Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomimo Orlików znów przegrywam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Sie 12, 2010 11:56 pm    Temat postu: Pomimo Orlików znów przegrywam Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak w wyborach prezydenckich, choć nie głosowałem na Bronisława to po wyborach się okazało, że go wybrałem, tak i pomimo tego, że w piłkę nie grywam, to mi powiedziano, że znów przegraliśmy, czyli znaczy: przegrałem.
Nie jestem kibicem, ale wiadomości z boisk piłkarskich do mnie docierają i okazuje się, że pomimo chełpliwych przechwałek (może nieco mniejszych niż te sprzed poprzedniego meczu z Hiszpanią, który 'przegraliśmy' dostając jedne z tęższych batów w historii) znów reprezentacja Polski przegrała wczoraj z Kamerunem 0:3. Czy ten najwybitniejszy piłkarz wraz ze swymi kompanami nie potrafi nauczyć grać? Dlaczego tu swych wielkich talentów nie chce przekazać? Dlaczego ci wielce ubolewający nad obrazem Polski w świecie nie zwrócą się do swego guru, żeby jakoś wpłynął na poziom piłki, a np. zaprzestał doradzania Jarosławowi Kaczyńskiemu jak ma przemeblować PiS. A może Donald Tusk to robi, ale wychodzi mu jak zawsze, bo tu się nikogo do wyniku nie przekona - mecz trzeba wygrać.
Jak widać niezależnie od zaangażowania i dziedziny PO nie wychodzi praktycznie nic tak dobrze jak ściemnianie. Póki co zapatrzone w swych idoli lemingi są szczęśliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum