Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomóżcie Ob-Ciachowi!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarzyna Makowska
Weteran Forum


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 194

PostWysłany: Czw Lis 04, 2010 10:19 pm    Temat postu: Pomóżcie Ob-Ciachowi! Odpowiedz z cytatem

http://intuicja.salon24.pl/246207,piekny-posrebrzany-obciachowy-znaczek-kto-chce

PIĘKNY, POSREBRZANY "obciachowy" ZNACZEK. KTO CHCE???Smile
Wczoraj spotkałam się z Grawernikiem.
Weszłam do jego malutkiego zakładu i na pytanie, co mnie do niego sprowadza, odpowiedziałam - grając vabank;) : chciałam zamówić wykonanie znaczków, ale jeżeli czyta pan Gazetę Wyborczą, pewnie nie będzie pan zainteresowany tym zleceniem.
(czy coś w tym stylu)
Grawernik spojrzał na mnie mocno zaniepokojony (dysonans poznawczy;) i….......musiał się określić.
Usłyszałam jasne, zdecydowane stwierdzenie: nie czytam Gazety Wyborczej.
Uśmiechnęłam się więc do niego najpiękniej jak potrafię i odpowiedziałam: to świetnie, czyżby czytał pan „obciachowe” gazety?
W oczach Grawernika dostrzegłam błysk zrozumienia i nieskrywanej radości :
proszę pani ja czytam Gazetę Polską (pobiegł na zaplecze i przyniósł twardy dowód - ostatni nr GP). Okazało się, że słyszał o naszej akcji (a bardziej precyzyjnie - widział zdjęcia z październikowej odsłony; właśnie w GP).

Jednym słowem, stał przede mną OB CIACHOWIEC z krwi i kości.
Ile jeszcze takich osób jest wokół nas…?Smile
To dla nich ta akcja.

A teraz propozycja:
Mogę zamówić posrebrzane znaczki projektu Niewolnika (zrzekł się na rzecz OB CIACHU wszelkich praw – DZIĘKI:))).
Nie ma w tym żadnej komercji - cenę określił Grawernik – (ani ja, ani Niewolnik, ani OB CIACH nie będziemy mieć z tego tytułu żadnych korzyści).
Znaczek niewielki, najprawdopodobniej prostokątny, posrebrzany, elegancki, żadnej "bylejakości".
(Widziałam odznaczenia, medale, znaczki okolicznościowe wykonane przez tego pana – naprawdę świetna, rzemieślnicza robota)
A oto ceny za jeden znaczek, które zależą od ilości zamówionych sztuk:
100 sztuk – 40 zł
200 sztuk – 35 zł
300 sztuk – 20 zł
400 sztuk – 15 zł
500 sztuk i powyżej – 10 zł
................................................

Składajcie zamówienia, aby dobrnąć do ceny 10 zl. Trzeba zebrać co najmniej 600 zamowień ( tak, 600, bo część sie zawsze wycofuje w momencie kiedy trzeba wyłożyc czysta kase - takie życie).

Pliz, pliz pliiiiiz. Wiem, że preferujecie poważne tematy od happeningów ale ten jest naszym sprzymierzeńcem!

Pliiiiiz. Proszę. Błagam.

Kaśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 1:44 pm    Temat postu: Żeby nie było kupowania kota w worku Odpowiedz z cytatem

Oto projekt znaczka:


Bez trudu można uznać, że jest OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum