Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Panie ministrze Kwiatkowski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 10:29 am    Temat postu: Panie ministrze Kwiatkowski Odpowiedz z cytatem

Panie ministrze Kwiatkowski.
2011-03-12
Mam podstawowe pytanie, czy w otoczeniu pańskiego szefa Donalda Tuska jest osoba posiadająca zdolności procesowe które nie zostanie podważone przez sądy za które ponosi pan osobistą odpowiedzialności.
Przypominam, Postępowania Sygn. Akt. IC 486/10. w piśmie z dnia Warszawa, dnia 21 maja 2010 r dowiedziałem się że panowie nie posiadają zdolności
procesowej, decyzja SSO Bożena Jaskuła, ci panowie to pan i Donald Tusk.
Art. 8. § 1. Każdy człowiek od chwili urodzenia ma zdolność prawną.
Moja propozycja w piśmie procesowym, odwołać się do
kc. Art. 16 § 2. Dla osoby ubezwłasnowolnionej częściowo ustanawia się kuratelę.
A co z Kpc. DZIAŁ I. ZDOLNOŚĆ SĄDOWA I PROCESOWA
Art. 64. § 1. Każda osoba fizyczna i prawna ma zdolność występowania w procesie jako strona (zdolność sądowa).
Art. 66. Osoba fizyczna nie mająca zdolności procesowej może podejmować czynności procesowe tylko przez swego przedstawiciela ustawowego.
Wojewoda to człowiek premiera, ustawowo desygnowany przez Prezesa Rady Ministrów.
Ponieważ pan wojewoda naruszył podstawowe prawa, prawa człowieka wyrażone w Konstytucja RP – Artykuł 30,Artykuł 32 , Artykuł 9
KONWENCJA O OCHRONIE PRAW CZŁOWIEKA I PODSTAWOWYCH WOLNOŚCI
Artykuł 6. Artykuł 14. Artykuł 17.
Powszechna Deklaracja Praw Człowieka
Art. 1, Artykuł 2 Artykuł 7 Artykuł 8 Artykuł 30
Podjąłem stosowne kroki w postępowaniu cywilnym.
I powtórka z rozrywki, cytuję: z Sądu Okręgowego w Olsztynie otrzymałem pismo
z dnia 2011-03-08 Syg. Akt. IC 130/11 prowadzone pod nadzorem SSO pani
Beaty Grzybek twierdzi że wojewoda woj. Warmińsko-Mazurskiego pan
Marian Podziewski cytuję; właściwe oznaczenie strony pozwanej, jednocześnie informuje że wskazany pozwany wojewoda nie ma samodzielnej zdolności do występowania w charakterze strony, pada pytanie kto z przedstawicieli władz rządowych nie potrzebuje opieki,
USTAWA z dnia 23 stycznia 2009 r. o wojewodzie i administracji rządowej w województwie1) (Dz. U. z dnia 26 lutego 2009 r.)
Art. 2. Zadania administracji rządowej w województwie wykonują: 1) wojewoda;
Panie ministrze Kwiatkowski III RP nie tylko ograniczyła mi prawa obywatelskie.
Lecz nie pozbawiła godności, dumy Polaka.
Nie pozwoliłbym sobie pluci w twarz przez nawiedzonego sędziego i sięgnąłbym automatycznie do kodeksu karnego Rozdział XXVII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną , chyba że jest coś na rzeczy o czym wie sąd.
Mnie to nie interesuje.
Cytuję artykuł: Polski wymiar sprawiedliwości najdroższy w Europie
Piątek, 22 października 2010 (06:12)
Co miesiąc każdy Polak na utrzymanie sędziów, prokuratorów i urzędników płaci 24 zł i 10 gr.
Ponad sto tysięczny korpus urzędniczy z czego Polacy mogą być dumni.
Wieloletnie procesy, bezkarne korporacje urzędnicze i prawne.
Obowiązujące prawa w pańskim resorcie stosują nieliczni idealiści.
Główne założenie to niepisana umowa o bezprawiu w korporacjach prawniczych, urzędniczych nie wahających się działania na niekorzyść strony pokrzywdzonej.
Nagminne naruszanie Kk. Art. 160. § 1 Art. 231. § 1. Art. 271. § 1. Art. 239. § 1.
Wtóruje pana resortowi prokuratura za którą odpowiada pana kolega Andrzej Seretem.
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum