Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Kaczyńskiego nie internowano, nie było za co?"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 10:35 pm    Temat postu: "Kaczyńskiego nie internowano, nie było za co?" Odpowiedz z cytatem

Za http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Komorowski-nie-znam-powodow-dla-ktorych-Kaczynskiego-nie-internowano,wid,12883540,wiadomosc.html
Cytat:
Prezydent Bronisław Komorowski, pytany o zaproszenie gen. Wojciecha Jaruzelskiego posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego, powiedział, że nie zmieni faktu, iż Jaruzelski był prezydentem Polski. Odniósł się też do słów Jarosława Kaczyńskiego, iż to "znaczące" zaproszenie. Prezydent powiedział, że to jego Jaruzelski "wsadzał do więzienia i obozów internowania". - Jarosława Kaczyńskiego - nie. Nie znam powodów, może nie było za co - mówił prezydent.

Wydawać się może, że BK nie może już nikogo zaskoczyć. Tu jednak palnął z obu luf na raz. Proszę poczytać komentarze. Wracając do meritum można wyrazić opinę, że powinien wiedzieć już wcześniej, a oprócz tego mógł ewentualnie spawę dogłębnie wyjaśnić. Wszak zaprosił jednego z lepiej poinformowanych. Skądinąd wiadomo że agent Wolski na ten temat wypowiedzał się tak (źródło: http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/3110/ ):
Cytat:
Wj: Dla mnie to była postać zupełnie nieznana. Wałęsa, Bujak, Frasyniuk, Michnik, Kuroń, ale Kaczyński? Internowano kilka tysięcy ludzi, również Lecha Kaczyńskiego. Jarosław widocznie nie wiele znaczył i to jest chyba jego kompleks. Ja mam swój, Glemp ma swój, a Jarosław Kaczyński swój. On niedocenionego kombatanta. I teraz odwet, rewanż, te pokrzykiwania o ZOMO i komunie… Gdyby np. Niesiołowski to mówił, a ten zachowuje pewien umiar, czy Michnik, Kuroń to ja bym nawet i zrozumiał - oni dużo wycierpieli, ale Kaczyński?

Ja w to co mówi agent mogę nie wierzyć gdyż wiem, że tacy mówią nie po to by wyjaśniać. Ale on?! Czy też nie wierzy swemu guru, czy może raczej nie zrozumiał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum