Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Warto rozmawiać" J.Pospieszalskiego NAGLE zniknął

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 9:04 am    Temat postu: "Warto rozmawiać" J.Pospieszalskiego NAGLE zniknął Odpowiedz z cytatem

http://barykada.salon24.pl/259916,warto-rozmawiac-j-pospieszalskiego-nagle-zniknal-z-ekranu
"Warto rozmawiać" J.Pospieszalskiego NAGLE zniknął z ekranu
16.12.2010 00:24
Moi drodzy, kilkanaście minut temu z anteny TVP1, nagle, w połowie zdania, zdjęto trwający na żywo program JANKA POSPIESZALSKIEGO "WARTO ROZMAWIAĆ". Nagle przerwano program, puszczono reklamy. Czekałam na jakiś, chociażby najgłupszy komunikat.

Bardzo żle się dzieje. Program był poświęcony "Grudniowi '70". Dodatkowo krótka relacja z ul. Ikara z ostatniej niedzieli oraz wypowiedż Pani Kochanowskiej, wdowy po śp Januszu Kochanowskim na temat ostatniego spotkania u pana Tuska. Nie doczekaliśmy się wyniku sondy, Nie wiem co się tam w studio TVP1 działo?

ZANIEPOKOJONA I OBURZONA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dyskusji pod tym tematem na facebook:
Cytat:
Z relacji uczestników spotkania wynika, że rozmowy przebiegały w nerwowej i "ostrej" atmosferze. Część rodzin uważa, że szef rządu obraził Ewę Kochanowską, wdowę po Januszu Kochanowskim, mówiąc, że jej pytanie było bezczelne.

- W czasie wysłuchania publicznego w Brukseli, gdzie jedną z osób referujących była moja córka, po jej wystąpieniu europoseł, były prezydent Litwy Vytautas Landsbergis powiedział do niej "pani życie jest zagrożone proszę uważać jadąc samochodem". Zapytałam premiera, czy taka sytuacja jest możliwa. Wtedy usłyszałam, że moje pytanie jest bezczelne - relacjonowała Kochanowska.


Czy są gdzieś na ten temat jakieś relacje? Chodzi mi o relacje o tym że były prezydent Litwy Vytautas Landsbergis powiedział do niej "pani życie jest zagrożone proszę uważać jadąc samochodem". To jest niezwykle ważne. Tacy ludzie mają zazwyczaj agenturalne informacje. Jeżeli to prawda. To nasz wywiad także wie o tym i powinien wystawić ochronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.fakt.pl/Zamach-na-rodziny-Smolenskie-quot-To-naprawde-dlugie-rece-quot-,artykuly,90266,1.html
Cytat:
Zamach na rodziny Smoleńskie? "To naprawdę długie ręce"
To był najgorętszy temat mijającego weekendu. Słowna utarczka wdowy po Rzeczniku Praw Obywatelskich Januszu Kochanowskim z premierem polskiego rządu Donaldem Tuskiem. Tak naprawdę zaś sprawcą całego tego zamieszania jest były prezydent Litwy i obecny europoseł Vytautas Landsbergis. To on twierdzi, że rodziny smoleńskich ofiar są w niebezpieczeństwie!
Rzekomy wybuch premiera Tuska podczas spotkania ze smoleńskimi rodzinami miał mieć miejsce po pytaniu Ewy Kochanowskiej o groźbę zamachu na rodziny Ofiar. A wszystko to przez słowa Vytautasa Landsbergisa, który podczas wizyty rodzin Ofiar w Parlamencie Europejskim przestrzegał córkę zmarłego RPO przed zamachem na jej życie.
"Faktom TVN" udało się dotrzeć i porozmawiać z byłym prezydentem Litwy, a obecnym europosłem. Rozwiał on jednoznacznie wątpliwości jakoby sugerował, że niebezpieczeństwo grozi im ze strony polskiego rządu. - Tego nie sugerowałem, ale są inne, naprawdę długie ręce - mówił.

Myśli swojej jednak nie rozwinął. Kogo mógł mieć na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka-spoleczna/warto-rozmawiac/wideo/polskie-grudnie-zbrodnie-nie-rozliczone-15122010/3432666


Tu jest ostatni z (15 XII) program WARTO ROZMAWIAĆ

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum