Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kilka ostatnich minut lotu, nagranie z czarnych skrzynek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rajmund K
Nowy Użytkownik


Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 2:23 am    Temat postu: Kilka ostatnich minut lotu, nagranie z czarnych skrzynek Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już Państwo widzieli, jestem ciekaw komentarzy biorąc pod uwagę różne teorie jakie na temat lądowania tu znalazłem.
Na co ja zwracam uwagę to to że odnoszę wrażenie że kontrolerzy boją się zakazać lądować.

http://www.youtube.com/watch?v=XR6Xg_hJjA4
http://www.youtube.com/watch?v=_omG35TezwE&feature=related

_________________
G?os rozs?dku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogląda się rekonstrukcję wspartą dobrze przygotowaną obróbką psychologiczną. Jak by mnie ktoś pytał pytał to bym zapytał, dlaczego nie wydano Polakom czarnych skrzynek?

Nietrudno się też zdziwić, że po takich zabiegach mamy:
Cytat:
Highest Rated Comments

*

Вообще, катастрофа - образец долбоебизма. Пилоты - слабоподготовленные непрофессионалы. Начальство - самодуры-алкоголики, мешающие своим невнятным пилотам рулить хотя бы так, как они умеют...
VavanNumber1 1 day ago 18
VavanNumber1 1 day ago 18
*

Качинский искал то, что нашёл. Ему очень хотелось хлопнуть российской дверью в России! Подумать только, он хотел унизить весь Русский народ в его собственном же доме! Это главная и единственная цель прилёта КАЧИ. Без официального визита, без приглашения, с антироссийской сворой, он хотел устроить в Смоленском лесу, шабашь ведьм! Но господь не допустил кощунства, он посадил ВСЕХ СУК в русский самолёт, (Туска он пожалел) и на русской земле трахнул ворогов об русский лес!
viprasha 2 days ago 11

Bo oprócz narracji z filmu oglądający podlegali też jak widać tezom produktu 'niezależnej' komisji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum