Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

FMW Rozliczenie pomocy dla rodziny DUDIEGO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kwiatek
Częsty Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 14

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 3:56 pm    Temat postu: FMW Rozliczenie pomocy dla rodziny DUDIEGO Odpowiedz z cytatem

Przyjaciele.

Do tej pory dla rodziny Dudiego na konto wpłynęło 4130 zł i tyle
pobrałem, są jeszcze oferty od Darka Krawczyka 1000 zł kolega ze Szczytna już wpłacił rodzinie 2000 zł Piotr Dowrzenko zadeklarował 500 dol czyli ok. 1500 zł. Piszę z olbrzymią radością dziękując Wam wszystkim, wiem że jeszcze wpłaty nastąpią, mam dalsze deklaracje. DZIĘKI

Jest to wstępna informacja. Zgodnie z deklaracją pełne rozliczenie nastąpi 2 kwietnia 2007 r. Wstępne rozliczenie podam do 6 marca br. Znajdzie się ono na tej stronie gdzie w kolejnych listach uzupełnię tę wiadomości, jak i na stronie www.fmw.org.pl gdzie będziecie mogli zobaczyć relację fotograficzną z pogrzebu Adama Dydzińskiego...

Jesteście - brak mi słów, dzięki...
Robert Kwiatek "Jacek"

_________________
FMW Gdansk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kwiatek
Częsty Użytkownik


Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 14

PostWysłany: Nie Mar 04, 2007 12:30 pm    Temat postu: Relacja z pogrzebu Odpowiedz z cytatem

3 marca 2007 r. odbył się pogrzeb naszego kolegi Adama Dydzińskiego "Dudiego", szersza relacja jak i foty z uroczystości znajdziecie w dziale Aktualności na stronie www.fmw.org.pl

Zgodnie z informacją podaję kwotę którą uzbieraliśmy i przekazaliśmy żonie Adama Beacie. Było to łącznie 12.030zł. Przypominam akcja trwa do końca marca i wtedy nastąpi pełne rozliczenie.

Dodam tylko że Beata nie chciała przyjąć pieniędzy, twierdząc że: "Dudi by tego nie wziął"..., ze łzami podziękowała wszystkim a kopertę niemal siłą wsunęliśmy do torebki. Możecie być pewni że godnie mimo braku męża wychowa córki.

Serdecznie Wszystkim dziękuję.
Więcej na stronie FMW
Pozdrawiam Robert Kwiatek "Jacek"

Ps. Trwają działanie zmierzające do zapewnienia stałego wsparcia tej rodzinie, może jakaś renta... zobaczymy.

_________________
FMW Gdansk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum