Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Doświadczalne króliki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 11:50 am    Temat postu: Doświadczalne króliki Odpowiedz z cytatem

Doświadczalne króliki.
2011-06-17
Nie będę pisał o doświadczeniach na zwierzętach, nauka musi się rozwijać.
A szczególnie medycyna czy farmakologia to służy ludzkości.
Ja chcę się zająć królikami doświadczalnymi jakie jest Polskie społeczeństwo.
Czyżby się historia powtórzyła.
Faszystowskie doświadczeniach na ludziach w obozach koncentracyjnych (zob. np. eksperymenty medyczne i pseudomedyczne w Auschwitz z zakresu medycyny, patologii i genetyki eksperymenty nad sterylizacją , w bloku 10 KL Auschwitz przeprowadzał prof. dr Carl Clauberg.
testowanie lekarstw i preparatów zajmowali się lekarze SS Friedrich Entress, Helmut Vetter i Eduard Wirths.
eksperymenty nad hipotermią (wyziębieniem) i opracowywanie sposobów przywracania sprawności po wyziębieniu.
eksperymenty nad skutkami głodu badania prowadził prof. dr i SS-Obersturmführer Johann Paul Kremer

Za czasów władców POpapraniskich faszystowskie metody przybrały niespotykane rozmiary.
Testowali leki na bezdomnych: dziesiątki ofiar eksperymentu?
Pozornie była to jedna z tysięcy polskich przychodni. Lecz w rzeczywistości przez ostatni rok miały w niej miejsce praktyki niczym z amerykańskiego thrillera. Grupa lekarzy testowała na pacjentach szczepionki, które okazały się śmiertelnie niebezpieczne.
Jednak w 2005 i 2006 roku zmarło łącznie 16 osób, w 2007 roku - roku, w którym testowano szczepionkę - aż 21.
Jak czytamy ten tekst to PiSowcy tez mieli osiągnięcia w mordowaniu bezdomnych.
Wśród biedoty, głodujących dzieci w stylu faszystowskim prowadzi się doświadczenia
eksperymenty nad hipotermią (wyziębieniem) tysiące rodzin wyrzuconych na bruk,
nie posiadają środków na opłatę za opał energię elektryczną.
Czytając Internet o Faszystowskich eksperymentach medycznych także znajdziemy
takie jak nad skutkami głodu, w tym temacie tzw. wolna Polska po 1989r ma największe osiągnięcia, około trzy miliony głodujących samych dzieci a bezrobotni, starcy.
Faszyści lub poprawniej żydofaszyści prowadzili testowanie lekarstw i preparatów.
Obecni także testują na biedocie wytrzymałość na brak leków ponieważ ludzi nie stać wykupić, nie będę się w tym temacie rozszerzał bo to temat rzeka.
Testują możliwości przetrwania popularnie nazywając zawałowcy którzy latami czekają w kolejce do specjalisty, inni są w podobnej sytuacji.
Kiedyś jak pisałem „ Holokaust na Polakach po Polsku” to zdobyłem przydomek „ Oszołom”.
Jakże często tzw. wymiar sprawiedliwości ma sukcesy, MS Ziobro, samospalenie staruszki w Szczecinie, samopodpalenie przed rzekomym ministerstwem sprawiedliwości.
Mężczyznę uratowano, wątpię czy pomogło mu to w walce z przestępcami w togach, obecnie także bezprawie panuje w większości tzw. wymiaru sprawiedliwości to jest rzekome państwo prawa.

Lecz żyjemy w XXI w. nauka się rozwija więc w kraju nad Wisłą prowadzi się wręcz badania nad zachowaniem człowieka.
Podobne badania prowadzono od wieków nad zachowaniem się małpy.
Zmienił się sposób działania żydowskiego rządu świata przy udziale polskojęzycznych rządów nazywanych rządami III RP.
Pan, Tusk mówił coś, że jego rząd brzydzi się cenzurą i inwigilacją, ale jak inaczej może mówić osoba powiązana z grupą Bildenberga
Cytat: Milion bilingów Wtorek, 9 listopada 2010 (06:03)
Polskie służby są europejskimi liderami w inwigilacji obywateli. W zeszłym roku ponad milion razy sięgnęły po nasze bilingi. Bo mogą z nich korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń - wytyka "Gazeta Wyborcza". W 2009 r. operatorzy w Polsce odnotowali 1,06 mln zapytań od służb, prokuratury i sądów dotyczących danych z bilingów i Internetu.
Wielkie osiągnięcie Tuska i jego ekipy.
INDECT -Totalna inwigilacja faktem-Polska krajem pilotażowym
Wielko sukces „ Polska krajem pilotażowym” co za tym się kryje.
Cytat: INDECT System ten to ujednolicony system kontroli audio-wizualnej wzbogacony o możliwość kontrolowania for dyskusyjnych, połączeń telefonicznych, ulic, chatów, mms, maili, sms. a także naszych rozmów w świecie rzeczywistym poprzez szereg kamer i podsłuchów rozmieszczonych praktycznie wszędzie tam gdzie odbywa się wzmożony ruch publiczny (puby, markety, firmy, przystanki, komunikacja miejska, ulice, domy prywatne - za pomocą kamer w naszych urządzeniach elektronicznych .)
System analizuje słowa, ich brzmienie, gesty, ruch gałek ocznych, ust, mimiki, może również analizować te funkcje w Twoim własnym domu lub za pomocą telefonu wyposażonego w kamerę video, laptopa.System potrafi uruchomić każde urządzenie za pomocą zdalnych kodów pozyskiwanych od producentów urządzeń, bowiem grupa bildelberga kontroluje 70% korporacji tego świata. Promowane przez media połączenia wideo, kamery wbudowane w telewizory, laptopy tworzą już idealną siatkę kontroli publicznej.
Ciekawe jest to ,że za projektem stoi żydowska Grupa Bilderberga i kilka największych banków komercyjnych... wyłożyli15 miliardów euro Her Tusk się cieszy że ma tak wspaniałomyślnych sponsorów.
Czy dotrze to do świadomości narodów Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polski że wobec nich stosuje się żydofaszystowskie metody rodem z Auschwitz gdzie
Friedrich "Fritz" Hartjenstein - (SS-Obersturmbannführer; w 1938 obóz koncentracyjny Sachsenhausen; w 1941 3rd SS Diwizja "Totenkopf"; od 1942-44 komendant obozu śmierci Auschwitz Birkenau; odpowiedzialny za śmierć setek tysięcy ludzi, których posłał do komór gazowych) Alfred Rosenberg -(główny ideolog narodowego socjalizmu, noszący typowo żydowskie nazwisko)
Nie podniecajcie się to nie jedyny żyd SSesma, cytat: Żydzi w nazistowskim aparacie terroru... w NSDAP, w Gestapo, w Wehrmachcie.
W niemieckiej armii służyło 150 tysięcy żołnierzy i oficerów, których rodzice lub dziadkowie byli Żydami.
Oni do dziś uwielbiają Hitlera- http://www.richardsilverstein.com/tikun_olam/2010/02/07/israeli-extremists-shout-hitler-was-right/
A wśród żydowskiego rządu świata przy udziale polskojęzycznych rządów nazywanych rządami III RP. Nie brakuje reirkanacj takich jak prof. dr Carl Clauberg, SS Friedrich Entress, Helmut Vetter i Eduard Wirths I wielu, wieli innych.
Jest także inna metoda na głoda to żydowskie żądania 65 miliardów$ za rzekomo poniesione straty na podstawie tzw. „Przedsiębiorstwo Holokaust” stał się dochodowym biznesem.
A kto sponsorował tem tzw. holokaust: cyklon B jak dla Hitlera dostarczą cytat: Finanse- Rola, kontrolowanej przez Rockefellerów, firmy "Standard Oil" w przygotowaniu hitlerowskich Niemiec do II wojny światowej była niezwykle istotna.
W wyniku umów zwartych w 1929 roku , odnowionych potem w 1937 roku "w Teksasie i New Jersey zostały zbudowane wspólne laboratoria . Jednym z produktów ich doświadczeń będzie sławny gaz Cyklon-B.
Hitlera także sponsorowali - C.E.Mitchell - dyrektor "National City Bank" (Rockefeller) oraz "Federal Reserve Bank of New York", Edsel B.Ford - prezes "Ford Motor Company", syn Henry Forda
W.C.Teagle - dyrektor "Standard Oil of New Jersey" Rockefellera
Paul Warburg - "Federal Reserve Bank of New York" oraz prezes "Bank of Manhattan" nie tylko.

Czy wołanie obuć się Polsko nie jest już za późno.
Pamiętajcie klatki będą wam inni wybierać na kolanach będziecie tam wpychani jak za czasów faszystowskich do wagonów bydlęcych przeznaczeni na mydło.
Może wasi oprawcy będą mieli poczucie humoru i zbudują wam burdele tak jak w Auschwitz
Jedno da się ustalić niewątpliwie. Puffy,( burdele) bo były dwa, powstały w 1943 roku.

Chcą Jezusa na króla w tym bezprawnym kraju, Polski nie widząc że są już niewolnikami.
A może to już obozu koncentracyjnego od Bugu do Odry.

Bogusław Maśliński
źródło
http://portalwiedzy.onet.pl/4869,51172,1597482,1,czasopisma.html
http://judeopolonia.files.wordpress.com/2010/05/holokaust-industry.jpg
http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperymenty_medyczne_i_pseudomedyczne_w_Auschwitz
http://www.pardon.pl/artykul/5430/testowali_leki_na_bezdomnych_dziesiatki_ofiar_eksperymentu/5
http://dydymus.salon24.pl/290956,indect-totalna-inwigilacja-faktem-polska-krajem-pilotazowym
Amerykanin o niemiecko-żydowskich korzeniach, Bryan Mark Rigg w swojej książce " Hitler's Jewish Soldiers. The Untold Story of Nazi Racial Laws and Men of Jewish Descent in the German Military" zajął się osobami o żydowskich korzeniach i konotacjach służącymi w Wehrmachcie.
Książka została wydana w 2002 przez Modern War Studies, ISBN 0-7006-1178-

Ps. Forum http://forum.e-polityka.pl/ pieski rządu POpapraniców zablokowali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wywiadu o. J. Salija dla Naszego Dziennika:
Cytat:
Arystoteles twierdził, że niewolnik to ktoś taki, kto "o tyle tylko ma związek z rozumem, że spostrzega go u innych, ale sam go nie posiada". Myślę, że mentalność niewolnicza jest plagą współczesnych społeczeństw, chyba większość z nas swój rozum ma poza sobą. A jeśli twój rozum znajduje się w telewizorze, to sprzeciw Kościoła wobec zapłodnienia in vitro będziesz odbierał jako niepojętą, irracjonalną i bezduszną decyzję biskupów. Wydaje się, że wielu ludzi, również katolików, którzy bronią in vitro, nie odczuwa najmniejszej potrzeby poznania powodów, dla których Kościół się tej metodzie sprzeciwia.


PS. Jedni mają rozum w TVN inni w GW, a jeszcze inni w różnych radiach z 'dobrą muzyką' i to im zapewnia dobry nastrój i świadomość przynależności do młodych, wykształconych z wielkich miast.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 9:19 am    Temat postu: in vitro Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu
Kościół to my tak brzmiały słowa nauczyciela Jezusa.
Ja pozwalam sobie mówić księżą to ci nauczający jak uczniowie Jezusa.
Lecz także widzę zachłanny kler w stylu świętej inkwizycji.
Przykład, wspomniałem że jeszcze do 2000r mordowano księży.
Natomiast w Magdalence tzw. kś. Pieronek dbał o interesy 15% konfidentów.
Dostałem przysłowiowo po łapach gdy stwierdziłem że Pieronek zadbał o palenie teczek SBeckich kleru a nie podlega wątpliwości że tak się działo za prezydentury Jaruzelskiego i nie wątpię że Wałęsy.
Także zadbał udział w rozkradaniu majątku narodowego za co awansował na biskupa.
Ten sam Pieronek który na wzór żydowskich Syjonistów żądał wysłania ZOMO do rozgromienia obrońców krzyża na Krakowskim Przedmieściu.
Co do in vitro jestem za tylko jedno ale.
Nie chcę powtórki z Brazylii gdzie starsza kobieta miał wulgarnie mówiąc miot siedmiorga.
W obawie przed rodzeniem się dzieci chorych postawił bym warunki.
Wiek od 20 lat do 37, to jest wiek kiedy kobieta może mieć normalne fizyczne warunki.
Badania tak dawcy jak i kobiety, badania dokładne z sięgnięciem do dokumentacji z ośrodka zdrowia od dziecka.
Ciąża pod stałą kontrola, nie trzeba być naukowcem żeby wiedzieć iż w dzisiejszych czasach zabiegi można wykonywać na płodzie.
Wrócę do kleru, oni jak niektórzy muszą zaistnieć więc walą co im na język przychodzi nabijając się z katolików, grunt to taca i kasa na dziwki.
Mierzi mnie nazywanie ogólnie katolików.
Często w komentarzach czy innych pisemkach czytamy czarni co według mojego mniemania odnosi się to do tzw. kościoła Rzymsko-katolickiego.
Natomiast twierdzenie że to katolicy są wredne mohery to wulgaryzm.
Jak można porównywać tzw. kościół Rzymskokatolicki zachłanny , bardzo często przestępców, gwałcicieli, pedałów z kościołem Prawosławnym, Ewangelickim czy innym także katolickim..
Słusznie pan pisze że każdy głupi ma swój rozum.
Panie Grzegorzu znam przypadki że ludzie wykształceni uciekają w głupotę
widząc co wokół ich się dzieje.
Tak więc nie oceniam kultury po wyglądzie.
Może jestem nudny lecz zadam pytanie, pamięta pan czasy Hipisów.
Długie włosy, niechlujne ciuchy, teraz garnitury ludzie nauki i administracji na wysokim poziomie lecz także sfrustrowani.
Nie o to nam chodziło.
Leżałem w klinice Białostockiej, pacjenci wspominali o pewnym bardzo wykształcony człowieku, proszę wybaczyć to lata temu nie pamiętam profesor czy z tytułem doktora prowadził sporą gospodarkę oraz dużą hodowlę trzody na pytanie czemu nie pracuje w uczelni odpowiadał że jego świnki posiadają więcej rozumu jak obecna administracja.
Czyż jego wypowiedzi nie można powielić na dzisiejsze czasy.
W kraju nad Wisłą wiedza bez względu na tzw. wykształcenie jest zagrożeniem dla zdrajców „ Judaszy” XXIw.
I znowu przenudziłem.
Pozdrawiam niepoprawny politycznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum