Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Olsztyński sąd chlubą.............

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Pon Lip 18, 2011 8:23 pm    Temat postu: Olsztyński sąd chlubą............. Odpowiedz z cytatem

Olsztyński sąd chlubą POlskiego wymiaru sprawiedliwości.
2011-07-18
Z tą perełką tzw. sprawiedliwości zderzyłem się w stanie wojennym 82r w sądzie pracy.
Pierwsze trzy posiedzenia o zwolnienie w trybie ustawowym prowadziła młoda sędzina
w Ostródzkim rejonowy, dziwiło mnie te jej zaparcie praworządności ponieważ z Wrocławia wyniosłem już doświadczenie co dzieje się w zakładach pracy z członkami KPNu.
Szkoda mi jej było, niewątpliwie łamała sobie karierę.
Postępowanie trafiło do Okręgowego w Olsztynie Syg.akt.P.629/82 prowadził
SSO prezes Roman Kuczyński, po sławach kierownika kadr „ on jest z KPN” wszystko było jasne, uzasadnienie Wyroku to stek bzdur.
Bierny mierny lecz wierny SSO prezes Roman Kuczyński przypuszczam awansował lecz co z
tą młodą sędziną tak jak i Ostródzką prokuratorką która potocznie mówiąc przeczołgała
tak MO jak i SBectwo za wysiłki zmontowani oskarżenia o przestępstwo pospolite.
Było tych bezprawnych działań bez liku.
Najnowsze osiągnięcia to postępowanie cywilne przeciwko wojewodzie panu Marian Podziewski.
Nikt żadną osobę fizyczna nie skazuje na stanowisko, premier, minister itd. to nie zawód.
Chcę mieć swoje pięć minut przy korycie to niech wypełniają obowiązki zgodnie z prawem.
Osoba poszkodowana ma prawo wytoczyć im postępowanie o naprawienie szkód.
Lecz temat musi zostać oparty o SO w Olsztynie, i szok jak potrafią zniechęcać poszkodowanych np. twierdząc że wojewoda nie posiada zdolności procesowych.
sygn. Akt. IC 130/11 Cytat: nie ma samodzielnej zdolności do występowania w charakterze strony, takie postanowienie przedstawiła SSO Beatę Grzybek ( nazwisko podane w sekretariacie) zaznaczam że postępowanie jest na podstawie Kc. Tytuł VI. CZYNY NIEDOZWOLONE Art. 415. Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia.
A więc problemy czytania z zrozumieniem czy stwierdzenie że osoba de facto przedstawiciel rządu Tuska jest częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii….. kpc. Art. 213. (106) § 1.
kpc. Art. 213. (106) § 1. Fakty powszechnie znane sąd bierze pod uwagę nawet bez powołania się na nie przez strony, w tym miejscu wstrzymuję się od polemiki.
Następnie, iluzjonistyczne problemy z dostarczeniem pozwu w miejscu pracy co jest zgodne z wymienionym Art. 135 . czy zrozumienie wniosku o zwolnienie z kosztów procesowych.
Czy tylko mnie spotyka tak spektakularne faktycznie z naruszeniem Kk - Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, ( ten artykuł jest martwy jak również część Konstytucji korporacje tak prawnicze jak i urzędnicze nie muszą stosować się do obowiązującego prawa)
Na pewno sprawa spółdzielni mieszkaniowej w Olsztynie to sztandarowe działanie przestępcze,
„CBŚ podsłuchiwało sędziów, afera wyciszona” oglądając w sieci film można nie tylko przeżyć szok
na jakim poziomie jest wspólna przestępcza adoracja.
Żeby nie przedłużać podaję link: http://www.aferyibezprawie.org/index.php?option=com_content&view=article&id=1212:ukad-w-olsztynie-czy-tylko-cbs-podsuchiwao-sdziow-i-prokuratorow-sprawa-wyciszona
Oczywiście w tym prawnym kabarecie także mieli udział Ostródzka prokuratura która wycofała 18 zarzutów oraz Ostródzki Sąd który miał prawo cofnąć akt oskarżenia do uzupełnienia.
a teraz moje użeranie gdzie sędzia SSO Przemysław Jagosz wręcz kpi sobie z powoda.
Biorąc pod uwagę że W piśmie z dnia Warszawa, dnia 21 maja 2010 r. Sądu Okręgowego w Warszawie I Wydział Cywilny Sygn. akt I C 486/10 czytamy: 2/ prawidłowe oznaczenie strony pozwanej - bowiem ani Prezes Rady Ministrów Donald Tusk ani Minister Sprawiedliwości nie mają zdolności sądowej to jak wyżej, chorzy, narkotyki wóda.
Kodeks karny Art. 31§1 Nie popełnia przestępstwa, kto, z powodu choroby psychicznej, upośledzenia umysłowego.
Takie podstawy przedstawiła - SSO Bożena Jaskuła - Wiceprzewodnicząca w I Wydziale Cywilnym
w Sądzie Okręgowym w Warszawie
A więc wolna amerykanka, kto rano wstaje ten rządzi i nikt za nic nie odpowiada.
Zawroty dnia 2011-07-18 sygn. Akt. IC 342/11
Do Sądu Okręgowego Wydział Cywilny w Olsztynie

Powód: Bogusław Maśliński bezdomny, adres kontaktowy
Zawroty 6/1 14-300 Morąg Woj. Warmińsko- Mazurskie
vipbob@wp.pl. tel. 506-804-843
Pozwany: Marian Podziewski Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 7/9
10- 575 Olsztyn
Wojewoda Warmińsko-Mazurski
Odpowiadając na pismo datowane na dzień 2011-07-11 które wpłynęło 2011-07-13
chcę zwrócić uwagę że w piśmie zatytułowanym wniosek o wszczęcie postępowanie z dnia 2011-05-3 cytuję fragment : Zwracam się o zwolnienie z kosztów postępowania w całości.
zał. 1- Załącznik do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 2006 r. (poz.).
Celowa zwłoka czy brak znajomości akt sprawy.
Uważam że żądanie uzupełnienia braków formalnych dotyczące podpisu jest oparte na pocztę e-meil.
Natomiast 2011-07-07 wysłałem zażalenie zwyczajowo Pocztą Polską w dwóch egzemplarzach podpisane własnoręcznie długopisem.
Przesyłam potwierdzenie.

Nie jestem prawnikiem ani wielkim znawcą prawa lecz nie mam wątpliwości że występuje braku znajomości akt, pozew jest jako pierwszy w aktach dostępny.
Proponował bym trochę mniej buńczucznie ( sądzę że wyraz zrozumiały, w razie problemu odsyłam do http://www.sjp.pl/bu%F1czucznie) używać takich poniżających sformułowani
jak w piśmie z dnia 2011-06- 28 cytuję: pozwala na ich negatywną ocenę nawet przez osobę dysponującą przeciętną znajomością prawa.
Przysłowie to mądrość narodu, pozwolę sobie zacytować „ Polak mądry po szkodzie”
życie jednak udowadnia że nie wszyscy mądrzeją.
A „ wykształcenie nie idzie w parze z wiedzą i logicznym rozumowaniem”.
Odsyłam do googli gdzie za grosze można kupić pracę nie tylko magisterską.
Takie lekceważenie powoda przez SSO Przemysław Jagosz wydaje laurkę dla całego
Sądu Okręgowego w Olsztynie, ta laurka to obrona korporacji urzędników
przez korporacje prawnicze.
To nie problem czytania akt z zrozumieniem lecz to wywołuje wątpliwości co do bezstronności, taka opcja jest w Kpc. Art. 49.
Pismo uzupełniające potwierdzam własnoręcznym podpisem i także wysyłam Pocztą Polską.

Biorąc pod uwagę że nad pismem procesowym znajduje się komentarz w sprawie działam Olsztyńskiego
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum