Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam nadzieję, że Tusk wyląduje w więzieniu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 12:03 am    Temat postu: Mam nadzieję, że Tusk wyląduje w więzieniu Odpowiedz z cytatem

http://www.itvl.pl/news/mam-nadzieje--ze-tusk-wyladuje-w-wiezieniu

Mam nadzieję, że Tusk wyląduje w więzieniu
"Krzyż" jest kontynuacją dokumentu "Solidarni 2010", który Ewa Stankiewicz i Jan Pospieszalski zrealizowali w kwietniu 2010 roku. Autorzy w czasie żałoby po katastrofie smoleńskiej filmowali pod Pałacem Prezydenckim wypowiedzi i emocje ludzi. Dokumentują wszystkie wydarzenia mające miejsce na Krakowskim Przedmieściu oraz ich bohaterów. Prawda bowiem o tamtych wydarzeniach jest o wiele bardziej złożona, niż może się to z początku wydawać.
7 lipca o godz 20.00 w kinie Bajka odbyło się emisja filmu "Krzyż" i dyskusja z autorami na temat okoliczności powstania tego filmu oraz analiza obecnej sytuacji w Polsce.
Mariusz Deckert rozmawia z Ewą Stankiewicz i Janem Pospieszalskim oraz Dominikiem Tarczyńskim, pełnomocnik stowarzyszenia Solidarni 2010 na województwo lubelskie.

wiecej:
http://www.itvl.pl/news/mam-nadzieje--ze-tusk-wyladuje-w-wiezieniu

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartłomiej Marjanowski
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 368

PostWysłany: Nie Lip 31, 2011 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=mQ0gAsTTWDQ&feature=player_embedded
Miałeś chamie złoty róg.

_________________
Bartek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Sie 04, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na niepoprawnych.pl można przeczytać tekst Arnolda Parszawina pt. "KONIEC TUSKA? BLISKO, CORAZ BLIŻEJ..."
Cytat:
Myślę, że to już krytyczny moment. Intuicja mówi mi, że Rubikon został przekroczony. Bańka pękła, czar prysł, materiał się zużył, teflon się wytarł. I kto by przypuszczał, że decydujące znaczenie będzie miało miejsce dla polityki polskiej z pozoru tak mało znaczące jak Wałbrzych. Mówisz Wałbrzych - myślisz Chlebowski, mówisz Chlebowski - myślisz afera hazardowa, myślisz afera hazardowa – mówisz Schetyna i Tusk, mówisz Tusk – myślisz PO… Za bardzo się rozpędziłem? Wishfull thinking? Spokojnie, nie twierdzę, że już zaraz, dziś, jutro… Proponuję tylko wstrzymać oddech i przez jakiś czas uważnie rozglądać się na lewo i prawo.

Historia dzisiejszego dnia mówi wiele. To jak rozpaczliwie i nieudolnie Donald Tusk zdecydował się przykryć obwieszczeniem o dymisjach i rozwiązaniu 36 wojskowego specpułku rozwijającą się z impetem tsunami wałbrzyską aferę, świadczy o tym, że arsenał jest już naprawdę na wyczerpaniu. Nie dość, że element zaskoczenia nie był w tym przypadku żadnym atutem, przeciwnie obnażył całą doraźność (czytaj: prymitywną polityczność) przedsięwzięcia, nie dość, że nagła akcja sprowokowała krytyczną reakcję ze strony twardych sprzymierzeńców spod znaku SLD i „Skrzydlatej Polski”, to na dodatek przeprowadzona została po partacku, wbrew zasadom dekalogu P-R, który, jak się mówi, dawno już zastąpił funkcjonariuszom PO Biblię. Na zwołanej naprędce konferencji postawiony byle gdzie pod słońce, mrużący oczy, spocony, wyraźnie nieświeży Tusk poinformował o decyzji dotyczącej wojska a powziętej w związku z wnioskami po prezentacji raportu Millera. Premier wyraźnie podkreśla, że są to decyzje autorstwa powołanego zaledwie przedwczoraj Ministra Obrony Narodowej, budyniowatego młodzieńca (?) o bliżej nieznanym nazwisku i dorobku, stawiając w ten sposób siebie samego w roli jego rzecznika prasowego. Jeżeli to nie wizerunkowa klęska, to na pewno tak źle jeszcze nie było.

No i tym razem wreszcie opozycja zachowała się jak należy. Jarosław Kaczyński na miejscu w Wałbrzychu spokojnie i przekonująco przedstawił oczywisty łańcuch przyczynowo-skutkowy: Tusk-PO-korupcja-polska bieda, zarzucając mediom w obecności towarzyszących mu kamer i reporterów wyciszanie „wałbrzyskiego skandalu”, co samo w sobie też jest osobnym skandalem. Całej reszcie pisowskich działaczy udało się nie zniweczyć tego efektu, poprzez konsekwentne powstrzymanie się przed komentowaniem podrzuconego przez Tuska i usłużne media tematu, do czasu aż prezes w należyty sposób nie ustawi właściwej hierarchii spraw.

Co jeszcze podpowiada mi intuicja? Myślę, że należy się spodziewać szybkich i zdecydowanych posunięć ze strony prawdziwych ojców-załżycieli Platformy Obywatelskiej – wiedzą, że to już ostatni dzwonek. Panowie generałowie, oby tym razem bój to był wasz naprawdę ostatni.


Źródło: http://www.niepoprawni.pl/blog/1925/koniec-tuska-blisko-coraz-blizej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum