Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przestępcza interpretacja prawa.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 1:02 pm    Temat postu: Przestępcza interpretacja prawa. Odpowiedz z cytatem

Przestępcza interpretacja prawa.
2011-08-06
Jeżeli ktoś powie że moja ponowna prośba o wykładnię prawną to ironia będzie znaczyło
pochlebstwo dla mojej osoby jakobym znał lepiej prawo niż przeciętna osoba w todze.
Natomiast czytając między wierszami można wskazać podstawy takiego poczynania.
Niech ci w togach jakże często przestępcy się zastanowią czy nie uciekać na emerytury, renty
jak to robili SBecy, Zomowcy czy ci z MO lub zasilać szeregi tzw. ochrony.
Oczywiście pójście śladami zbrodniarze żydokomuniści np. Stefan Szwedowicz
- zbrodniarz UB, sądowy morderca, wielokrotnie wydawał wyroki śmierci na polskich narodowych bohaterów, żołnierzy AK, WiN, NSZ]; ( Polanica net. ) chroniony jest przez królestwo Szwedzkie.
Przyrodni brat Aarona Szechtera spolszczone nazwisko Adam Michnik
Setki takich zbrodniarzy przebywa za granicą, nie tylko w Izraelu.
Tzw. kraje demokratyczne europy także chronią ich łącznie z USA.
Np. Wielka Brytania nie chciała Polsce wydać krwawą Mery Julia Brustiger - (wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i Wolnego i Niepodleglego Państwa Polskiego, polonofob, stalinowiec, zbrodniarz UB, polakożerca, fanatycznie i zajadle nienawidziła polskości, Polaków i Polski, dyrektor Departamentu Politycznego MBP)funkcjonariuszka aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej, zbrodniarka stalinowska http://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Brystiger

Żywot ich kłódki
Każdy kto się zderzył w tzw. kraju prawa jak to nam wmawiają nie tylko polskojęzyczne media
lecz także Tusk a w szczególności w trakcie wyborów jest kłamstwem.
Tylko nieliczni przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości starają się przestrzegać prawo.
Lecz mamy przykłady odsuwania od postępowania nadgorliwych sędziów czy prokuratorów.
Niektórzy w togach działając na szkodę pokrzywdzonych mają dziwną interpretację prawa.
Nie pozwalają się wypowiedzieć stronie, twierdzą że skoro państwo dało pomoc prawną to milczeć.
Może staje się nudne pisanie o bezprawiu w tzw. III RP, temu zagadnieniu są poświęcone nie tylko liczne artykuły lecz całe strony internetowe takie jak Afery Prawa czy Bezprawie i inne.
Pozwolę sobie przedstawić w skrócie artykuły kodeksów które najczęściej są bezprawnie stosowane przeciwko stronie szczególnie pokrzywdzonej, przedstawiam także uprawnienia Ministra Sprawiedliwości którego obowiązkiem konstytucyjnym jest przestrzegania prawa a nie stosowana spychologia.
Prawo o ustroju sądów powszechnych.
Art. 27. § 1. Prezes i wiceprezes sądu może być odwołany przez Ministra Sprawiedliwości w toku kadencji Art. 37. § 1. Osoby powołane do kierowania sądami i nadzoru nad działalnością administracyjną sądów mają prawo wglądu w czynności sądów, mogą żądać wyjaśnień oraz usunięcia uchybień.
§ 4. W razie stwierdzenia uchybienia w zakresie sprawności postępowania sądowego, Minister Sprawiedliwości oraz prezesi sądów mogą zwrócić na nie, na piśmie, uwagę i żądać…
Art. 107. § 1. Za przewinienia służbowe, w tym za oczywistą i rażącą obrazę przepisów prawa i uchybienia godności urzędu sędzia odpowiada dyscyplinarnie.
Art. 114. § 1. Rzecznik dyscyplinarny podejmuje czynności dyscyplinarne na żądanie Ministra Sprawiedliwości,…………………………………

KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO
Art. 3. (5) Strony i uczestnicy postępowania obowiązani są dawać wyjaśnienia co do okoliczności Art. 6. Sąd powinien przeciwdziałać przewlekaniu postępowania ….
Art. 27. § 1. Powództwo wytacza się przed sąd pierwszej instancji, w którego okręgu pozwany ma miejsce zamieszkania. § 2. Miejsce zamieszkania określa się według przepisów kc.
Art. 59. Sąd zawiadamia prokuratora o każdej sprawie, w której udział jego uważa za potrzebny.
Art. 64. § 1. Każda osoba fizyczna i prawna ma zdolność występowania w procesie…. Art. 113. § 1. (52) Zwolnienia od kosztów sądowych domagać się może osoba fizyczna
Art. 124. (63) Zgłoszenie wniosku o zwolnienie od kosztów …wniesienie środka odwoławczego od odmowy zwolnienia od kosztów sądowych nie wstrzymuje biegu toczącego się postępowania
Art. 125. § 2. (65) Jeżeli przepis szczególny tak stanowi, pisma procesowe wnosi się na urzędowych formularzach lub na elektronicznych nośnikach informatycznych……………
Art. 135. Doręczenia dokonywa się w mieszkaniu, w miejscu pracy lub tam, gdzie się adresata zastanie.
Art. 129. Mylne oznaczenie pisma procesowego lub inne oczywiste niedokładności nie stanowią przeszkody do nadania pismu biegu i rozpoznania go w trybie właściwym.
Art. 217. § 1. Strona może aż do zamknięcia rozprawy przytaczać okoliczności faktyczne i dowody
Art. 228. § 1. Fakty powszechnie znane nie wymagają dowodu.
Kodeks cywilny.
Art. 11. Pełną zdolność do czynności prawnych nabywa się z chwilą uzyskania pełnoletniości.
Art. 16. § 1. Osoba pełnoletnia może być ubezwłasnowolniona częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii, …………………..
Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.
Art. 415. Kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia.

Kodeks postępowania karnego.
Art. 13. Uzyskanie zezwolenia władzy, od którego ustawa uzależnia ściganie, należy do oskarżyciela.
Art. 41. § 1. Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie.
Kodeks Karny
Art. 231. § 1. Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
Art. 239. § 1. Kto utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej,

Dz.U z 2006R. NR 139 POZ.993 USTAWA z dnia 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji
ludności i dowodach osobistych Rozdział 2 Obowiązek meldunkowy
Art. 5. 1. Osoba posiadająca obywatelstwo polskie i przebywająca stale
na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązana zameldować się w miejscu pobytu stałego.

ORDYNACJA WYBORCZA DO SEJMU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ I DO SENATU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Rejestr wyborców Art. 11.-1. Stały rejestr wyborców obejmuje stale zamieszkałe na obszarze gminy osoby, którym przysługuje prawo wybierania.

Tyle wybrane artykuły z którymi mamy największe problemy na salach sądowych.
Czy nie ironią jest nazwanie przestępcze działanie sędziów oraz prokuratorów
w prawie o sądach Art. 107. § 1. rażącą obrazę przepisów prawa..
Przedstawiłem Kpc Art. 16. § 1. Osoba pełnoletnia może być ubezwłasnowolniona częściowo z powodu choroby psychicznej, niedorozwoju umysłowego albo innego rodzaju zaburzeń psychicznych, w szczególności pijaństwa lub narkomanii, …………………..
Nie bez przypadku, sąd okręgowy w Warszawie stwierdził że tak Tusk jak i MS Krzysztofa Kwiatkowskiego nie mają zdolności sądowej Sygn. akt I C 486/10
ich śladem poszedł sąd okręgowy w Olsztynie Syg. akt 130/11 Wojewoda nie ma samodzielnej
zdolności do występowania w charakterze strony w procesie cywilnym.

Turz za progiem są wybory parlamentarne, który wybrać zło.
Większe czy mniejsze, przecież tam siedzą dynozaury z czasów PRLu.
Główne zagadnienie to rozbić mafijna powiązania także w tzw. korporacjach prawniczych i urzędniczych.
Żartobliwie mówi się że podporą III RP jest stolik a przy nim, sędzia, prokurator, polityk oraz mafiosa
trzymający grube koperty.
Tak jakże często to układy układziki i ich kasa decyduje kto dostanie się do koryta,
komu ten wybraniec będzie winien przysługę.
Celowo wspomniałem o prawie wyborczym, miliony ludzi nie posiada takiego prawa.
Bezdomni wyrzuceni na bruk lokatorzy przytułków lub tak jak ja z odebranym meldunkiem stałym,
ba obecnie osoba z rodziną bezdomna.
A winowajca burmistrz śmieje się ponieważ mijają lata a postępowanie obecnie jest w Działdowie.
Przepraszam za ironię lecz to że nie posiadam uprawnień wyborczych zwalnia mnie
odpowiedzialności za to co stanie się 9 października 2011r.
Gazeta Wyborcza i tzw. polskojęzyczne media wskażą wam na kogo macie głosować.
Jakże wielu pójdzie za głosem obłudy pozbawiającym samodzielnego myślenia.
Wybierze zbrodniczych aparatczyków.
http://www.zolnierzesolidarnosci.com/apps/videos/videos/show/14273963-odkryc-prawde-1-3-
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sob Sie 06, 2011 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Bogusławie,
Mnie i mam nadzieję, że praktycznie wszystkim dobrowolnie odwiedzającym nasze Forum GW nie wskaże na kogo mamy głosować, chyba że przez zaprzeczenie, tzn. gdybym miał jakieś wątpliwości to rekomendacja GW powie mi, żebym się nie wygłupiał.
Dziękuję serdecznie za przypomnienie o filmie Pani Aliny Czerniakowskiej pt. "Odkryć prawdę". Ja już film widziałem, ale gdy kolejny raz zacząłem oglądać, to nie udało mi się przerwać przed końcem. Polecam wszystkim kliknięcie na http://www.zolnierzesolidarnosci.com/apps/videos/videos/show/14273963-odkryc-prawde-1-3-
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum