Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POLSKA BEZ LICHWY I PODATKÓW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
husarz
Weteran Forum


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Pią Maj 20, 2011 9:52 am    Temat postu: POLSKA BEZ LICHWY I PODATKÓW Odpowiedz z cytatem

POLSKA BEZ LICHWY I PODATKÓW

Szanowni Państwo - mieszkańcy POLSKI.

Na pierwszy rzut oka hasło "POLSKA BEZ LICHWY I PODATKÓW" może wydawać się hasłem chorego na umyśle szaleńca?

Kiedy jednak się nad takim hasłem zastanowić, to się okaże, że Świat bez lichwy i podatków może istnieć, tylko ludzie powinni chcieć, by taki a nie inny Świat ZAISTNIAŁ?

Tu dochodzimy do SEDNA SPRAWY, bo obecny Świat jest podobny do negatywu z dziedziny fotografii, a potrzebny jest nam POZYTYW. Nic nie da RETUSZOWANIE negatywu, bo i tak negatyw pozostanie negatywem dalej.

NAM potrzeba z negatywu zrobić POZYTYW, czyli postawić świat z głowy na NOGI. Takim pomysłem świeci FORUM www.husarz33.fora.pl

Załączam KONSTYTUCJĘ POLSKI. Link; http://www.przeklej.pl/plik/konstytucja-polski-docx-0029krch5aom2j6

Ogłosiłem także REFERENDUM KONSTYTUCYJNE. Link; http://www.przeklej.pl/plik/referendum-konstytucyjne-mpr-doc-002a2ubf4aom2j6

To tyle - tytułem wstępu. Więcej na FORUM www.husarz33.fora.pl

_________________
husarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
husarz
Weteran Forum


Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 2:48 pm    Temat postu: tumiwisizm Odpowiedz z cytatem

No nie ma co, "tumiwisizm" PRL-owski ma się dobrze.

LICHWA ZABIJA.

Nie płać lichwy - nie będziesz niewolnikiem, tylko wolnym człowiekiem.
Ja już nie płacę lichwy!!!

Więcej na FORUM www.husarz33.fora.pl
Zapraszam do głosowania w REFERENDUM KONSTYTUCYJNYM.

_________________
husarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum