" /> Dyskusje ogólne :: PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN
Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 8:56 pm    Temat postu: PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN Odpowiedz z cytatem

PO - 39,6; PiS - 30,1; RP - 10,1; PSL - 8,2; SLD - 7,7; PJN - 2,2; NP - 1,1
Ciekawe w co się to przekształci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia



Dołączył: 04 Gru 2016
Posty: 67

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 12:50 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekształca się to w jakość:
Pod http://forsal.pl/artykuly/554931,dmitrij_babicz_rosja_ucieszy_sie_z_wyniku_polskich_wyborow.html możemy przeczytać:
Cytat:
W Moskwie reakcja na zwycięstwo Platformy Obywatelskiej w niedzielnych wyborach parlamentarnych w Polsce będzie pozytywna - ocenił w rozmowie z PAP komentator pisma "Russia Profile" Dmitrij Babicz.
Wyjaśnił, że "stanie się tak dlatego, gdyż stronie rosyjskiej udało się zbudować normalne stosunki z premierem Donaldem Tuskiem i prezydentem Bronisławem Komorowskim".
a pod http://wiadomosci.onet.pl/swiat/reakcja-niemiec-na-wyniki-wyborow-w-polsce,1,4875937,wiadomosc.html mamy z kolei:
Cytat:
Szef dyplomacji Niemiec Guido Westerwelle powitał wyniki wyborów w Polsce jako opowiedzenie się przez Polaków za Europą i uznał to za dobrą wiadomość także dla Niemców. Rzecznik MSZ zapowiedział, że w środę Westerwelle złoży wizytę w Polsce.
- Wczoraj odbyły się w Polsce bardzo ważne wybory i na podstawie zarysowującego się wyniku można powiedzieć, że Polacy opowiedzieli się za Europą. I jest to dobra wiadomość także dla nas, jako niemieckich sąsiadów - oświadczył minister spraw zagranicznych Niemiec w Luksemburgu, gdzie uczestniczy w spotkaniu szefów dyplomacji państw UE.

I to bardzo mnie nie dziwi (zwłaszcza gdy się wróci do dawnej umiejętności czytania "między wierszami") - cieszą się, co znaczy, że widzą iż mają z czego. Mi się jednak wydaje, że Polacy zasługują na więcej.
PS. Zasadniczych zmian w podziale głosów nie ma, natomiast sukces Ruchu Palikota to dla mnie klęska przyzwoitości w niemal każdym jej wymiarze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POSŁOWIE PLATFORMY OBYWATELSKIEJ

Okręg białostocki:
1. Barbara Kudrycka - 41 047
2. Robert Tyszkiewicz - 10 465
3. Damian Raczkowski - 10 271
4. Bożena Kamińska - 10 019
5. Jacek Żalek - 8 103

Okręg bielski:
1. Mirosława Nykiel - 43 329
2. Sławomir Kowalski - 13 389
3. Czesław Gluza - 13 334
4. Małgorzata Pępek - 12 723
5. Aleksandra Trybuś - 10 061

Okręg bydgoski:
1. Radosław Sikorski - 91 719
2.Krzysztof Brejza - 12 598
3. Teresa Piotrowska - 10 009
4. Paweł Olszewski - 9 257
5. Jarosław Katulski - 5 872
6. Iwona Kozłowska - 4 668

Okręg chełmski:
1. Stanisław Żmijan - 9 794
2. Mariusz Grad - 9 526
3. Grzegorz Raniewicz - 7 847

Okręg częstochowski:
1. Halina Rozpondek - 23 722 głosów
2. Izabela Leszczyna - 18 737
3. Grzegorz Sztolcman - 8 926

Okręg elbląski:
1. Elżbieta Gelert - 15 901
2. Piotr Cieśliński - 15 547
3. Sławomir Rybicki - 13 644
4. Miron Sycz - 8 884

Okręg gdański:
1. Sławomir Nowak
2. Iwona Guzowska
3. Agnieszka Pomaska
4. Leszek Blanik - startował z ostatniego miejsca, zdobył ok. 14,5 tys. głosów
5. Sławomir Neumann
6.Jerzy Borowczak
7.Jerzy Kozdroń
8. Katarzyna Hall

Okręg gdyński:
1. Marek Biernacki - 60 765 głosów
2. Kazimierz Plocke - 18 402
3. Krystyna Kłosin - 15 733
4. Tadeusz Aziewicz - 13 806
5. Stanisław Lamczyk - 12 481
6. Jerzy Budnik - 8 463
7. Leszek Redzimski - 7 371
8. Teresa Hoppe - 7 153

Okręg gliwicki:
1. Krystyna Szumilas - 42 200
2. Tomasz Głogowski - 15 649
3. Andrzej Gałażewski - 11 746
4. Jacek Brzezinka - 10 775
5. Borys Budka - 10 260
6. Jan Kaźmierczak - 8 155

Okręg kaliski:
1. Sebastian Witczak
2. Małgorzata Adamczak
3. Maciej Orzechowski
4. Wojciech Ziemniak
5. Łukasz Borowiak


Okręg katowicki:
1. Tomasz Tomczykiewicz - 57 323 głosów
2. Danuta Pietraszewska - 25 496
3. Marek Plura - 22 795
4. Elżbieta Pierzchała - 14 557
5. Ewa Kołodziej - 14 149
6. Marek Wójcik - 10 753
7. Jerzy Ziętek - 8 960

Okręg koniński:
1. Tomasz Nowak
2. Paweł Arndt
3. Krystyna Poślednia

Okręg koszaliński:
1. Stanisław Gawłowski
2. Marek Hok
3. Paweł Suski
4. Wiesław Suchowiejko

Okręg krośnieński:
1. Małgorzata Chomycz - 16 829
2. Piotr Tomański - 9 621
3. Marek Rząsa - 9 204

Okręg kielecki:
1. Marzena Okła-Drewnowicz - 32 953
2. Konstanty Miodowicz - 13 378
3. Artur Gierada - 10 745
4. Zbigniew Pacelt - 8 702
5. Lucjan Pietrzczyk - 5 826

Okręg Kraków I (nr 12), zw. chrzanowskim:
1. Paweł Graś
2. Tadeusz Arkit
3. Joanna Bobowska
4. Dorota Niedziela

Okręg Kraków II (nr 13):
1. Jarosław Gowin
2. Ireneusz Raś
3. Jerzy Fedorowicz
4. Katarzyna Matusik-Lipiec
5. Łukasz Gibała
6. Józef Lassota
7. Jagna Marczułajtis-Walczak
8. Lidia Gądek

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Grzegorz Schetyna - 67 670
2. Ewa Drozd - 14 205
3. Zofia Czernow - 7 740
4. Robert Kropiwnicki - 6 029
5. Norbert Wojbarowski

Okręg lubelski:
1. Joanna Mucha - 45 568
2. Włodzimierz Karpiński - 16 498
3. Magdalena Gąsior-Marek - 14 676
4. Cezary Kucharski - 7 910

Okręg lubuski:
1. Bożena Bukiewicz - 38 017
2. Stefan Niesiołowski - 36 993
3. Krystyna Sibińska - 8 765
4. Witold Pahl - 7 235
5. Bożena Sławiak - 6 673
6. Waldemar Sługocki - 6 465

Okręg łódzki:
1. Krzysztof Kwiatkowski - minister sprawiedliwości
2. John Godson
3. Cezary Grabarczyk - minister infrastruktury
4. Iwona Śledzińska-Katarasińska
5. Małgorzata Niemczyk - była mistrzyni Europy w siatkówce

Okręg Nowy Sącz:
1. Andrzej Czerwiński
2. Marian Cycoń
3. Andrzej Gut-Mostowy

Okręg olsztyński:
1. Beata Bublewicz
2. Lidia Staroń
3. Janusz Cichoń
4. Andrzej Orzechowski
5. Paweł Papke

Okręg opolski:
1. Leszek Korzeniowski
2. Tadeusz Jarmuziewicz
3. Janina Okrągły
4. Andrzej Buła
5. Brygida Kolenda-Łabuś
6. Rajmund Miller

Okręg pilski:
1. Adam Szejnfeld
2. Jakub Rutnicki
3. Małgorzata Janyska
4. Killion Munyama

Okręg piotrkowski:
1. Elżbieta Radziszewska
2. Dorota Rutkowska

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Julia Pitera
2. Mirosław Koźlakiewicz
3. Elżbieta Gapińska

Okręg poznański:
1. Waldy Dzikowski - 54 647
2. Rafał Grupiński - 40 510
3. Agnieszka Kozłowska-Rajewicz - 27 807
4. Bożena Szydłowska - 14 352
5. Arkady Radosław Fiedler - 17 467
6. Jacek Tomczak - 14 547

Okręg radomski:
1. Ewa Kopacz
2. Radosław Witkowski
3. Czesław Czechyra

Okręg rybnicki:
1. Joanna Kluzik-Rostkowska - 22 418 głosów
2. Marek Krząkała PO - 25 938
3. Henryk Siedlaczek - 20 019
4. Krzysztof Gadowski - 15 326
5. Ryszard Zawadzki - 10 108

Okręg rzeszowski:
1. Zbigniew Rynasiewicz - 27 510
2. Krystyna Skowrońska - 25 174
3. Mirosław Pluta - 12 812
4. Renata Butryn - 8 941

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Mroczek Czesław - 22 985
2. Kozaczyński Jacek - 6 804
3. Kania Andrzej - 5 212

Okręg sieradzki:
1. Andrzej Biernat
2. Agnieszka Hanajczyk
3. Cezary Tomczyk
4. Artur Dunin

Okręg sosnowiecki:
1. Wojciech Saługa - 26 368
2. Beata Małecka-Libera - 23 822
3. Piotrowi Van der Coghenowi - 12 171
4. Jarosław Pięta - 9 309
5. Anna Nemś - 9 086

Okręg szczeciński:
1. Bartosz Arłukowicz
2. Magdalena Kochan
3. Arkadiusz Litwiński
4. Konstanty Oświęcimski
5. Renata Zaremba
6. Zofia Ławrynowicz.
7. Ewa Żmuda Trzebiatowska

Okręg tarnowski:
1. Aleksander Grad
2. Robert Wardzała
3.Urszula Augustyn

Okręg toruńsko-włocławski:
1. Tomasz Lenz - 28 998
2. Antoni Mężydło - 17 077
3. Domicela Kopaczewska - 16 992
4. Janusz Dzięcioł - 13 907
5. Tomasz Szymański - 7 510
6. Marek Wojtkowski - 7 352

Okręg wałbrzyski:
1. Izabela Mrzygłocka - 31 697
2. Jakub Szulc - 17 230
3. Monika Wielichowska - 10 589
4. Tomasz Smolarz - 9 893
5. Agnieszka Kołacz-Leszczyńska - 6 762

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Donald Tusk
2. Kidawa-Błońska Małgorzata
3. Jacek Vincent-Rostowski
4. Joanna Fabisiak
5. Marcin Święcicki
6. Roman Kosecki
7. Alicja Dąbrowska
8. Michał Szczerba
9. Ligia Krajewska PO
10. Marcin Kierwiński PO
I być może - przy 11. mandatach dla PO: Leszek Jastrzębski

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
1. Andrzej Halicki
2. Dariusz Rosati
3. Jadwiga Zakrzewska
4. Alicja Olechowska
5. Barbara Czaplicka
Jeśli PO uzyska szósty mandat, wchodzi Zenon Durka

Okręg wrocławski:
1. Bogdan Zdrojewski
2. Ewa Wolak
3. Sławomir Piechota
4. Marek Łapiński
5. Michał Jaros
6. Jarosław Charłampowicz
7. Stanisław Huskowski
8. Roman Kaczor
9. Maciej Zieliński.

POSŁOWIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI

Okręg białostocki:
1. Krzysztof Jurgiel - 35 763 głosów
2. Mariusz Kamiński - 22 675
3. Jarosław Zieliński - 21 015
4. Dariusz Piontkowski - 14 439
5. Lech Kołakowski - 13 502
6. Jacek Bogucki - 10 927

Okręg bielski:
1. Stanisław Szwed - 32 416
2. Stanisław Pięta - 12 708
3. Jacek Falfus - 11 391

Okręg bydgoski:
1. Kosma Złotowski - 21 602 głosów
2. Tomasz Latos - 20 308
3. Bartosz Kownacki - 7 735

Okręg chełmski:
1. Sławomir Zawiślak - 24 175
2. Beata Mazurek - 21 027
3. Piotr Szeliga - 8 187
4. Adam Abramowicz - 5 102

Okręg częstochowski:
1. Jadwiga Wiśniewska - 34 491 głosów
2. Szymon Giżyński - 9 146

Okręg elbląski:
1. Leonard Krasulski - 12 790
2. Zbigniew Babalski - 7 217

Okręg gdański:
1. Anna Fotyga
2. Andrzej Jaworski
3. Maciej Łopiński

Okręg gdyński:
1. Janusz Śniadek - 24 167
2. Dorota Arciszewska-Mielewczyk - 16 715
3. Jolanta Szczypińska - 15 902
4. Jarosław Sellin - 9 670

Okręg gliwicki:
1 Jerzy Polaczek - 22 310
2. Piotr Pyzik - 12 039

Okręg kaliski:
1. Andrzej Dera
2. Jan Dziedziczak
3. Adam Rogacki

Okręg katowicki:
1. Wojciech Szarama - 27 541
2. Grzegorz Tobiszowski - 13 268
3. Maria Nowak - 10 820

Okręg kielecki:
1. Beata Kempa - 66 765 głosów
2. Jarosław Rusiecki - 7 337
3. Krzysztof Lipiec - 6 698
4. Maria Zuba - 5 892
5. Andrzej Bętkowski - 4 533
6. Tomasz Kaczmarek - 4 141

Okręg koniński:
1. Adam Hofman
2. Zbigniew Dolata
3. Witold Czarnecki

Okręg koszaliński:
1. Czesław Hoc
2. Stefan Strzałkowski

Okręg Kraków I (nr 12), zw. chrzanowskim:
1. Beata Szydło
2. Marek Łatas
3. Marek Polak
4. Krzysztof Szczerski

Okręg Kraków II (nr 13):
1. Andrzej Duda
2. Ryszard Terlecki
3. Andrzej Adamczyk
4. Barbara Bubula
5. Jacek Osuch

Okręg krośnieński:
1. Marek Kuchciński 23 128
2. Bogdan Rzońca 15 623
3. Mieczysław Golba 12 332
4. Stanisław Piotrowicz 12 325
5. Kazimierz Ziobro 8 234
6. Piotr Babinetz 7 239

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Adam Lipiński - 25 523
2. Marzena Machałak - 11 812
3. Elżbieta Witek - 9 381
4. Jan Zubowski - 6 800

Okręg lubelski:
1. Elżbieta Kruk - 30 048
2. Lech Sprawka - 23 848
3. Gabriela Masłowska - 17 777
4. Małgorzata Sadurska - 15 946
5. Krzysztof Michałkiewicz - 11 762
6. Jarosław Żaczek - 11 278

Okręg lubuski:
1. Elżbieta Rafalska - 14 812
2. Marek Ast - 12 598
3. Jerzy Materna - 12 868

Okręg łódzki:
1.Witold Waszczykowski - były minister spraw zagranicznych
2.Dariusz Barski - prokurator krajowy w stanie spoczynku
3.Jan Tomaszewski - były bramkarz reprezentacji Polski

Okręg Nowy Sącz:
1. Arkadiusz Mularczyk
2. Barbara Bartuś
3. Wiesław Janczyk
4. Edward Siarka
5. Andrzej Romanek
6. Anna Paluch
7. Piotr Naimski

Okręg olsztyński:
1. Jerzy Szmit
2. Iwona Arent

Okręg opolski:
1. Jerzy Żyżyński
2. Sławomir Kłosowski
3. Patryk Jaki

Okręg pilski:
1. Paweł Szałamacha
2. Maks Kraczkowski

Okręg piotrkowski:
1. Antoni Macierewicz
2. Robert Telus
3. Dariusz Seliga
4. Marcin Witko

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Wojciech Jasiński
2. Marek Opioła
3. Robert Kołakowski
4. Maciej Małecki

Okręg poznański:
1.Tadeusz Dziuba - 28 508
2. Tomasz Górski - 9,2 tys. głosów

Okręg radomski:
1. Zbigniew Kuźmiuk
2. Marek Suski
3. Marzena Wróbel
4. Dariusz Bąk

Okręg rybnicki:
1. Bolesław Piecha - były wiceminister zdrowia - 34 520 głosów, najwięcej w okręgu
2. Izabela Kloc - 12 833
3. Grzegorz Matusiak - 6 889

Okręg rzeszowski:
1. Stanisław Ożóg - 37 160 głosów
2. Józefa Hrynkiewicz - 17 039
3. Zbigniew Chmielowiec - 16 038
4. Kazimierz Moskal - 14 234
5. Andrzej Szlachta - 13 717
6. Krzysztof Popiołek - 12 755
7. Jan Warzecha - 12 588
8. Kazimierz Gołojuch - 12 311

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Tchórzewski Krzysztof Józef - 22 787
2. Pawłowicz Krystyna - 20 681
3. Czartoryski Arkadiusz - 17 516
4. Kowalczyk Henryk - 13 713
5. Woźniak Grzegorz Adam - 8 550
6. Wargocka Teresa Anna - 7 743

Okręg sieradzki:
1. Grzegorz Schreiber
2. Marek Matuszewski
3. Piotr Polak
4. Tadeusz Woźniak
5. Marcin Mastalerek

Okręg sosnowiecki:
1. Ewa Malik - 25 214
2. Waldemar Andzel - 10 328

Okręg szczeciński:
1. Joachim Brudziński
2. Leszek Dobrzyński
3. Michał Jach

Okręg tarnowski:
1. Edward Czesak
2. Włodzimierz Bernacki
3. Józef Rojek
4. Wojtkiewicz Michał
5. Jan Ziobro

Okręg toruńsko-włocławski:
1. Zbigniew Girzyński - 24 907
2. Łukasz Zbonikowski - 17 327
3. Jan Krzysztof Ardanowski - 14 841
4. Anna Sobecka - 6 990

Okręg wałbrzyski:
1. Bogdan Święczkowski - 17 109
2. Anna Zalewska - 14 999

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Jarosław Kaczyński
2. Mariusz Kamiński
3. Małgorzata Gosiewska
4. Adam Kwiatkowski
5. Artur Górski
6. Przemysław Wipler

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
1. Mariusz Błaszczak
2. Ludwik Dorn
3. Jan Szyszko
4. Jacek Sasin
Jeśli PiS uzyska piąty mandat, wchodzi do Sejmu Anna Sikora

Okręg wrocławski:
1. Dawid Jackiewicz
2. Kazimierz Michał Ujazdowski
3. Jacek Świat
4. Mariusz Orion Jędrysek


POSŁOWIE RUCHU PALIKOTA

Okręg białostocki:
Adam Rybakowicz - 11 792

Okręg bielski:
Artur Górczyński - 9 980

Okręg bydgoski:
Łukasz Krupa - 18 401

Okręg chełmski:
Marek Poznański - 14 636

Okręg częstochowski:
Artur Bramora - 10 610

Okręg elbląski:
Wojciech Penkalski - 9 255

Okręg gliwicki:
Marek Stolarski - 12 739

Okręg gdański:
Piotr Bauć

Okręg gdyński:
Robert Biedroń - 14 330

Okręg kaliski:
Krzysztof Kłosowski

Okręg katowicki:
Andrzej Rozenek - 15 793

Okręg kielecki:
Jan Cedzyński - 14 023

Okręg koniński:
Jacek Kwiatkowski

Okręg koszaliński:
Andrzej Lewandowski

Okręg Kraków II (nr 13):
Anna Grodzka

Okręg krośnieński:
Małgorzata Marcinkiewicz - 10 058

Okręg legnicko-jeleniogórski:
Ryszard Kmiecik - 13 015

Okręg lubelski:
1. Zofia Popiołek - 18 752
2. Michał Kabaciński - 6 984

Okręg lubuski:
Maciej Mroczek - 15 335

Okręg łódzki:
Roman Kotliński - redaktor naczelny antyklerykalnego tygodnika "Fakty i Mity"

Okręg olsztyński:
Tomasz Makowski

Okręg opolski:
Adam Kępiński

Okręg pilski:
Jacek Najder

Okręg piotrkowski:
Marek Domaracki

Okręg płocko-ciechanowski:
Paweł Sajak

Okręg poznański:
Maciej Banaszak - 18 837

Okręg radomski:
Armand Ryfiński

Okręg rybnicki:
Piotr Chmielowski - 9 925 głosów, przedsiębiorca z branży dystrybucji materiałów medycznych

Okręg rzeszowski:
Dariusz Dziadzio - 11 091

Okręg sieradzki:
Michał Pacholski

Okręg sosnowiecki:
Jerzy Borkowski - 20 292

Okręg szczeciński:
Andrzej Piątak

Okręg toruńsko-włocławski:
Maciej Wydrzyński - 15 311

Okręg wałbrzyski:
Halina Szymiec-Raczyńska - 12 654

Okręg Warszawa I (nr 19):
1. Janusz Palikot
2. Wanda Nowicka

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Artur Dębski

Okręg wrocławski:
Wincenty Elsner

POSŁOWIE POLSKIEGO STRONNICTWA LUDOWEGO

Okręg białostocki:
Edmund Borawski - 11 759

Okręg bydgoski:
Eugeniusz Kłopotek - 13 287

Okręg chełmski:
1. Genowefa Tokarska - 8 776
2.Franciszek Stefaniuk - 7 369

Okręg elbląski:
Stanisław Żelichowski

Okręg kaliski:
1. Józef Racki
2. Piotr Walkowski

Okręg kielecki:
1. Adam Jarubas - 27 388
2. Mirosław Pawlak - 5 895
3. Jarosław Górczyński - 4 794

Okręg koniński:
Eugeniusz Grzeszczak

Okręg krośnieński:
Mieczysław Kasprzak - 6 893

Okręg lubelski:
1. Krzysztof Hetman - 10 804
2. Jan Łopata - 8 725

Okręg lubuski:
Józef Zych - 6919

Okręg olsztyński:
Zbigniew Włodkowski

Okręg pilski:
Stanisław Kalemba

Okręg piotrkowski:
Krystyna Ozga

Okręg płocko-ciechanowski:
1. Waldemar Pawlak
2. Piotr Zgorzelski

Okręg radomski:
Mirosław Maliszewski

Okręg rzeszowski:
Jan Bury - 15 649

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
1. Sawicki Marek Wacław - 23 901
2. Borkowski Krzysztof Wawrzyniec - 6 868

Okręg sieradzki:
Mieczysław Łuczak

Okręg tarnowski:
Andrzej Sztorc

Okręg toruńsko-włocławski:
Zbigniew Sosnowski - 7 354

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Janusz Piechociński PSL

Okręg wrocławski:
Ewa Mańkowska

POSŁOWIE SOJUSZU LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Okręg białostocki:
Eugeniusz Czykwin - 14 286

Okręg bydgoski:
Anna Bańkowska - 16 195

Okręg chełmski:
Zbigniew Matuszczak - 7 639

Okręg częstochowski:
Marek Balt - 5 378

Okręg gdyński:
Leszek Miller - 15 315

Okręg kaliski:
Leszek Aleksandrzak

Okręg katowicki:
Zbyszek Zaborowski - 9 482

Okręg kielecki:
Sławomir Kopyciński - 6 637

Okręg koniński:
Tadeusz Tomaszewski

Okręg koszaliński:
Stanisław Wziątek

Okręg legnicko-jeleniogórski:
1. Małgorzata Szmajdzińska - 15 883
2. Ryszard Zbrzyzny - 11 990

Okręg lubelski:
Jacek Czerniak - 5 965

Okręg lubuski:
Bogusław Wontor - 8 065

Okręg łódzki:
Dariusz Joński, szef partii w regionie łódzkim

Okręg olsztyński:
Iwiński Tadeusz

Okręg opolski:
Tomasz Garbowski

Okręg pilski:
Romuald Ajchler

Okręg piotrkowski:
Artur Ostrowski

Okręg poznański:
Krystyna Łybacka - 16 616

Okręg rzeszowski:
Tomasz Kamiński - 8 410

Okręg siedlecko-ostrołęcki:
Stanisława Alicja Prządka - 8 717

Okręg sieradzki:
Cezary Olejniczak

Okręg sosnowiecki:
Witold Klepacz - 6 817

Okręg szczeciński:
Grzegorz Napieralski

Okręg toruńsko-włocławski:
Jerzy Wenderlich - 19 078

Okręg Warszawa I (nr 19):
Ryszard Kalisz
Jeśli SLD uzyska dwa mandaty, wchodzi również Marek Balicki

Okręg Warszawa II (nr 20), zw. podwarszawskim:
Katarzyna Piekarska

MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

Okręg opolski:
Ryszard Galla

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group