Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prokurator generalny ma sukcesy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bogusław
Weteran Forum


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 103

PostWysłany: Czw Paź 20, 2011 8:52 pm    Temat postu: prokurator generalny ma sukcesy. Odpowiedz z cytatem

Kadrowe sukcesy prokuratora krajowego Semereta
2011-10-20
Jakże często unikamy tematów które nasz nie dotyczą, a raczej tragedii rodzinnej
tuż za ścianą której nie słyszymy.
Tematem tabu jest gwałt kobiety, szczególnym przypadkiem gwałtu jest na osobach z rozpoznaniem lękowo stresowym, a więc zaburzeniem psychicznym.
W Internecie czytamy: Kobieta z zaburzeniami psychicznymi łatwo może paść ofiarą molestowania, a nawet gwałtu. I zdarza się to w Polsce częściej, niż gotowi jesteśmy uwierzyć.
W kraju nad Wisłą takie lękowo stresowe zaburzenia zbierają coraz większe żniwo.
Członkowie rodziny kobiety napadniętej często bawią się w strusia, chowają głowę w piach.
Każdy psychiatra potwierdzi że najbliższy członek rodziny nie dopytuje się zgwałconej osoby o szczegóły, cytat: Po gwałcie pojawiają się również symptomy zaburzeń depresyjnych – smutek, izolacja, pesymizm, niepokój, niskie poczucie własnej wartości, poczucie bezradności i beznadziei, poczucie winy.
W dniu 22 września wezwałem karetkę do ex żona ( jesteśmy po rozwodzie lecz dalej mieszkamy pod tzw. jednym dachem)Dana została zabrana do szpitala w Morągu.
Pogotowie zawezwało policję która przesłuchiwała kobietę w z zaburzeniem pourazowym.
Obecnie Danusia przebywa w szpitalu psychiatrycznym w Iławie, po czasie, kilku tygodni dowiedziałam się że Morąska policja nie powiadomiła ją o przysługujących prawach.
Logicznie myśląc czy osoba posiadająca pogłębioną „ Traumę” była w stanie działać w własnej obranie przed tzw. wymiarem sprawiedliwości, Donald Tusk używa sloganu „Polska państwem prawa”.
Zbrodnia bez kary, sprawa przycichła w/w że policja Morąska przyjęła powiadomienie o popełnieniu przestępstwa..
Kpk DZIAŁ I Przepisy wstępne - Art. 305. § 1. Niezwłocznie po otrzymaniu zawiadomienia o przestępstwie organ powołany do prowadzenia postępowania przygotowawczego obowiązany jest wydać postanowienie o wszczęciu bądź o odmowie wszczęcia śledztwa
Po 19 dniach zaniechania ścigania zbrodni udaję się do prokuratury Okręgowej w Elblągu.
Przyjmuje mnie Prokurator Prokuratury Okręgowej pani Irena Ficak.
Skarga dotyczy brak postępowania a raczej zaniechania w przestępstwie o gwałt.
Co jest naruszeniem Kk Art. 156. § 1. Art. 157. § 1. Art. 160. § 1. Art. 197. § 1.
Art. 198 oraz Art. 199.
Jest działanie, odwiedzam Policję Morąską która twierdzi że dochodzenie prowadzi Miłakowo.
No cóż, ci którzy mają do czynienia z bezprawiem w Polskim wymiarze sprawiedliwości wiedzą że ci którzy naruszyli prawo bardzo chętnie spychają temat do innych placówek.
Piłat gdy skazywał na śmierć nauczyciela Jezusa też obmył ręce.
W policji Miłkowskiej byłem tzw. przesłuchany, lecz z zdziwieniem zauważyłem że była to zwykła notatka na komputerze której nie mogłem zweryfikować czy potwierdzić podpisem.
Danusia informuje mnie że policja z Iławy ją przesłuchiwała lecz więcej czasu poświęcili zapytaniom czy na pewno był to gwałt oraz wmawianie że wycofała oskarżenie, czytając różne forum poświęcone problematyce gwałtu stwierdzam że ten przypadek nie jest odosobniony.
Dla dociekliwych polecam: Polecam: Jak się traktuje kobietę zgwałconą także na Sali sądowej to jako przykład podaję stronę internetową http://www.us.szc.pl/main.php/lexus_arch/?xml=load_page&st=13270&ar=1&id=7726&gs=&pid=19248

Zagotowało się we mnie.
Po odwiezieniu żony do szpitala po przepustce w drodze powrotnej zaszłemu do prokuratury rejonowej w Ostródzie celem zadania pytania o postępowanie przeciwko gwałcicielowi
co prawo karne nazywa zbrodnią Kk. Art. 7.
Po pewnym czasie który był dla mnie wiecznością zostałem przyjęty.
Prokuratorem rejonowym w Ostródzie jest Zdzisław Łukasiak którego odwiedziłem w dniu wczorajszym, 19 października celem poruszenia tematu zaniechania postępowania gwałtu na ex żonie Danusi.
Kompletna strata czasu, prokurator stwierdził że nie zajmie się tą sprawą i mogę pisać do prokuratora generalnego Sztrasburga a on i tak nie będzie tego prowadził.
Zacisnąłem zęby i grzecznościowo stwierdziłem że nie będę zabierał mu cennego czasu!!!!
Po powrocie do pustego domu zacząłem analizować postępowanie prokuratora Zdzisława Łukasiaka, zacząłem szperać w Googlach gdzie są moje artykuły.
I mam wytłumaczenie takiej niechęci prokuratora jeszcze z 2005r
http://mp.nethit.pl/viewtopic.php?f=2&t=2780&start=0
W artykule Sędziowie i Prokuratorzy wrz 11, 2005 pan prokurator Zdzisław Łukasiak jest jednym z bohaterów.
Cytat: Postępowanie przeciwko lekarzowi wymuszającemu łapówki.
Ds- 916/97 umarza prokurator prokuratury rejonowej w Ostródzie mgr. Zbigniew Drzyste.
Wspierają prokurator (tuszowanie) z Ostródy Zdzisław Łukasik
Przypominam że wtedy ówczesny dyrektor szpitala za badania USG żądał łapówek.
Takie badania często wręcz ratują życie ponieważ pacjent nie wie czy ma np. marskość wątroby,
owrzodzenia wewnętrzne itd., ilu z powodu wielomiesięcznego oczekiwania poszło do piachu.
Pomimo że Warszawskie laboratorium kryminalistyki potwierdziło autentyczność nagrania Pr. Łukasiak
zamiótł przestępstwo pod dywan.
Następny sukces pana prokuratora; 2000-10-25 RCzS-121/00 Komitet obrony lokatorów kieruje do prokuratury woj. W Olsztynie Oskarżenie o okradanie mieszkańców Morąga. Postępowanie nabrało takiego tępa w przepychaniu, że już 11-12- 2000 umorzyła Ostróda, Pr. Zdzisław Łukasik.
Wprowadzanie w błąd instancji wyższej W piśmie z dnia Morąg, 2008.11. 20 czytamy: Prokurator nie wystąpił z wnioskiem o odebranie praw rodzicielskich a o wszczęcie postępowania opiekuńczego. Podpis Prokurator Prokuratury Rejonowej Zdzisław Łukasiak
Jak to się ma do pisma z Sądu Okręgowego w Elblągu, ctyjuę:
PREZES SĄDU OKRĘGOWEGO W ELBLĄGU OA-554-40/06
Elbląg, dnia 11 lutego 2009r. Czytamy: Nsm 383/08 po zbadaniu zawartych w skardze zarzutów uprzejmie wyjaśniam co następuje: /Powyższa sprawa została wszczęta w dniu 01.10.2008r. na wniosek Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Rejonowej w Ostródzie z siedzibą w Morągu o pozbawienie władzy rodzicielskiej Danuty i Bogusława Maślińskich nad małoletnimi dziećmi Bogusławem i Karoliną.

Trochę o innych zawodowych sukcesach pana prokuratora Zdzisława Łukasiaka przed nominacją na prokuratora rejonowego:
Zmarł, bo przez dwa miesiące nie mógł mu pomóc żaden lekarz
[28-02-2005; 13:58] http://www.ratmed.pl/newsy/news.php?id=1658
Dariusz Grosman, 33-latek z Morąga, chodził od lekarza do lekarza. Z dnia na dzień czuł się coraz gorzej. Nie doczekał pomocy - zmarł we własnym domu w bólu i cierpieniu. Sprawą zajęła się prokuratura.
Postępowanie wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostródzie. - Za wcześnie, by mówić o przedstawieniu jakichkolwiek zarzutów komukolwiek - informuje ostródzki prokurator Zdzisław Łukasiak
Choroba przyczyną śmierci w policyjnym areszcie? Wtorek, 14 Września 2010
http://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Wiadomosci/Choroba-przyczyna-smierci-w-policyjnym-areszcie/ Taka jest wstępna opinia lekarza, który przeprowadzał sekcję zwłok 56-latka. Prokurator Zdzisław Łukasiak z Morąga mówi jednak, że trzeba wykonać dodatkowe badania, żeby to potwierdzić. Śledztwo w sprawie śmierci aresztanta trwa.
Niestety sekcja zwłok była nie na rękę więc prokurator żąda następnej, ile będzie żądał żeby umorzyć postępowanie.
Jej dzieci mogły żyć 07.04.2011 Interwencje
http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/Archiwum__News,5800/Jej_Dzieci_Mogly_Zyc,1266528/index.html
Śledztwo w sprawie śmierci dzieci pani Sylwii prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostródzie. Opinie biegłych są jasne: lekarze źle się opiekowali rodzącą, nie wysłali pacjentki do szpitala specjalistycznego i nie podjęli decyzji o cięciu cesarskim, które mogło uratować chłopców. Co na to prokuratura? Umarza śledztwo.
W googlach możemy znaleźć artykuł którego autor pisze w formie emocjonującej: W dniu 8 lutego 2011 r. odbyła się uroczystość, w której udział wzięli
Andrzej Seremet - Prokurator Generalny oraz Marek Jamrogowicz - I Zastępca Prokuratora
Generalnego.
Uroczystość ta poświecona była wręczeniu przez Andrzeja Seremeta – Prokuratora Generalnego aktów powołania prokuratorów do pełnienia funkcji prokuratorów rejonowych w jednostkach apelacji gdańskiej i zakończyła trzymiesięczną procedurę powołania na stanowiska wszystkich prokuratorów rejonowych w apelacji gdańskiej, związaną z wprowadzeniem systemu kadencyjnego pełnienia funkcji kierowniczych w
prokuraturze. Na stanowiska prokuratorów rejonowych powołani zostali:
PROKURATURY REJONOWE OKRĘGU ELBLĄSKIEGO
Zdzisław Łukasiak Prokurator Rejonowy w Ostródzie.
Ustawa o prokuraturze
DZIENNIK USTAW Z 2009 R. NR 178 POZ. 1375 USTAWA
w tej ustawie pocieszający jest fakt, "Art. 10a. 6. Prokurator Generalny, po zakończeniu kadencji,
nie może być ponownie powołany na to stanowisko.
Lecz mogę się mylić i Tusk za przykładem Putina w trakcie gry zmieni zasady.
Art. 13b. 1. Prokuratora rejonowego powołuje Prokurator Generalny spośród prokuratorów
Oczywiście ta sama ustawa pozwala odwołać prokuratora ze stanowiska.
Lecz biorąc pod uwagę moje doświadczenia Polskie Państwo prawa jak cytuje Donald Tusk
to PRLbis, tam także było tuszowanie przestępstw a prokuratorzy sędziowie byli nietykalni.
logika jest jedna i niepodważalna, państwo Polskie w oczach świata ma wyglądać cacy.
Jest demokracja w związku z tym przestępcy, zbrodniarze chodzą na wolności z statystyki aż kopia jak w Polsce maleje przestępczość.
„Nie ma wolności bez wymiaru sprawiedliwości”
Lecz społeczeństwo powinno sobie na tą wolność zasłużyć i nie chować głowy w piasek.
mam dużo wolnego czasu więc wertuję google gdzie można przeczytać o bezprawnym działaniu anterrorystów na polecenie prokuratora.
Swego czasu do Tuska napisałem, nie mam nic do stracenia czekam na pluton egzekucyjny.
Szanowny panie Andrzeju Seremet - Prokuratorze Generalny o ile prokurator rejonowy Zdzisław Łukasiak przez pana powołany za wątpliwe sukcesy wpadnie na pomysł splądrowania mi mieszkania z nieodłącznym rzuceniem na glebę ( zwrot potoczny) to proponuję czas między poniedziałkiem popołudniu a piątkiem rano.
Nasze dzieci nie tylko okradzione z powodu przestępczej działalności tych w „Togach” już się dosyć wycierpiały, jako skazany przez bezprawie tzw. III RP mam prawo do ostatniego życzenia.
Bogusław Maśliński
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum