Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komentarze do udanego awaryjnego lądowania np.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 9:38 pm    Temat postu: Komentarze do udanego awaryjnego lądowania np. Odpowiedz z cytatem

Od razu tez tak pomyslalem jak ponizej, no i zadziwiajace te wypowiedzi p.Komorowskiego (wystarczy poownac je co wygadywal podczas tragedii smolenskiej). Ale mam tez i takie refleksje. W mediach od kilku dni pokazuje sie polski cmentarz Łyczakowski we Lwowie. Szczegolnie naglasnia sie grob Orlat Lwowskich - czyli poleglych w obronie Lwowa (Rzeczpospolitej). Moja refleksja dotyczy jak II RP (na dorobku po zaborach) potrafila tak piekny i duzy Panteon postawic swoim rodakom. Po smolensku w III RP rzadzacy zaczeli targowac sie z Narodem czy w ogole stawiac pomnik, ukradkiem krasc Krzyz kombinowac jakimis "referendami" przy propagandzie negatywnej mediow. W dniu wszystkich swietych i zaduszkach media kompletnie wyciszyly skladanie kwiatow przy grobach dwoch prezydentow, parlamentarzystow i innych waznych osob poleglych w tragedii smolenskiej....
Jestem w 100% pewien ze gdybysmy wowczas mieli TAKIE rzady Orleta nigdy by nie mialy ani Panteonu, a jedynie pomyje lane na ich glowy...
Piotr Z

Komentarze do udanego awaryjnego lądowania np.

Panie Kapitanie Wrona !

Tym czynem podsumował Pan całą sprawę smoleńską i wszystkie kłamstwa wyprodukowane przez MAK, KGB, PO i WSI ! Chwała Panu za to ! Uratował Pan nie tylko życie 230 ludzi, uratował Pan PRAWDĘ i HONOR i być może POLSKĘ ! Niech Bóg będzie zawsze z Panem i ma w pieczy Pana i całą Pańską rodzinę ! Patriotyczna POLSKA ( nie ta od PO i Palicośtam ) jest dumna z Pana !
Być może ten wspaniały czyn sprawi że Polacy przejrzą na oczy i odwróci to bieg wydarzeń ! Oby !
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:52

Odpowiedz na opinię

I to jest cała prawda o polskich pilotach

i o tym co potrafią!
gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:51

Odpowiedz na opinię

To polscy piloci są świetni ( Okęcie) czy denni ( Smoleńsk) ?

Ponoć katastrofa smoleńska dowiodła niezbicie że polscy piloci i służby zabezpieczenia są tak beznadziejni, że aż trzeba było rozwiązać cały pułk myślistwa wojskowego, bo ci piloci nie nadawali się do niczego. Teraz - na Okęciu, okazało się że polscy piloci są wspaniali, służby zabezpieczenia działają prawidłowo, a procedury są dobre ! To jak to jest naprawdę ?
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:36

Odpowiedz na opinię

Dyżurni eksperci Hypki,

Dyżurni eksperci Hypki, Łuczak stwierdzili dziś, że piloci cywilni są wykształceni fantastycznie, a wojskowi fatalnie. Łuczak nawet nie omieszkał nawiązać do Smoleńska. Pranie mózgów lemingom trwa więc w najlepsze.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 21:34

Odpowiedz na opinię

Ano dokumentacje tyz

Ano dokumentacje tyz zamkneli,coby luzem nie chadzala-czyz nie?
Wyklety1313 (nv), wt., 01/11/2011 - 20:48

Odpowiedz na opinię

Polska szkoła.

Znalazłem w sieci;
~darek
Porównajmy dwa poniższe równania matematyczne:

świetny polski pilot + dobry amerykański samolot + polska obsługa lotniska = życie

świetny polski pilot + sowiecki złom + rosyjska obsługa lotniska = śmierć

To dzisiejsze wydarzenie to najlepsza odpowiedź na raport MAK-u i POmówienia Millera, Tuska, Komorowskiego, Sikorskiego, Palikota, Niesiołowskiego i całej tej hołoty.

Pilot Wrona uratował honor pilota Protasiuka. I honor polskiego lotnictwa.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:35

Odpowiedz na opinię

Pięknie Panie Kapitanie

Pięknie Panie Kapitanie Wrona!!! Tylu ludzi wciąż żyje!!!
Chcę jednak wiedzieć kto odpowiada za konserwację samolotu? Dlaczego samolot nie mógł wypuścić podwozia? I jeszcze kto był na liście pasażerów?
Dlaczego (nv), wt., 01/11/2011 - 20:32

Odpowiedz na opinię

Moje wielkie gratulacje

Moje wielkie gratulacje .

Wylądował w jednym kawałku i nawet nie były potrzebne zawiesia jak w Smoleńsku aby to wszystko pozbierać
http://www.youtube.com/watch?v...

Polscy piloci są najlepsi na świecie!!!
GosiaZ (nv), wt., 01/11/2011 - 20:32

Odpowiedz na opinię

komorusek ponoć powiedział,że

komorusek ponoć powiedział,że "jak trzeba to polecą nawet na drzwiach od stodoły"
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:49

Odpowiedz na opinię

nie komorusek

tylko dziennikarz użył tych słów
walDk (nv), wt., 01/11/2011 - 21:00

Odpowiedz na opinię

P.O.zapewne wezwie MAK do wyjaśnienia tej sprawy

i wówczas zapewne okaże się że: (a) to nie polski pilot tylko rosyjski siedział za sterami samolotu( b ) że podwozie zostało uszkodzone przez PIS, a najpewniej przez kaczora (c ) że samolot lądował w Smoleńsku a nie w Warszawie ( d ) że ocalał dzięki akcji ratowniczej służb MAK obecnych na tamtejszym lotnisku ( e ) w konsekwencji czego LOT musi zapłacić wielomilionowy rachunek za tę akcję ratunkową ( f ) powyższa ocena i raport MAK jest ostateczny/prawomocny , czyli nie podlegający procedurze odwoławczej ( g )itp. itd.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:32

Odpowiedz na opinię

Pewno anodiny sluzowki tyz

Pewno anodiny sluzowki tyz zadzialaly,POslizg kontrolowany.
Wyklety1313 (nv), wt., 01/11/2011 - 20:58

Odpowiedz na opinię

brak

Dzisiaj chwalą załogę Boeinga 767, a za jakiś czas będą chwalić tych co zginęli w Smoleńsku, mam taką nadzieję. Historia rozliczy Bronka, Donka całą Europę i świat za to co zrobili dla tych pilotów którzy zostali zlikwidowani w Smoleńsku. No chyba, że i na historie łape położy czerwona zaraza, mała Moskwa na Krakowskim Przedmieściu.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:28

Odpowiedz na opinię

polscy piloci są bez zarzutu

wstyd sie przyznać, ale dopiero 29 października (Hołd ruski) uświadomił mi dlaczego musiał zginąć nasz Prezydent (oczywiście przy pomocy zdrajców, którzy zostali obdarzeni zaufaniem obywateli). Polska jest naszpikowana sowiecką agenturą i szybko sie od niej nie uwolnimy.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:57

Odpowiedz na opinię

Teraz rozumiecie dlaczego tylu świetnych pilotów

musiało w ostatnich latach zginąć
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:25

Odpowiedz na opinię

To kolejny dowód

POtwierdzający tezę że tamtego Tu154 PO prostu zestrzelono lub wysadzono. To wszystko.
Jan Długosz (nv), wt., 01/11/2011 - 20:20

Odpowiedz na opinię

UKŁONY PILOTOM

I jak można mówić,że polscy piloci są niedouczeni czy niedoszkoleni,mam na myśli kontekst Smoleńska,co przeżywali piloci w Smolensku gdy na 100 metrach samolot nie odszedł na 2 krąg tylko zaczął spadać w dół...
Ela (nv), wt., 01/11/2011 - 20:14

Odpowiedz na opinię

Jak samolot trafiony rakietą można wyprowadzić

z niebezpieczeństwa? Niestety takiej możliwości nie ma i gdyby nawet za sterami tupolewa siedział pilot kapitan Tadeusz Wrona i on nic by nie pomógł.
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 20:32

Odpowiedz na opinię

Dziekuje panu

Serce rośnie , że ziemia Polska takich synów wydaje .
Niech Bóg Pana Błogosławi.
Naszym pilotom spod Smoleńska jest lżej, dzięki panu.
van Soul (nv), wt., 01/11/2011 - 21:03

Odpowiedz na opinię

Dzieki Ci, Panie Tadeuszu, Bog Ci zaplacz

I caly czas po tym, jak uznalem o wydarzeniu, nie wychodzi mi z glowy Sp. kpt. Protasiuk...
I czyzby tylko mi? - caly forum o tym mowi, duma, pisze, rozwaza...
I wszedzie widze oto to - ZNAK OD BOGA.
Rowniez mysle ze to jest tak - to apel do nas STAMTAD, gdzie teraz Ci, o Kim teskniemy, o Kim sie modlimy...
Taki wypadek w Zaduszki? - to nie jest wypadek, ani zbieg okolicznosci, nie ci idoly religii gewu, polszmatow, tewuenow...

Drodzy, to pierwszy po 10 Kwietnia mocny apel Boski do nas z Wami.
I nie ostatni, badzcie przekonani.

Wiec, podziekujemy Im: Bogu, Panu Arkadiuszowi, Panu Tadeuszowi...

Tylko wczoraj napisalem tu: Zaduszki to dzien lacznosci zywych - a Wieczne Zywych.
Zdaje sie ze nie spudlowalem - choc i nic nowego w tym, co napisalem, nie ma Smile
Jakub (nv), wt., 01/11/2011 - 21:01

Odpowiedz na opinię

Viola

tak, tylko że dzisiaj jest Swieto Wszystkich Swiętych, Zaduszki jutro...Opatrznosc Boska czuwala nad Nimi...Dzieki Ci Boze..
Gość (nv), wt., 01/11/2011 - 21:13

Odpowiedz na opinię

Szacun

Jestem dumna ,z takich Polaków. Ocalić tyle istnień ludzkich. Chyle czoła.
Gość

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Lis 02, 2011 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No było parę różnic wraz z tą, że nikt łomem szyb w kadłubie nie wybijał. Nikt też nie orzekł, że samolot nie jest dowodem przy badaniu przyczyn zdarzenia.

Bo jak bada MAK,
Wie zamącić jak.
A jak Ci nie pasi,
To Cię MAK przygasi,
Rewelkami swymi,
Z Moskwy przysłanymi,
W które wierzy
Ten kto musi,
Cały czas się słuchać Rusi.
Czy z ochoty, czy służbowo -
Mus, lub jakiś kłopot z głową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum