Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dostaliśmy propozycję od PO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 6:09 pm    Temat postu: Dostaliśmy propozycję od PO Odpowiedz z cytatem

Wszystkim wierzącym w czystość zagrywek J.Kluzik Rostkowskiej proponuję przeczytanie wywiadu jakiego parę dni temu udzieliła portalowi Wirtualna Polska. Wygląda, że pani Joanna uznała, że to już tak dawno, i że wszystkie mosty zostały spalone, iż można powiedzieć kilka słów niekoniecznie trzymając się tego, co się mówiło do tej pory. Chodzi mi tu głównie o to, że PJN miał być solidną formacją - nowym, lepszym PiSem (czyli czymś takim na co się taraz próbuje wybić tzw. Solidarna Polska) - niczego z PO nie mającą. I proszę, zacytuję mały fragment:
Cytat:
Wirtualna Polska: Nie brakuje pani w sejmie Elżbiety Jakubiak i Pawła Poncyljusza?

- Oczywiście, że brakuje. Ale oni zdecydowali, że wolą iść do wyborów bez wyraźnego odcinania się od PiS. Ja zaś byłam wtedy przekonana, że w ten sposób nie wejdziemy do parlamentu, a dziś poza sejmem nie ma polityki. Dostaliśmy propozycję od PO, która moim zdaniem maksymalizowała nasze szanse wejścia do sejmu, zaproponowałam im to rozwiązanie. Pierwsza reakcja była pozytywna, ale potem zmienili zdanie. Mogłam pozostać szefową PJN, ale wówczas musiałabym prowadzić politykę, którą odrzucałam jako nieskuteczną. Jedynym racjonalnym ruchem było przekazanie sterów Pawłowi Kowalowi. Z czterech osób, które tak jak ja zdecydowały się startować z list PO, wszystkie są dziś w parlamencie, co pokazuje, że ta propozycja miała sens.


Źródło: http://wiadomosci.wp.pl/title,Joanna-Kluzik-Rostkowska-o-szalenstwie-Jaroslawa-Kaczynskiego,wid,14459158,wiadomosc.html

I tu jak aż trudno nie dołączyć wierszyka, który dostałem parę dni temu pocztą elektroniczną i dołączyłem jako komentarz do tekstu Zybertowicz: Obóz niepodległościowy musi się integrować:
Cytat:
Rota - czyli hymn Posła

Nie rzucim żłobu, to nasz cel,
Wykurzyć się nie damy.
Z udziałem naszych rąk i nóg,
Tych żłobów się trzymamy.
Niech się nie łudzi polski lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

Do krwi ostatniej kropli z żył,
Bronimy apanaży,
By jak najdłużej zostać tu,
Każdy z nas o tym marzy.
By nie przeszkodził nam w tym lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

A gdy wyborów przyjdzie czas,
To wszystkim obiecamy:
Każdy robotę znajdzie z was,
No i podwyżki damy.
Niechaj się cieszy ciemny lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

A po wyborach, kiedy znów
Zajmiemy swe fotele,
To pomyślimy, jakby tu
Powiększyć swe portfele.
Bo w nosie mamy głupi lud.
Tak nam dopomóż Bóg.

Przesłanie takie damy wam,
Ludziska me kochane,
Co obiecuje poseł wam,
Na wodzie jest pisane.
Nie zmieni tego żaden cud.
Tak nam dopomóż Bóg.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum