Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podpisz petycję smoleńską skierowaną do Administracji Obamy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 10:02 pm    Temat postu: Podpisz petycję smoleńską skierowaną do Administracji Obamy Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ci, którzy chcieli podpisać petycję o treści:
Cytat:
WE PETITION THE OBAMA ADMINISTRATION TO:
support the Polish Nation appeal for an international investigation of the Smolensk 2010 air crash


On 10th of April, 2010, Polish President, First Lady and 94 top government officials died in a plane crash in Smolensk, Russia.

Russia is the Judge in their own case. Investigation is carried by Russian Interstate Aviation Committee (MAK). Although flight was military, MAK carries investigation according to App.13 of Chicago Convention, which refers only to civil accidents. All the evidence-wreck, black boxes are in Russia and access to them is strictly limited. Wreck has been damaged by Russians after the crash.

MAK’s final report which blames pilots, tree and whether for accident, has been questioned by many scientists and scientifically been proved false. Moreover the main conclusion of scientists is that the cause of accident was two explosions. We have the right to know the truth!

Created: Jun 05, 2012

już ją podpisali, ale gdyby ktoś zechciał lub miał trudności ze znalezieniem sposobu to podaję adres (ważna jest wielkość liter).
www.wh.gov/zMU
Po wejściu na stronę należy załoźyć konto (po kliknięciu na CREATE AN ACCOUNT) podając Imię (First Name) i nazwisko (Last Name) oraz adres mailowy (E-mail). Na koniec należy przepisać kod spod "For security, type the following text in the box below it." do prostokąta poniżej i kliknąć CREATE AN ACCOUNT.

Po wysłaniu tych informacji po kilku minutach dostajemy na podany adres e-mailowy informację o utworzeniu konta. Należy wtedy kliknąć adres podany w czwartej linii maila, zaczynający się od "https://wwws.whitehouse.gov/user/validate/...", lub go skopiować do przeglądarki internetowej. To zakończy proces zakładania konta i automatycznie zaloguje nas na stronie. Teraz klikając SIGN IN zakończysz proces podpisywania petycji
Powodzenia.
P.S. Publicznie uwidocznione zostanie imię i pierwsza litera nazwiska sygnatariusza.

Już dochodzimy do połowy liczby podpisów koniecznych do tego, by amerykańskie władze mogły potraktować petycję jako zasługującą na ich reakcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Sob Cze 30, 2012 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie Grzegorzu ze podales instrukcje jak tam sie podpisac. Mi sie udalo zlozyc podpis w pierwszym tysiacu i mimo pomocy kolegi z faceboocka napisalem jako "First Name" moje nazwisko, ktore oczywiscie sie wyswietlilo. Very Happy

pozdrawiam
KM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Harcownik
Weteran Forum


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 131

PostWysłany: Nie Lip 01, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest źle ! ! !

Jak zaglądałem przed chwilę na stronę Białego Domu, to widziałem, że pod Petycją podpisało się już 25.273 osoby - czyli plan minimum został wykonany!

Nie oznacza to, że nie można dalej składać dowodów poparcia i ja zachęcam wszystkich do tego. Jak przeglądałem listę petycji, to niektóre osiągały pułapy znacznie ponad 30. tys. podpisów - np. petycja w sprawie zaprzestania fałszywych oskarżeń pod adresem Japończyków (tu głównie chodziło o oskarżenia - ponoć nieuzasadnione - o seksualne wykorzystywanie przez Japończyków koreańskich kobiet (jako tzw. comfort women) w czasie II Wojny Światowej).

Tak więc nie zakopujmy tomahawków i ducha nie traćmy!


I patrzcie na poprzedni komentarz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedłem przed chwilą na stronę petycji do Bialego domu i ku memu zdziwieniu zobaczylem:
Cytat:
We the People is currently undergoing site maintenance.
We appreciate your patience while we make some improvements. Please note that the deadline for all open petitions on We the People will be extended by 24 hours.
Please check back shortly.

czyli informację o tym. że strona znajduje się w przebudowie - ulepszaniu. Trudno mi uwierzyć by strona administracji takiej potegi informatycznej jaką są Stany Zjednoczone nie mogła być podmieniona w mig. Wyraźnie pachnie to jakaś szeroką 'international cooperation'. Jest wszak niby zapewnienie o tym, że czas końcowy okresu w którym może następować podpisywanie się pod poparciem dla obecnie otwartych petycji wydłuża się automatycznie o 24 godziny, ale dla tych, którzy nie znają angielskiego wprowadzi to wiele zamieszania, uniemożliwiając poparcie, bo zanim dotrze to tych osób informacja o tym co się stało i że można podpisywać, to może już być po terminie.

Informacja dla tych, którzy jeszcze nie podpisali petycji, a chcieliby to zrobić:

Próbujcie Państwo cierpliwie dostawać się na stronę!

P.S. O ile procedura składania podpisu uległaby zmianie, postaram się ją jak najszybciej podać po polsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strona ożyła i działa po staremu.

Przed chwilą widziałem, że oddaliśmy 26284 głosy poparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą zobaczyłem, że liczba podpisów pod Petycją osiągnęła 30 000. Tzn. że 5. lipca upłynął jedynie termin kwalifikujący Petycję do rozpatrzenia (gdy osiągnie ona do tego czasu poparcie 25 000 Internautów), bez zamknięcia możliwości dalszego składania pod nią podpisów.
Tak więc jeśli ktoś do tej pory nie poparł Petycji, a chciałby to zrobić, to wygląda, że nadal można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum