Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Warto spojrzeć poprzez mgłe i dym, i smród ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość





PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 6:04 pm    Temat postu: Warto spojrzeć poprzez mgłe i dym, i smród ... Odpowiedz z cytatem

No to mamy nowy powód do zmartwień. I to poważny powód przynajmniej dla mnie. Ci co mnie czasami czytają wiedzą że jestem dość podejrzliwy jeżeli chodzi o wszelkie „głośne sprawy” którymi zachwycają się media. Są rzeczy przecież, nagłaśniane wszem i wobec czy to w formie sensacji czy afery które tak naprawdę mają odwrócić naszą uwagę od naprawdę rzeczy ważnych. Często tak bywało chociażby sprawa Doliny Rospudy, która moim zdaniem była kamuflażem innej bardzo ważnej sprawy dla Polski – Elektrowni Węglowej w Żarnowcu.


I miałem racje, coś z tą sprawą jest nie tak, bo po moich interwencjach i artykule na ten temat ( tutaj ), nagle został odwołany wojewoda pomorski i wszystkie media zamilkły – po prostu nie piszą nic na ten temat, nie interesują się wręcz ignorują temat. A przecież sprawa takiej elektrowni w takim miejscu dopiero jest zagrożeniem, zarówno ekologicznym jak i ekonomicznym dla regionu. Coś złego dzieje się moi kochani od dłuższego czasu w Polsce. Na tyle złego że musimy zacząć poważnie i dogłębnie analizować wszystko to co oficjalnie podają nam media, i zacząć patrzeć „pod innym kątem” ze szczególnym uwzględnieniem prawdziwej wagi różnych "rewelacji", dla nas, społeczeństwa i dla naszej Ojczyzny.

No to zacznijmy analizować. Pomyślmy czy tak ważnym dla nas jest to co powiedział Oleksy chlejąc z Gudzowatym wódę, jest ważnym ale nie na tyle aby aż tak się podniecać. Przecież wszyscy od dłuższego czasu wiemy że Gudzowaty nagrywa wszystko co się da ze względu na swoje bezpieczeństwo, jak tłumaczy. Głośno było o tym w sprawie nagrań z Michnikiem i dużo wcześniej. Takie sprawy nie powinny zaśmiecać najważniejszych części naszego ciała czyli tego co trzymamy i pielęgnujemy pod naszymi czuprynami. Ano nie bo po co ? Przecież Oleksy to nie idiota i dobrze wie co ma mówić gdy jest nagrywany
(...)
CAŁOŚĆ tutaj
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum