Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gudzowaty nagrał Wałęsę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 6:13 pm    Temat postu: Gudzowaty nagrał Wałęsę Odpowiedz z cytatem

http://www.rmf.pl/fakty/?id=115438

Pt, 2007-03-30 15:18 (aktualizacja: 17:32)
Gudzowaty nagrał Wałęsę
Gudzowaty nagrał ze mną rozmowę - mówi RMF FM Lech Wałęsa. Jak wiadomo, biznesmen przed laty wspierał finansowo komitet wyborczy byłego prezydenta. Ale Wałęsa twierdzi, że spotykał się z Aleksandrem Gudzowatym już po zakończeniu prezydenckiej kadencji.


W czasie prezydentury nie rozmawialiśmy ani razu. To już było po, w różnym czasie – nawet teraz niedawno - przyznaje w rozmowie z Adamem Kasprzykiem były prezydent. Wiem natomiast, że pomagał moim komitetom. Choć nie tylko moim, bo on starał się pomagać wszystkim liczącym się stronom. Taką ma filozofię i można to zrozumieć - dodaje.

Najczęściej mówiliśmy o biznesie, o tym, jak robi się interesy– opowiada Lech Wałęsa. Ja wyrażałem podziw, że potrafi je robić i że ja chętnie posłucham jak to się robi.

Były prezydent podkreśla, że nie boi się ujawnienia ewentualnych taśm z nagranymi rozmowami, bo – jak zaznacza – wszystko, o czym mówili, można przeczytać w wywiadach, których udzielał.

Lech Wałęsa, mimo że przyznaje, iż przyjaciel nie nagrywa rozmów z przyjacielem, Aleksandra Gudzowatego uważa za bliską osobę. Ja się czułem jego przyjacielem i uważałem go za przyjaciela. Nadal go uważam. Tej znajomości – jak podkreśla – nigdy nie traktował w kategoriach gry; nie chodził do biznesmena, „aby naciągnąć go, wykorzystać”. Ja go traktowałem jako rozmówcę, znajomego, przyjaciela. Nic od niego osobiście nie chciałem, nic nie dostałem, chyba że jakąś wódkę, jakieś wino. Ale to i tak minimalne jednostki - opowiada.

W ubiegłym tygodniu światło dzienne ujrzały taśmy ze spotkania Gudzowatego z Oleksym. Podczas rozmowy były premier nie oszczędził partyjnych kolegów. O szefie SLD Wojciechu Olejniczaku Oleksy powiedział, że jest narcyzem i karierowiczem, o Aleksandrze Kwaśniewskim, że nie jest w stanie wytłumaczyć się ze swego majątku. Twierdził też, że Marek Borowski fałszował wydatki na kampanię wyborczą SdPl, a Krzysztof Janik jest "po cichu" zatrudniony u Jerzego Urbana.

Ale Józef Oleksy – jak przyznał w rozmowie z RMF FM Marcin Kossek, szef ochrony Bartimpeksu – nie był jedyną osobą nagraną przez Gudzowatego. Zaprzeczył jednak, aby zarejestrowano rozmowy z byłym prezydentem Lechem Wałęsą.

Robert Majka z Przemyśla,tel.506084013 mail: robm13@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonymous
Gość





PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gudzowaty nie jest idiotą, nagrywa tylko tych którzy przedstawiają jakąś wartość Smile, takie nagranie przecież kosztuje.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum