Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy można ronić łzy oglądając komedię?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonymous
Gość





PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 12:35 pm    Temat postu: Czy można ronić łzy oglądając komedię? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Można moi kochani i to łzy szczęścia, wystarczy obejrzeć komedię „Lepiej być nie może” w której główne role grają Helen Hunt i Jack Nicholson a reżyserem tej komedii jest James L. Brooks. Ta komedia moim zdaniem to takie małe wrota do szczęścia ludzkości, to jak gdyby klucz lub wytrych do serc ludzkich.


Film ten powstał bardzo dawno bo dziesięć lat temu, ja obejrzałem go dzisiaj na Polsacie, dopiero dzisiaj. A może dobrze że dopiero dzisiaj, w czasie gdy dzieje się w moim życiu tak wiele, i kiedy rozpoczynam ciężką pracę nad czymś co mam nadzieję odmieni życie Polaków, coś co wpłynie pozytywnie na losy mojej Ojczyzny. Powiem wam szczerze, cieszę się że obejrzałem ten film, zmienił on mój sposób patrzenia na drugiego człowieka, może powiem inaczej - na pewno zmieni znacząco postrzeganie ludzi, ocenę ich zachowania. Wiem to, a piszę w ten sposób dlatego że film ten dopiero przed chwilą się skończył a ja zaraz zasiadłem do komputera aby swoje odczucia przelać na papier i przekazać je wam moi drodzy.

Co w nim jest takiego nadzwyczajnego że ma taki wpływ na mnie? W zasadzie nić czego nie znałbym już dawno, nawet będąc dzieckiem postrzegałem to samo, później jako młodzieniec niejednokrotnie także byłem świadkiem że ludzie są inni niż starają się nam to pokazać. Przez kolejne lata zawsze stykałem się z tym zjawiskiem, ale nigdy nie podchodziłem do tego tak poważnie jak teraz kiedy ma mi stuknąć pięćdziesiątka, gdy zdrowie już nie to, gdy za mną szmat zmarnowanego życia, a przede mną olbrzymie wyzwanie które sam sobie obmyśliłem i do realizacji którego się zobowiązałem. Dobrze że wiec że to dzisiaj "puścili" ten film.
(...)
całość tutaj
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum