Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam "tylko" 30 lat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katiuszkas
Nowy Użytkownik


Dołączył: 20 Cze 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 11:07 pm    Temat postu: mam "tylko" 30 lat Odpowiedz z cytatem

Przed momentem obejrzałam film osolidarności walczącej. Mam 30 lat a nazwa tej organizacji jedynie" obiła się o moje uszy". Bynajmniej nie dlatego, że się "nie interesuję". Wydaje mi się, że blokada informacji dotyczących tak spraw była bardzo bardzo szczelna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Harcownik
Weteran Forum


Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 131

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko blokada!
Po 1989 roku członkowie SW byli w dalszym ciągu operacyjnie prześladowani. I właśnie w obawie przed prześladowaniami wielu naszych działaczy nie starało się nawet publikować historii Solidarności Walczącej. Tych niewielu, którzy mimo wszystko to czynili, zapłacili wysoką cenę już w tak zwanej Polsce Niepodległej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej
Użytkownik


Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 8

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niekiedy "nowa "Solidarność" robiła wiece na zakładach pracy, na których wyzywano Nas od agentów bezpieki. A tu psikus, jesteśmy jedyną organizacją antykomunistyczną wobec, której bezpieka była bezsilna. Bezsilna do tego stopnia, że posługiwała się takimi miernotami politycznymi jak Lityński, Karauda, Labuda czy Frasyniuk, aby Nas dyskredytować. Dumny jestem z tego, że cały czas stoję u boku takiego CZŁOWIEKA, JAKIM JEST KORNEL MORAWIECKI.

A tak na marginesie, co na wrocławskich obchodach robił Turko ?

_________________
Od zaciskania pasa, lepsze jest zaciskanie pi??ci. Kornel Morawiecki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum