Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dziękujemy za publikacje ogłoszenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witold Janowicz
Nowy Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:10 pm    Temat postu: Dziękujemy za publikacje ogłoszenia Odpowiedz z cytatem

My byli więźniowie polityczni bardzo dziękujemy za publikację naszej informacji dotyczącej XV zjazdu Byłych Więźniów Politycznych w Bielsku - Białej. Jeszcze raz bardzo dziękujemy mimo, iż informacja nie ukazała się na waszym portalu chociaż przesłaliśmy prośbę o jej publikację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Witku,
Już mi mówił Brunon Jerzy Ponikiewski, że wasze ogłoszenie u nas niechciano opublikować. Jest to jakaś wielka pomyłka, ponieważ ja prowadzę tą stronę i do mnie się nikt w tej sprawie nie zwrócił. A ja bardzo chętnie!!! Very Happy
A poza tym jak Pan sam widzi, każdy może takie informacje zamieścić sam.

Oświadczam Panu, że jesteście zawsze mile widziani u nas na stronie nie tylko z ogłoszeniami, ale zapraszam do zamieszczania swoich wspomnień i dyskusji.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeglądając stronę internetową naszych przyjaciół ze
„ZWIĄZKU WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH OKRESU STANU WOJENNEGO”;
http://www.polityczni.sgl.pl/

natrafiłem w księdze gości na wpis Czesia Lipki
http://www.polityczni.sgl.pl/index.php?pokaz=ksiega

Cytat:
Koledzy !
Piszę to ponieważ napewno nie jednego to zaciekawi.
Ostatnio otrzymałem swoje dokumenty z IPN i w chwili obecnej przeglądam je wspólnie z Andrzejem Pokorskim (b.więzień polityczny ZK Strzelin).

Sprawa operacyjnego rozpracowania "Introligator" została założona na podstawie wiadomości uzyskanych od KO "KL". Ja i Andrzej Pokorski ponad wszelką wątpliwość stwierdziliśmy że KO "KL" to Leszek Kokoszka. Kokoszka był internowany w Zabrzu Zaborzu i parę miesięcy (około 4-5) siedział w ZK Strzelin. Wyszedł na przepustkę pięciodniową w trakcie której wyjechał do Australii. Mieszka w Sydney.

Czesław Lipka
17.08.2007


Tutaj:
http://swkatowice.mojeforum.net/kapus-w-australii-temat-vt1677.html

Andrzej Rozpłochowski informuje o TW "Mateusz", także z Australii.
Poczekamy co dalej. Który kontynent okaże się prawdziwym przytułkiem dla kapusi. Na razie prowadzi Australia. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brunon jerzy ponikiewski
Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 34

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 4:28 pm    Temat postu: Nie ulega wątpliwości Odpowiedz z cytatem

Jako że sprawa o kryptonimie Introligator dotyczy także mnie osobiście po zapoznaniu się z dokumentami które z IPN dostał Czesiek Lipka i które mi przesłał potwierdzam z całą stanowczością że wymieniany w tych dokumentach KO KL to nikt inny tylko Leszek Kokoszka. Dzięki jego donosom zostało zatrzymanych około 40 osób. Wpadł także sprzęt poligraficzny. Czemu zdradził? można tylko przypuszczać że w momencie kiedy w czerwcu 1982r wystąpił o paszport zdradził za jego otrzymanie. Co do rankingu kontynentów w ilości kapusi to chyba Australia będzie przewodzić bo mimo wszystko dalej już nie można było wyjechać . Tam mogli czuć się w miarę bezpieczni przepływ informacji był niezwykle trudny dziś w parę minut można przekazać wszelkie informacje i to jest bat na wszelkiej maści szuje. Brunon Jerzy Ponikiewski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum