Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zona Jana Marii(P0): Nelly Rokita doradcą Lecha Kaczyńskiego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 3:12 pm    Temat postu: Zona Jana Marii(P0): Nelly Rokita doradcą Lecha Kaczyńskiego Odpowiedz z cytatem

http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/news/rokita-bedzie-doradzac-prezydentowi,977035


Nelly Rokita doradcą Lecha Kaczyńskiego http://www.tvn24.pl/-1,1521361,wiadomosc.html

fot. T. Rytych /Agencja SE/East News1 godz. 3 minuty temu

Prezydent Lech Kaczyński poinformował, że zamierza powołać na stanowisko swojego doradcy Nelly Rokitę.

Żona Jana Rokity ma objąć stanowisko doradcy prezydenta ds. kobiet. Nelly Rokita powiedziała, że ma nadzieję, iż sprosta temu zadaniu.

- Mam nadzieję, że jestem na dobrym miejscu, że potrafię zmobilizować wszystkie nasze kobiety - podkreśliła.

Telewizja TVN24 informuje, że Nelly Rokita dostała również propozycję startu w wyborach parlamentarnych z listy PiS. Wcześniej informowano, iż może się ona zdecydować na start z listy PSL.

Jednocześnie premier Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jest gotowy do rozmów z Janem Rokitą. - Gdyby Jan Rokita był zainteresowany współpracą z PiS, to byśmy grubą kreską oddzielili się od przeszłości i byli gotowi rozmawiać o przyszłości - zadeklarował.

Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP


Pani Nelly Rokita , doradcą prezydenta RP Shocked .

A Państwo macie dylematy czy Kornel ma startować do Senatu? Ja nie mam żadnych w tym wzgledzie dylematów , wyrazilem swój pogląd wcześniej ... http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=1730

Proszę dokladnie przeanalizować tę informację Rolling Eyes , dotyczącą, nie tyle samej postawy politycznej żony ( Jana Rokity) , ale przede wszystkim gry, którą prowadzi Jan Maria Rokita od 1989r ( spadający zawsze na cztery lapy, bez względu na okoliczności ) z Mazowieckim, następnie z Suchocką itd..., a teraz z Kaczyńskimi , odpowiedź sama się nasuwa. Szkoda filozofowania , liczą się fakty dokonane , czy to się komu podoba , czy nie . Myślę ,że dr Kornel Morawiecki będąc Senatorem , w Senacie i poza nim, zrobi więcej, niż , gdy nim nie będzie ! ... Szkoda czasu na zastanawianie się...Rolling Eyes

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 14 września 2007r
www.sw.org.pl ,
pełnomocnik Ruchu Patriotycznego na okręg przemysko-krośnienski
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrze zrobił prezydent powołując N.Rokitę na doradcę i ona obejmując tę funkcję. Gorzej by było gdyby powołał jakąś M.Gretkowską czy inną nawiedzoną lewacką feministkę Wink .
J. Rokita miał ponad dwa lata na otrzeźwienie więc mógłby zrobić podobnie, u mnie też mógłby dostać grubą kreskę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Servantes
Weteran Forum


Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 206

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rokita JM nie porzuci PO. Jest za bardzo "zakotwicony" (czt. związany) w organizacjicji, która reprezentuje postkomunistyczne ARGI, ale też grupę interesów państwa Rokitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paweł perchel
Częsty Użytkownik


Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie jakoś dziwnie się robi jak słyszę znowu o jakiejś grubej kresce. Jakoś mi trąci to handlem Czy może - ot po prostu - polityka ? A zasady gdzie?
Paweł Perchel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ryszard Tokarski
Weteran Forum


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 281

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerry napisał:
Moim zdaniem dobrze zrobił prezydent powołując N.Rokitę na doradcę i ona obejmując tę funkcję. Gorzej by było gdyby powołał jakąś M.Gretkowską czy inną nawiedzoną lewacką feministkę


Jasne. Tylko po kiego ... istnieją takie instytucje jak Urząd ds Równości Kobiet i Mężczyzn czy Doradca ds Kobiet??!!Ot, czysty eurosocjalizm i tyle - żeby było jasne o ten stan rzeczy nie obwiniam PiS ani Prezydenta...

_________________
"Kto za m?odu nie by? buntownikiem, ten na staro?? b?dzie ?wini?" (J. Pi?sudski)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Calkiem niezly numer w przedwyborczym cyrku. Szkoda, ze nie bedzie numeru z lwami pozerajacymi politykow. Mam ich dluga liste. Sporych rozmiarow stado glodnych lwow by sie najadlo do syta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum