Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O moralnym wymiarze kampanii wyborczej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 8:19 pm    Temat postu: O moralnym wymiarze kampanii wyborczej Odpowiedz z cytatem

http://www.tvn24.pl/1525299,wybory_wiadomosc.html

Informacjepowrót »Tematy: kościół, wybory, platforma
obywatelska 17:30, 18.10.2007 /PAP

Tusk: dostałem od kard. Dziwisza "bardzo ważną rzecz"
"POWIEDZIAŁEM DWA SŁOWA: PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ"

Szczegóły rozmowy nie są znane

TVN24 - O moralnym wymiarze kampanii wyborczej i wadze nadchodzących wyborów rozmawiał z kardynałem Stanisławem Dziwiszem szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Polityk nie chciał jednak zdradzić szczegółów rozmowy.
Do kardynała powiedziałem dwa słowa: "przepraszam" i "dziękuję". Przeprosiłem za to, że ta kampania jest tak brutalna, i że nie potrafiłem skutecznie zapobiec temu, iż szczególnie w finale ona tak brzydko wygląda.
Donald Tusk- Powiedział, że wita mnie w domu, a ja rzeczywiście czuję się trochę jak w domu u kardynała. Usłyszałem kilka bardzo ważnych słów, ale były skierowane tylko do mnie, więc zachowam dyskrecję – powiedział po spotkaniu Tusk. Dodał, że otrzymał od krakowskiego metropolity „bardzo ważną rzecz”, która dla niego „jest świętą”.

- Do kardynała powiedziałem dwa słowa: "przepraszam" i "dziękuję". Przeprosiłem za to, że ta kampania jest tak brutalna, i że nie potrafiłem skutecznie zapobiec temu, iż szczególnie w finale ona tak brzydko wygląda - podkreślił szef PO, ale zaznaczył: - Nie czuję się za to odpowiedzialny, ale uważam, że każdy polityk w Polsce powinien przeprosić za to, że to tak wygląda, jak nie powinno. "Dziękuję" powiedziałem za słowa kardynała, które ja traktuję bardzo poważnie, o tym, że 21 października powinien być wybór ludzi roztropnych, przyzwoitych, myślących o tym, co można zrobić, a nie nad kim władać.

mtom

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 18 października 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wada, na nasza korzysc, Tuska jest to, ze wyplosz chudziutki, mizerniutki leczy sie z kompleksow, starajac sie byc menszczcizna. W dyskusjach blisko mu do nieszczesnego Niesiolowskiego i daleko od diabelsko cwanego Rokity. Mowiac jezykiem miejscowych (Kanada), on "skacze od razu do gardla". Akurat nie staralem sie blysnac angielszczyzna, gdyz zwrot znam z mowy potocznej, a nie znalazlem go w slowniku Kopalinskiego. Nie chcialbym, zeby mnie ktos lapal za konsekwencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum