Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie tu jest miejsce na polityków z Solidarności Walczącej!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 9:26 pm    Temat postu: Gdzie tu jest miejsce na polityków z Solidarności Walczącej! Odpowiedz z cytatem

Gdzie tu jest miejsce na polityków spoza ukladu , na polityków z Solidarności Walczącej! ... Czy politycy PiS dostrzegają opozycję spoza ukladu ... ? http://www.tvn24.pl/0,1526441,0,1,wiadomosc.html

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 28 października 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910

16:44, 28.10.2007 /onet.pl

Dorn: stwórzmy koalicję konstytucyjną z PO!
MARSZAŁEK NA SWOIM BLOGU O POROZUMIENIU PONADPARTYJNYM


Fot. TVN24

Ludwik Dorn widzi szanse na powstanie koalicji konstytucyjnej
Koalicja konstytucyjna z PO jest nie tylko możliwa, ale konieczna - pisze w liście otwartym na swoim blogu w onet.pl. Ludwik Dorn. -Jeśli nie zostanie ona zawarta w Sejmie tej kadencji, to nowej Konstytucji moje i starsze pokolenia Polaków za swego życia nie ujrzą - tłumaczy marszałek Sejmu.
-Będę przekonywał moją partię i mój klub, by z pełną determinacją i szybko zgłosił projekt Konstytucji otwarty na postulaty PO - zapewnia Ludwik Dorn w "Liście otwartym o Konstytucji IV RP (..)".

-O ile koalicja PiS-PO byłaby oszustwem wobec Suwerena, o tyle koalicję konstytucyjną PO-PiS zawartą w celu stworzenia nowej, godnej Polski ustawy zasadniczej, uważam za możliwą i niezbędną - pisze Dorn. Marszałek Sejmu w punktach wymienia przesłanki, na których opiera wiarę w możliwość uchwalenia takiej konstytucji.


Po pierwsze geneza


Jeśli nie zostanie ona zawarta w Sejmie tej kadencji, to nowej Konstytucji moje i starsze pokolenia Polaków za swego życia nie ujrzą, a pokolenia młodsze czekać będą na nią długo z opłakanym dla siebie i Rzeczpospolitej skutkiem, zaś Aleksander Kwaśniewski pozostanie, posługując się dobrze mu znanym językiem w sierjoz i na dołgo jedynym Ojcem Założycielem Rzeczypospolitej Polskiej.
Ludwik Dorn-Po pierwsze, znaczna liczba osób w kierownictwie obu partii ma w swoich życiorysach aktywny opór przeciwko komunizmowi, podejmowany już to w latach siedemdziesiątych już to w latach osiemdziesiątych - pisze Dorn, tłumacząc że PO i PiS nie wyrastają z PRL, jak SLD, PSL i SDPL.


Po drugie stosunek do III RP

-Po drugie, obie partie przed wyborami 2005 roku zakwestionowały III Rzeczpospolitą - kontynuuje wyliczanie marszałek Sejmu. Zastrzega przy tym, że PiS doszedł do tych samych wniosków kilka lat wcześniej niż PO: -Najistotniejsi przywódcy PO wady III Rzeczpospolitej dostrzegli w latach 2004-2005, ale lepiej późno niż wcale. Ważne, że je dostrzegli.


Po trzecie: nie ma czego bronić


-PiS i dominująca w PO grupa przywódcza, skupiona wokół Donalda Tuska nie jest emocjonalnie, politycznie i w sposób osobisty związana z Konstytucją 1997 roku - zwraca uwagę w trzecim punkcie Dorn. -To Bronisław Komorowski głosował za Konstytucją 1997 roku, a nie Donald Tusk. Może Tusk też by głosował, ale go w 1997 roku w parlamencie nie było. I to się liczy. On nie ma czego bronić, a po wygranych przez PO wyborach, nikt w tej partii nie zakwestionuje jego pozycji - tłumaczy marszałek Sejmu.


Po czwarte: w końcu mamy większość!


-Po czwarte - kończy swój wywód Ludwik Dorn - PiS i PO, partie nie wywodzące się genetycznie z PRL i kwestionujące III Rzeczpospolitą, w 2001 roku zdobyły podczas wyborów ok. 20% mandatów, w 2002 zbierając podczas wyborów samorządowych do sejmików wojewódzkich jedynie kilkanaście procent, w wyborach do Parlamentu Europejskiego - 37%, w wyborach do Sejmu w 2005 roku - 51%, a obecnie - 74%. Sejm VI kadencji jest pierwszym po 1989 roku parlamentem, w którym w Sejmie i w Senacie partie niezwiązane genetycznie z PRL posiadają większość konstytucyjną. Shocked

Konstytucja wg PiS?


Ludwik Dorn zastrzega jednak, że to PiS powinien odegrać decydującą rolę w przygotowaniu konstytucji.

-Konkretna oferta konstytucyjna PO jest bowiem nader uboga, obejmuje postulat wyborów większościowych w okręgach jednomandatowych, zniesienie immunitetów parlamentarnych, zablokowanie możliwości kandydowania do parlamentu przestępców, likwidację Senatu i zmniejszenie liczby posłów na Sejm - tłumaczy marszałek i dodaje: -PiS powinien wyrazić otwartość na postulaty PO.

Swój wywód kończy Ludwik Dorn zapewnieniem, że napisze kolejne listy otwarte w sprawie konstytucji. Ma w nich przedstawić warunki jej powstania i proponowaną treść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert Majka napisał:
Gdzie tu jest miejsce na polityków spoza ukladu , na polityków z Solidarności Walczącej! ... Czy politycy PiS dostrzegają opozycję spoza ukladu ... ?



Spokojnie Panie Robercie - wiele zdaje się wskazywać na to że to tylko żonglerka słowna. Minął tydzień od wyborów i takie gesty partii, która wybory niestety ale przegrała, to w pewnym sensie norma. Premier Kaczyński w porywie emocji myślę, zaraz na drugi dzień po wyborach zadeklarował, że PiS będzie cytuję - "twarda opozycją". Teraz po tym jak emocje opadną, będzie musiał moim zdaniem sprawę jeszcze raz przemyśleć i zdecydować, z myślą już o następnych wyborach, co będzie bardziej opłacalne dla PiS, usztywnienie postawy wobec rządzących, czy dopuści trochę elastyczności, nie odchodząc oczywiście od pryncypiów. I myślę też, że wcześniej czy później będzie musiał sięgnąć, po pokłady swoich sprzymierzeńców z innych organizacji, szczególnie po ich część inteligencką, a to na przykład jeżeli chodzi o naszą organizację oznaczałoby sięgnięcie po jej całość, ponieważ myślę że w tym wypadku nie wchodzi w grę pozyskanie części inteligenckiej a odrzucenie czy zmarginalizowanie reszty. Polityka to taka "zabawa" gdzie liczy się skuteczność i efekt końcowy, a słowa - no cóż myślę że są ważne ale z pewnością nie najważniejsze. Jak Bóg da pożyjemy zobaczymy.





Marek Radomski Rada Oddziałowa - SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marku , czego jak czego , ale spokoju i dystansu w ocenie politycznej nigdy mi nie brakowalo. W polityce jeśli chodzi o ocenę , jest tak jak z saperem , myli się tak naprawdę poważnie tylko raz.Jedna decyzja może dać wiele pozytywnych możliwości , innym razem źle oceniona rzeczywistość , wyrzuca polityka na margines , i wówczas slyszymy kontrargument o skuteczności. I wlaśnie , ciągle w glowie dzwięk sugestii ,kto to jest "polityk " i jak powinienem rozumieć "skutecznego polityka", ktoś ważny na tym forum zwrócil mi na to uwagę. Dlatego postawilem banalne pytanie w tytule wcześniejszego mojego postu.
Nie mogę oprzeć się wrażeniu , że SW bliżej jest do PiS , a PiS do SW jest nadal coraz dalej ,pokazuje to życie .Jak już mowa o spokoju, wlaśnie , oceńmy wlaśnie spokojnie ,komu bliżej lub dalej do kogo? I jeszcze jedno , dlaczego? Skoro PiS to ugrupowanie prawicowe, szanujące wartości w praktyce ... O wszystkim mówią fakty , niezależnie od uczuć osobistych. Rolling Eyes Stąd mój sceptycyzm , wynikający z doświadczenia , a także z oceny treści wywiadu z marszalkiem Ludwikiem Dornem...powyżej! To wszystko w tym temacie.

Pozdrawiam

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 29 października 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert Majka napisał:
W polityce jeśli chodzi o ocenę , jest tak jak z saperem , myli się tak naprawdę poważnie tylko raz.Jedna decyzja może dać wiele pozytywnych możliwości , innym razem źle oceniona rzeczywistość , wyrzuca polityka na margines , i wówczas slyszymy kontrargument o skuteczności.



Używając terminologii militarnej, można powiedzieć że istotnie saper myli się przeważnie tylko raz, ale już jeżeli chodzi o polityka, sprawa nie jest już moim zdaniem tak jednoznaczna, ponieważ polityk jeżeli nawet "wejdzie na minę", to jeżeli posiada umiejętność zrobienia kroku w tył, istnieje duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością że ma szanse wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Myślę że w dzisiejszej rzeczywistości politycznej, chwilowa zła ocena aktualnego stanu rzeczy, raczej rzadko skutkuje wyrzuceniem polityka na margines,a co najwyżej zmusza go do przebywania przez jakiś czas w opozycji, co czasami a raczej bardzo często ma pozytywny wpływ na kondycję tego polityka i ugrupowania które reprezentuje. Przyznam że nie bardzo potrafię zrozumieć Pańskie zestawienie, wyrzucania polityka na margines z przywoływanym wówczas kontrargumentem o skuteczności,a nie potrafię zrozumieć dlatego że to drugie praktycznie wyklucza to pierwsze, to znaczy skuteczność praktycznie wyklucza wyrzucenie na margines. Czy SW bliżej do PiS, czy PiS dalej do SW. Myślę tak, że SW najbliżej w tej chwili do PiS, a PiS jest do SW też blisko tylko oni jeszcze o tym tak do końca nie wiedzą, ale myślę że olśnienie przyjdzie w stosunkowo krótkim czasie. Tak że w sumie to dosyć blisko nam do siebie - trochę z konieczności, ale często bywa tak że konieczności wymuszają rzeczowe kompromisy.





Marek Radomski Rada Oddziałowa - SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zwolennik IV RP
Częsty Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 13

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 8:23 pm    Temat postu: Panowie przecież jest stowarzyszenie SW zatem do boju Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę Wam że macie swoje silne stowarzyszenie ze statusem OPP, zgrane środowisko, znacie się zazwyczaj od 1980 roku, albo dłużej. Dlaczego lamentujecie? Stawianie dawniej na RP było głupie, przytulanie się do PR nie ma sensu. Tylko PiS i mniej marudzenia. To cieszy POLID, jeżeli jesteście opozycją, to w szeregu z LID, Samoobroną, Giertychem??? Trzeba się na coś zdecydować. O wartości katolickie lepiej zadba LID kiedy wywalczą większość konstytucyjną? Będzie tęczowy kościół... na na chrzest, komunie, bierzmowanie będą przychodzić geje, lesbijki ze "swoimi" dziećmi. Mnie osobistej urazy do PiS, to zaciera poczucie rzeczywistości.

Zapowiedzi choćby poprawiania SLDowsko-Kwaśniewskiej konstytucji z 1997 roku to BARDZO DOBRA NOWINA. Niech Polska nie cierpi jak poprzednie dwa lata na wojnie PO kontra PiS. Na wojnie PIS kontra cały świat, bo tak właśnie było. Rzecz jasna trzeba uświadomić POPISowi że to naród polski jest suwerenem i może także PiS wrzucić sobie do kosza napisany przez komitet projekt z 2003 roku. Mamy pozwolić na kolejny Okrągły Stół ponad głowami narodu??? Ile razy jeszcze zechcą nas POLIDycy wyd... ać...

Słowem rozpoczynamy jako światowy ogół obywateli polskich narodowości polskiej (SUWEREN Polski) prace nad nową konstytucją. Poprawki nie mają sensu, nie kosmetyki trza, a wielkich zmian, nie musi być znaczek IV RP, ale nie może zostać III RP, to niby drobiazg, ale niech będzie kompromisowo RP po prostu, choć marzę o zapisie IV RP... na to Po nie pójdzie, za bardzo pluli na IV RP. Mimo że to m.in Paweł Śpiewak kiedyś z PO odgrzał hasło IV PR w 2003 roku, hasło z 1998 roku.

Gdzie w tym miejsce SW?

Będziecie ważnym środowiskiem OPINIOTWÓRCZYM którego poważny głos na pewno będzie słyszalny w sejmie, macie dostęp do prawicowych masmediów. Konsultant strony społeczno-politycznej to ważna misja i proszę nie mówcie o sobie jako opozycji wobec IV RP, bo wtedy wychodzicie na zwolenników sojuszników haniebnej pod kątem np polityki historycznej III RP i POLIDu, a to przecież nieprawda. Opracujcie własną konstytucję i proszę bez przesadnej pomocy UPR, np profesora Przystawy który nie rozumie co spowoduje ordynacja JOW w takich chaosie, układach, systemie demokracji. Ma to być poważniejszy projekt oraz poszczególne warianty żeby była alternatywa na poszczególne rozdziały. Wasz projekt odrzucą zapewne, ale będzie on czytany przez dziesiątki tysięcy ludzi, setki dziennikarzy, znawców. To będzie procentować w przyszłości. Poprawki niektóre może zostaną uwzględnione jeżeli zaczniecie je zgłaszać jako przedstawiciel np 10 organizacji, masmediów prawicowych itd

Poza tym macie

Cytat:
Celem Stowarzyszenia jest:

1. Propagowanie i rozwijanie idei wolnego i solidarnego społeczeństwa leżącej u podstaw Solidarności Walczącej;

2. Wychowywanie młodego pokolenia w duchu patriotyzmu; pielęgnowanie i przekazywanie młodemu pokoleniu historii i legendy Solidarności Walczącej;


Jest okazja wypłynąć na wody całej Polski. Macie dziejową szansę jeżeli zostanę zrozumiany, a mój pomysł rozwinięty, dopracowany, wdrażany.
I jest duży pomysł - zapraszam do http://niezalezneforum.pl
Otóż snujemy tam wizję wielkiego ruchu społecznego w oparciu generalnie w 99% o Wasze SW wartości. Z jednej strony ruch zorganizowany w ngo Towarzystwo KLUBY IV RP z drugiej scena nieformalna która tak pomogła PO wygrać wybory. Możecie być realizatorem tego projektu, ale prosiłbym o zaangażowanie Andrzeja Gwiazdy i ludzi I Solidarności którzy są po stronie PiS, albo po stronie wolnej IV RP po prostu.

Jeszcze raz podkreślam że jeżeli chodzi o zmiany w konstytucji czy całkiem nową, to główną stroną nie mogą być partie polityczne, a jedynie WYKONAWCĄ WOLI NARODU POLSKIEGO. Kiedy wreszcie Dorn wychowany w rodzinie wiadomej zmieni swoje postrzeganie demokracji z partiokracji, dyktatury KILKUNASTU LUDZI na rządy społeczeństwa obywatelskiego gdzie partia jest tylko przedstawicielem danej wizji światopoglądowej wyborców, danej wizji państwa. Nie jestem Sabą ani innym tuskiem żeby słuchać co pan zarządzi w temacie konstytucji być może w gronie dwóch Kaczyńskich, Dorn i Ziobro jako prawnik.

Partia ma być z narodem, ma wykonywać NASZE POLECENIA, a nie naród z partią funkcjonariuszu Dorn. To se ne wrati mam nadzieję. Mimo wszystko jest III RP, a nie PRL.

_________________
www.rzeczpospolita4.fora.pl - moje forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marku ,
napisal Pan: " Czy SW bliżej do PiS, czy PiS dalej do SW. Myślę tak, że SW najbliżej w tej chwili do PiS, a PiS jest do SW też blisko tylko oni jeszcze o tym tak do końca nie wiedzą, ale myślę że olśnienie przyjdzie w stosunkowo krótkim czasie. "

Jestem w stanie "zrozumieć" dlaczego od momentu tzw."przelomu" 1988/1989 do 2007r , dzialacze i politycy KO , następnie PC , obecnie PiS pierwszy raz slyszą o Kornelu Morawieckim i o SW... Rolling Eyes Nie slowa są ważne , a czyny . Czyżby czyny czolowych polityków PiS mają mnie olśnić w najbliższych latach ...
Panie Marku , to co napisalem o zmarginesowaniu z jednej strony , a z drugiej o skuteczności dotyczy wlaśnie braku uswiadomienia sobie przez polityków PiS ,że sami nie są w stanie zmienić tej pogmatwanej rzeczywistości.Aby doszlo do zasadniczych zmian , na miarę potrzeb ,jakich domagają się wyborcy PiS , potrzebni są wlaśnie ludzie spoza ukladu Magdalenkowego pokroju mgr inż. Andrzeja Gwiazdy , dr Kornela Morawieckiego , a nie ludzie tacy jak Michal Ujazdowski. Wierzy Pan w metamorfozę i zmianę myślenia panów prezydenta i premiera i postawienie wylącznie na takich ludzi , a przyblokowanie bylych dzialaczy UW , dziś w PiS. Zmarginalizowanie opozycji spoza ukladu magdalenkowego przez ostatnie 18 lat przez tych,którzy zaakceptowaly "porządek" calkiem świadome z jednej strony , a z drugiej stawianie zarzutu o braku skuteczności gdy praktycznie nie ma mozliwości zaistnienie na scenie politycznej , bo tak naprawdę w każdych wyborach liczą się pierwsze trzy miejsca na liście wyborczej, 1,2,3 (proszę ocenić, z których miejsc mogli ostatnio startować w wiekszości dzialacze i politycy SW). Stąd mój świadomy sceptycyzm w kwestii olśnienia w PiS.Bo oprócz arytmetyki wyborczej liczą się jeszcze interesy polityczne, stąd podtrzymywanie nadal poglądu , aby stal się realnym programem dzialania pod nazwą PO - PiS ... Obym się mylil w swojej ocenie ... , a Pan aby mial racje w 100%. Już troszeczkę żyje na tym świecie i coś nie co bylo mi dane widzieć odnośnie życia politycznego w UBekistanie.Patrząc na swoje podwórko przemyskie skąd pochodzi posel Marek Kuchcinski i szef klubu parlamentarnego PiS wiele widzę jak w soczewce ... ruchy polityków wspólzależnych od wielu czynników . Strach w mentalności oficjeli przed zmianami zasadniczymi , jest jeszcze większy niż się Pan może tego spodziewać ... Ja tylko uchylilem maly wątek istoty rzeczy.Najważniejsze,że jest miejsce na wymiane pogladów , oby byla dalej taka mozliwość.Bo nie wiemy co może być za jakiś czas.

Z wyborami to jest tak... http://www.polskieradio.pl/jedynka/wkrzywymzwierciadle/?id=11612 , proszę posluchać felietonu,27.10.2007 08:12 Rafał Ziemkiewicz
To wszystko.

Z pozdrowieniem,

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 29 października 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zwolennik IV RP
Częsty Użytkownik


Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 13

PostWysłany: Pon Paź 29, 2007 10:13 pm    Temat postu: Racja w 100% Odpowiedz z cytatem

Cytat:
potrzebni są wlaśnie ludzie spoza ukladu Magdalenkowego pokroju mgr inż. Andrzeja Gwiazdy , dr Kornela Morawieckiego , a nie ludzie tacy jak Michal Ujazdowski


Zgadzam się.
Ludzie UD-UW i pokrewnych kanap mają jak się wydaje ZADANIE pilnować PiS żeby "nie fikał", że FIKAŁ, to został zgaszony przez ZAGADKOWE błędy w kampanii wyborczej. Ludziom typu Ujazdowski marzy się Polska gdzie patriotyzm jutra niekoniecznie znaczy ekstradycję Stefana Michnika i dożywocie dla gada. Kiedy słyszę jak działacze, zwolennicy PIS pomstują na straszny "polski nacjonalizm", to zastanawiam się czy ktoś jeszcze rozumie to słowo które znaczy na pewnie wiele, ale nie to samo co SZOWINIZM.

Najwyższa pora żeby w bezpośrednim otoczeniu Premiera pojawili się Gwiazda i Morawiecki. Tym ludziom można ufać i może nauczka z Sikorskym-Marcinkiewiczem, Mężydłem, innymi coś nauczyła? Jak dotrzeć do Premiera... chyba tylko artykułami w Gazecie Polskiej i innych znanych tytułach. Sądzę że listy nie dojdą, nawet z SW.

Co do list wyborczych to wiadomo na 90% ile mandatów, skąd może wejść. Niemniej nawet z ostatniego miejsca dany człowiek jeżeli jest znany, ma swoich zwolenników wejdzie. Niekiedy trzeba tylko kilka tysięcy głosów, niekiedy ponad 10 tys... przy tak dużej frekwencji i słabym wyniku procentowym PIS. Lepiej się przygotujcie, trzeba konsekwentnie promować wybranych ludzi w masmediach danego regionu i w mediach ogólnopolskich. Gdybym mógł głosować na Morawieckiego czy Gwiazdę, to dałbym im głos na liście PiS. Nakręćcie FILM FABULARNY o SW, albo SERIAL także. Czyli film kinowy i serial telewizyjny to jest kampania wyborcza wybranych działaczy którzy mają aspiracje polityczne.

Jak wzmocnić prawicę spoza PiS która głosuje na PIS bo takie są realia i wyższa konieczność? Skupcie się w jakiejś federacji organizacji pod szyldem IV RP i może to poprowadzić SW. Partie mogą także powołać wspólne stowarzyszenie Towarzystwo Kluby IV RP czy taki prawicowy AWS. Taki twór byłby poważniejszym partnerem dla PIS.

Nazwałbym taki konglomerat partii patriotycznych, prawicowych właśnie Platforma IV RP. To nieco zmyli zwolenników PO i bardzo dobrze Laughing Very Happy

_________________
www.rzeczpospolita4.fora.pl - moje forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum