Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Z cyklu: ofiary IV RP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 1:03 pm    Temat postu: Z cyklu: ofiary IV RP Odpowiedz z cytatem

http://blog.rp.pl/wildstein/2007/11/12/z-cyklu-ofiary-iv-rp/

AK elk Napisał:

12 listopad 2007 o 22:56
Przestępcy są wiarygodniejsi, niż ci, co ich złapali- oto naczelna dewiza nowego rządu i jego klakierów w wielu polskojęzycznych mediach. Świat staje na głowie. Ludzie, gdzie ja żyję!


Oczyszczanie czy czystka

Z cyklu: ofiary IV RP

Osiem miesięcy uwodzenia, inwigilacji i “zwykła posłanka” Beata Sawicka “wpadła w sieci”. Tak “Newsweek” zaczyna główny wywiad zatytułowany “Spowiedź Sawickiej”.

“CBA musi ponieść karę” – tę wypowiedź Sawickiej tygodnik wybija na okładkę.

Zaskakująca to spowiedź, w której penitent żąda kary i to nie dla siebie. Ale przecież wiemy, że Sawicka, która wzięła 100 tys. łapówki, była tylko ofiarą demonicznego CBA, które zamiast tropić, produkuje przestępców. Jaka zresztą łapówka! To było proste dofinansowanie kampanii – mówi “Newsweekowi” Sawicka i reporterka przyjmuje to do wiadomości, bo nie jest przecież od dalszego męczenia już udręczonej przez CBA.

Przestępcą okazuje się nie ten, kto łapówkę bierze, ale ten, kto go na jej wzięciu złapał, gdyż – musimy wierzyć Sawickiej – to sprawa uczuć i “psychomanipulacji”, której została poddana. Tylko człowiek bez serca nie uwierzy płaczącej kobiecie, która wie, że za chwilę musi zemdleć i zostać zawieziona do szpitala i która zawczasu przygotowała się na to. Dlatego Monika Olejnik pyta, czy uwodzenie podejrzanej jest właściwe, a nie – czy miało miejsce. A żeby nie było dwuznaczności, oto fragmenty wyznań zakochanej kobiety poczynionych cynicznemu uwodzicielowi, a podstępnie nagranych przez CBA:

“jeżeli tylko za friko, to to pieprzę (…) Ty mi nie mów (…) Ja zaczynam ten drugi wątek, bo jest coś do wzięcia (…) Kurwa mać, tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłby, gdybyśmy my wzięli władzę (…) No, dojście zawsze jest (…) i kręcimy lód (…) żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…) w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie”.

Pozostaje pytanie: czy gdyby Sawicka była z PiS, a CBA rządził kto inny, w oczach rzeczników opinii publicznej takich jak “Newsweek” czy “Wyborcza” okazałaby się uwiedzioną ofiarą, czy łapowniczką? I czy od dziś każdy przyłapany na przestępstwie będzie równoprawną stroną w sporze?

pisze Bronisław Wildstein.

Opublikowano: : poniedziałek, listopad , 2007 22:07 w kategorii: Bez kategorii. Możesz śledzić dyskusję przez RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz, albo trackback ze swojej własnej strony.

Komentarz:

Myślę,że tytuł tego artykułu powinien brzmieć , moim zdaniem. CBA i CBS pokazuje mechanizm zależności świata władzy w UBekistanie ".

Przypadek pani Sawickiej ,to kropla w morzu....w morzu potrzeb w kierunku pozytywnych zmian...
Istotna uwaga polityczna, Polacy , a nie kosmici wybrali PO i PSL , aby te formacje rządziły od 21 października 2007r Polską w szerokim tego słowa znaczeniu.
I tak , jest nowy premier , jest nowy Szef MSWiA , pan premier i pan minister zrobią wkrótce "porządek" w Polsce.
Obaj doskonale znają zasady uczciwego postępowania, pokazał to film " NOCNA ZMIANA" , z jaką gracją z jakim przejęciem sprawami kraju występował wówczas dzisiejszy premier. Az łza sie w oku kręci, super film , Polacy powinni każdego dnia od powołania rządu PO i PSL oglądać ten film obowiązkowo. Jaka w tym filmie jest prawda ekranu. A więc teraz nie będzie żartów , prawo będzie znaczyć prawo , a sprawiedliwość , sprawiedliwość. Wszystkim gały wyskoczą z ... gdy poznają skuteczność i prawdę. Panie premierze,panie ministrze MSWiA , wzruszyłem się z radości jak przypomne sobie świetne role obu panów na przestrzeni ostatnich 18 lat.
To jest aktorstwo , jaka finezja ,uśmiech , spojrzenie w odpowiednim momencie ,uścisk dłoni itd. Zapewne sam Andrzej Wajda już szykuje sie do pisania scenariusza ( co ja mówie , scenariusz jest gotowy) wkrótce powstanie film, z trylogi : " Człowiek z Marmuru" cz.1, "Człowiek z Zelaza" cz. II , a teraz " Człowiek z Betonu " cz.III . Już tłumy wracaja z Irlandii z USA , Anglii , aby wykupić na pniu bilety na ten oryginalny w swojej wymowie film , dzieło Andrzeja Wajdy....:brawo: Rolling Eyes Laughing Laughing

Robert Majka , polityk , Przemyśl , 13 listopada 2007r
www.sw.org.pl ,
adres mailowy : robm13@interia.pl ,
tel.+ 48 506084013
tel. + 48 016.6784910
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum