Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W Lizbonie, 13 XII.... a "ptasia grypa"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirosław Dakowski
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 216

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 11:27 pm    Temat postu: W Lizbonie, 13 XII.... a "ptasia grypa" Odpowiedz z cytatem

Aj-waj na temat kolejnych ognisk ptasiej grypy pod Żurominem. News!! Ale nikt w me®diach nie pyta, skąd nagle tyle ognisk tej choroby w środku Polski. Przeloty dzikich ptaków skończyły sie 2 miesiące temu. Żadnych "ognisk". Dzikie ptaki nie padają. Tylko duże, hodowane i nieruchawe.
Podejrzliwy by pomyślał, że może robi się to po to, by odwrócić uwagę owieczek od faktu, że we czwartek, 13 grudnia Kaczor i Donald oddadzą suwerenność Polski samozwańczemu super-państwu. A Traktat Reformujący to pierwsze prawne umocowanie nowo-tworu masońskiego, czyli UE. Kwa, kwa, a może cip, cip, cip...

_________________
Miros?aw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirosław Dakowski napisał:
Podejrzliwy by pomyślał, że może robi się to po to, by odwrócić uwagę owieczek od faktu, że we czwartek, 13 grudnia Kaczor i Donald oddadzą suwerenność Polski samozwańczemu super-państwu. A Traktat Reformujący to pierwsze prawne umocowanie nowo-tworu masońskiego, czyli UE.





Że UE to nowo-twór masoński nie ma wątpliwości, ale czy jest to umocowanie prawne - a może bezprawne w świetle żywotnych interesów państw członkowskich Unii?. Tak naprawdę najgorsze jest to, że 99% polaków nie ma o tym Traktacie Reformującym zielonego pojęcia, po prostu nie wiedzą co się w ich niejako imieniu podpisuje, a jego skutki będą dotyczyły przecież nas wszystkich.




Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Marku!
Mirosław Dakowski napisał wyraźnie:
Kod:
A Traktat Reformujący to pierwsze prawne umocowanie nowo-tworu
 masońskiego, czyli UE.......
]
Ja swego czasu poleciłem wszystkim chętnym i ciekawym znajomości tematu o masonerii, kontakt ze znawcą tematu prof.Krajskim.
Bez znajomości tego tematu, bogatej już literatury na ten temat, moc argumentów, okrzykną nas "...że wierzymy w spiskową teorie dziejów...".
Tak to było w latach 80-tych, sam to doświadczyłem na własnej skórze. Nikt się nie odważył, wydać moje teksty, stanąć w mojej obronie, nawet Kościół. Jedyną osobą, która zabrała w mojej obronie, głos na forum był ś.p. Stefan Kisielewski.
Z poważaniem Tadeusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum