Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy SWS robi kontdemonstrację?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 11:16 pm    Temat postu: Czy SWS robi kontdemonstrację? Odpowiedz z cytatem

Czy SWS - Stowarzyszenie Wolnego Słowa, robi kontrdemonstracje czy wyznaczyli inny punk zbiórki i połaczą się obydwie manitestacje. Na stronie Gazety Polskiej jest adres Marszałkowska 82 budynek sądu. Dzis dostałam mailem z SWS:

manifestacja 13 grudnia w Warszawie



Stowarzyszenie Wolnego Słowa zaprasza, w szczególności dziennikarzy wszystkich mediów, w dniu 13 grudnia br. w godz. 17 - 18.30 na

manifestację

przed siedzibą sądu w Warszawie u zbiegu ul.: Nowogrodzkiej i Żurawiej.

Jest ona znakiem sprzeciwu wobec drakońskich zapisów Kodeksu Karnego (par. 212) umożliwiających karanie więzieniem dziennikarzy w związku z wykonywaniem przez nich zawodu.

Wolność słowa, sumienia i druku, równość wobec prawa i państwa, to są niezbywalne prawa człowieka, w które władza nie może ingerować.


Zbieg tych ulic jest w poblizu Marszałkowskiej ale przecznicę dalej. Dla ludzi spoza Warszawy dwa adresy manifestacji są mylące.

Ja pojadę oczywiście tam gdzie znalazłam adres na stronie GAZETY POLSKIEJ czyli na MARSZAŁKOWSKĄ

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum