Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niezależność

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 8:43 am    Temat postu: Niezależność Odpowiedz z cytatem

Tu i ówdzie pytaja mnie po czyjej stronie stoisz...?

Niezaleznej - odpowiadam, - choc w dalszej rozmowie nie ukrywam swoich zdecydowanych pogladow.

Dlatego nie naleze do zadnej partii, choc opowiadam sie za niektorymi posunieciami PiS-u (zdecydowana walka z korupcja, przestepczoscia, lustracja itd) czy to LPR-u (wbrew ogolnej nagonki popieram propozycje zmian w szkolnictwie) czy to PO (wybory jednomandatowe, podatek liniowy choc widze je w pozniejszym etapie reform Polski) czy partie chopskie ktore opowiadaja sie za malymi ekologicznymi gospodarstwami rolnymi...

Nie wydaje mi sie by te poglady byly jakies "radykalne" ale w III RP nie byly one jakos forowane przez tych politykow ktorzy juz byli "u wladzy"...

Czasami pisze wiec cos tam w internecie co wynika raczej z emocji, niz z wiekszych przemyslen - jedni wyrzucaja top na smietnik - a drudzy (o dziwo) uwazaja ze warto by inni tez mogli poznac "moje wypociny". Stad czasami pojawiaja sie w prasie czy innych link`ach moje teksty...

Dziekuje za to, choc jestem poczestokroc zawstydzony gdyz zawsze mialem trudnosci ze stylem, ortografia, itd... i generalnie wolalbym wziasc kamere i zrobic kolejny film niz dulgopis i kartke papieru.

Dlatego prosze patrzec na moje teksty z lekkim przymrozeniem oka, ale prosze tez ogladac moje filmy ze szczegolna uwaga, bo one pojawiaja sie bardzo rzadko na antenach telewizji.
Bedzie teraz taka okazja, gdyz spiesze powiadomic wszystkich, ze TV Planete Polska bedzie emitowala moje trzy filmy ("Artur Szyk - iluminator", "Pistolet do wynajecia - czyli prywatna wojna Rafala Gan-Ganowicza" oraz "Bamberska piesn, poznanskie kuranty") - i to kazdy po 10 razy !
Spektakle zaczna sie od 30 grudnia 2006 r. - szczegoly emisji beda pod adresem www.planete.pl - a ja w miare mozliwosci bede o tym przypominal...

Pozdrawiam serdecznie
Piotr Zarebski

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum