" /> Dyskusje ogólne :: "Chcieliście Irlandie macie czeski Film!"
Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Chcieliście Irlandie macie czeski Film!"
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej
Weteran Forum

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 10:09 pm    Temat postu: "Chcieliście Irlandie macie czeski Film!" Odpowiedz z cytatem

http://www.onet.tv/28962,4451,1,3181528,1,1,0,0,wideo.html

obejrzycie koniecznie!!!!

Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tadeusz Świerczewski
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAMY "CUD"!!![/b]
[b]Gwiazdy Tuska na razie zawodzą 12
:04 11.02.2008
poniedziałek

Pierwsze tygodnie w gospodarczej układance premiera Tuska przyniosły rozczarowanie. Z małymi wyjątkami - pisze "Puls Biznesu".

Pierwsze miesiące przyniosły pierwsze rozczarowania. Dostrzegł je sam premier Donald Tusk, który zapowiedział rekonstrukcję rządu w sierpniu.
Mocne ogniwo ekipy Tuska, jakim miały być resorty gospodarcze, nie wytrzymują krytyki. Najgorzej oceniane są prace resortów infrastruktury i rozwoju regionalnego. O pierwszym, na skutek inercji, być może nikt by nie pamiętał, gdyby nie mnożący się doradcy przydzielani do coraz bardziej piętrzących się problemów. Na drugi wręcz wylano czarę goryczy.

Dookoła chaos, a przedsiębiorców szantażuje się presją czasu, odbierając prawo krytyki — takie opinie najczęściej padają z ust przedsiębiorców.

Dość dobrze, choć bez fajerwerków wypadły ministerstwa gospodarki, finansów i skarbu. Wiele szumnych zapowiedzi reform rozbiło się o rafy biurokracji lub zaniechania. Tu jednak widać wolę zmian.

Tymczasem szczególna atmosfera zapanowała wśród niektórych organizacji skupiających przedsiębiorców.

Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, rozwiązała problem najprościej — metodą knebla, i wydała zakaz komentowania poczynań rządu swoim czołowym ekspertom. Decyzję podjęto tuż po tym, jak jeden z nich na łamach „PB” wyraził rozczarowanie losami projektu ustawy o swobodzie działalności gospodarczej autorstwa PO.

Zakaz krytyki rządu Donalda Tuska obowiązywał też ekspertów Konfederacji Pracodawców Polskich (KPP).

Mamy polecenie, by nie oceniać prac rządu ani poszczególnych ministrów — mówi jeden z pracowników KPP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już było. Proszę popatrzyć pod: http://swkatowice.mojeforum.net/viewtopic.php?t=3478 na tej samej stronie (Dyskusje ogólne)
'i se vratilo'
Co zaś do walecznej Henryki, to chyba nie wycofano jeszcze dyrektyw nakazujących wdeptywanie w ziemię PiSu wszelkimi środkami. I to nadal we wszystkich mediach obowiązuje.
To znaczy, że tak jak mogą być młodzi bez względu na wiek,
tak i PO sprawnie rządzi bez względu na same knoty i kompromitacje swych ministrów z tym pierwszym na czele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek-R
Weteran Forum

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz Świerczewski napisał:
Henryka Bochniarz, prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, rozwiązała problem najprościej — metodą knebla, i wydała zakaz komentowania poczynań rządu swoim czołowym ekspertom. Decyzję podjęto tuż po tym, jak jeden z nich na łamach „PB” wyraził rozczarowanie losami projektu ustawy o swobodzie działalności gospodarczej autorstwa PO.

Zakaz krytyki rządu Donalda Tuska obowiązywał też ekspertów Konfederacji Pracodawców Polskich (KPP).

Mamy polecenie, by nie oceniać prac rządu ani poszczególnych ministrów — mówi jeden z pracowników KPP.

Jeżeli komuś to jest dziwne, to mnie jest dziwne, że komuś jest dziwne - proste - nie?. Przecież PO poszła po władzę między innymi, a właściwie głównie po to, żeby tym wymienionym w cytacie spowodować, żeby ich życie było jeszcze bardziej spokojne i beztroskie, przecież to ich najbliżsi przyjaciele, a Pani Henryka to już chyba najbardziej lojalna przyjaciółka obecnie rządzących. Należy takie wiadomości rozpowszechniać na jak najszersze grono odbiorców, toć to żywcem bolszewia i szemrane towarzystwo wzajemnej adoracji, my to wiemy, ale nie bądźmy sknerami i podzielmy się tą radosną nowiną z innymi, a szczególnie z młodymi, to znaczy z tymi których ta grupa posiadająca w tej chwili władzę najbardziej wydymała. Niech widzą kto, komu i czyim kosztem organizuje tutaj Irlandię. Jakoś się ten skrót KPP nie chce w żadnych okolicznościach dobrze kojarzyć, zawsze wychodzi na to że bolszewia.

Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Andrzej Werter
Weteran Forum

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak im wygodnie. Może być Irlandia, a jak będzie trzeba to Chiny. Prawdziwa bolszewia. Najgorsze,że lata płyną a pozytywów mało. A żyje się lepiej- tylko nie mnie, bo paru k... to i owszem.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Edward Soltys
Weteran Forum

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz spotkalem kilka okreslen zamiennych. Najlepszym jak dotad, bylo zastapienie Irlandii , Sycylia. To Cwiakalski, oczywiscie. Biorac pod uwage poziom korupcji, trzeba chyba wrocic sprawiedliwie do Albanii.

Ostatnio zmieniony przez Edward Soltys dnia Wto Lut 12, 2008 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nieznany informator (jeden z 460) udostępnił w sieci stenogram zapisu tajnej rozmowy Tuska z Putinem.
poniżej fragment tłumaczenia:

"... ojczulku Putinie weźcie azylu udzielcie. No bo te ludzie to żyć nie dadzą, ciągle coś chcą i chcą. No ja wiem, że obiecałem. Ale do tej pory nikt nie dotrzymywał. No ojczulku Putinie (cmokanie w rąsie w tle) no powiedzcie coś ojczulku.

A idi w piz...zu!"

komentarz prasowy:
"Po niezmiernie owocnej wizycie naszego (powtarzam naszego) premiera w Rosji, udał się on na zasugerowany, znaczy zasłużony wypoczynek do Włoch, a konkretnie do Pizy "

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1481476

Wiem, że to nie są Himalaje dobrego humoru, ale wydaje mi się cokolwiek zabawne i bardzo złosliwe. A ponieważ PO lubi takie numery, więc - kto mieczem wojuje, niech od miecza ginie.

Grzegorz - Wrocław
Moderator

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 2:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Mirku,
Gdy przeczytałem Pana wpis przypomniał mi się nadany parę lat temu reportaż z wizyty Prezia Kwaśniewskiego we Wrocławiu. Było to tuż przed jego wyjazdem do Moskwy, gdzie miano nas Polaków upokorzyć na zorganizowanej tam 'uroczystości' rocznicy 60 lecia zakończenia II wojny światowej. I niesforni młodzi ludzie krzyczeli Preziowi skandując:
ZOSTAŃ Z NIMI ! NIE WRACAJ ! MA-GI-STRZE !
Powrót do góry
Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I znowu nasz niezawodny reporter dotarł do sensacyjnych materiałów z Włoch.
Otóż po zwiedzeniu Pizy, albo zjedzeniu pizzy (trochę mam niewyraźnie napisane. Jakaś plama...
Nasz premier pojechał na narty. Oczywiście obstawa (zabrana prezydentowi) otoczyła tak szczelnie górkę, że z daleka widać było jedynie samotną sylwetkę ćwiczącą slalom gigant pomiędzy ogromnymi bramkami.
Przez lornetkę widać było, że do fikuśnej czapeczki w biało-czerwone paski, podarowanej nota bene przez nowych członków PO, wystaje antenka krótkofalówki.
Naszemu reporterowi udało się przechwycić fale radiowe, którymi specjalni szkoleniowcy instruowali ćwiczącego.
Stenogram poniżej:

"Z lewej demonstracja nauczycieli, omijaj, omijaj. Dobrze tylko niepotrzebna ta pętelka była. Teraz uwaga z prawej pielęgniarki. No wiem, że nie widać, na biało są. Zamydlamy oczy. Zamydlamy a teraz cyk w lewo. Dobrze, łyknęły bajkę. Uwaga idą górnicy! Wiem, ani z lewej ani z prawej. Doniczką ich. Doniczką, jak Ziobro laptopa. Dobra niech idą baby do prezydentowej. Jedziemy. Jedziemy. Z lewej lekarze. Ostro hamuj i bałwana na nich tak, niech się kiszą we własnym sosie. Postraszyć. Dobrze. No to szus. Co to? Tego nie było. Kto postawił rolników, no kto? Uwaga, panie premierze, nie w to brązowe nie w to brązowe!!!"

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1483245

Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po feriach jestem wypoczęty, więc znalazłem jeszcze jeden smieszny komentarz, tym razem dot. Ćwiakalskiego:

Cytat:
"Myślę, że sprawa z laptopem ślimaczy się, bo pracuje nad nią tylko połowa ministerstwa."

misiu

Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zeznania Laptopa

Przyznaje się do udziału w ukrywaniu prób zniszczenia mnie, podejmowanych przez Zbigniewa Ziobro.

Trzykrotnie zawiesiłem się w trakcie prób skasowania zapisanych informacji. Organizowałem przebicia prądu na obudowę, blokując wyciągnięcie ze mnie twardego dysku. Podkręciłem obroty wentylatora, aby na skutek drgań spaść z biurka na dywan i uniknąć uderzenia młotkiem.

Na swoją obronę mam tylko jedno.

Powyższe, przestępcze działania podjąłem zafascynowany osobą i zauroczony przez byłego ministra.

Tak delikatnie, dwoma palcami, stukał w klawisze, pieszcząc i oszczędzając klawiaturę. Tak długo i z takim zainteresowaniem wpatrywał się w mój monitor.

Teraz już wiem, że po prostu cynicznie mnie uwiódł, wykorzystując mój wiek (w końcu mam tylko 4 lata) i brak doświadczenia. Ja mu zawierzyłem, a on tylko chciał przerzucić na mnie odpowiedzialność za swoje ohydne intencje.

Jednocześnie pragnę przeprosić ministra Ćwiąkalskiego, że w trakcie wielogodzinnych przesłuchań, w pewnym momencie uniosłem się nieco i uderzyłem w jego czoło (stąd łatwe do rozpoznania wgniecenie na obudowie).

Przyniosło mi to jednak otrzeźwienie i pozwoliło na zdobycie nowego, ważnego doświadczenia.

W dżungli politycznego cynizmu można znaleźć ludzi wielkiego serca, którzy doznanych przeze mnie upokorzeń nie wybaczą nigdy.

http://impertynator.blogspot.com/2008/02/zeznania-laptopa.html

Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A wiecie czym się różni wyborca PO od okna ???
W okno nie wciśniesz tyle kitu Wink

http://haribu.blog.onet.pl/1927051,293046389,1,200,200,67042605,293240265,3304819,0,forum.html
Parafrazując - dziennikarzy TVN, Dziennika i paru innych redakcji należałoby chyba nazywać pomocnikami szklarza, gdyż zajmuja sie wciskaniem kitu i szkleniem (stąd "szklana podłoga", o której pisał Migalski i "szklana rzeczywistość", którą tworzą w Polsce).
Smile

Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jeden dowcip z Tuskiem w roli głównej

"Donald Tusk potrzebuje ciebie!"

http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=1486747

Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajka o złym wilku, naiwnej babci i skutecznym gajowym (gdzie się podział czerwony kapturek?)

http://www.pis.org.pl/wideo-frame.php?file=http://pis.server-tv.com/pis/PIS00237.wmv

Sylwia

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 11:42 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirek Lewandowski
Weteran Forum

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bartoszewski dance

http://pl.youtube.com/watch?v=m4AoyOBaMSQ&feature=related

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: