Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jawnie odmawiajmy Różaniec!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirosław Dakowski
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 216

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 4:30 pm    Temat postu: Jawnie odmawiajmy Różaniec! Odpowiedz z cytatem

Mirosław Dakowski
Jawnie odmawiajmy Różaniec!
„Polit-poprawni” narzucili większości z nas, że poglądy religijne to sprawy względne i prywatne. LUUUDZIE !! Wiara w Boga w Trójcy św. Jedynego to nie pogląd. To wyznawanie PRAWDY. A Prawda ogarniać powinna całe życie, też - i szczególnie - publiczne.
Gdy w Autobusie, pociągu, czy idąc na ulicy modlę się na Różańcu, a ludzie to zauważą, to nikt nie czuje się urażony czy oburzony. A niektórzy nieśmiało mówią , że „ja też odmawiam Różaniec...” i pokazują wyjmując go z torebki czy kieszeni.
Nie wstydźmy się!!
Tyle jest spraw publicznych, o które się modlimy do Pośredniczki Wszystkich Łask! Przypomnę parę:
- O odwagę i pełną łączność z Duchem świętym dla JŚw. Benedykta XVI, więc też o powrót Tradycji Katolickiej na pełnych prawach do wszystkich kościołów.
- O ostateczne odejście zdrajców, TW, agentów czy zboczeńców z Episkopatu.
- O jak najszybszą Intronizację Jezusa Króla Polski [przez takie władze publiczne, cywilne, na jakie ... sobie zasłużyliśmy].
- O zmianę ordynacji do Sejmu na Jednomandatową (w 100%, oszołomie partyjniacki!)
Tę ostatnią prośbę i intencję podałem przed paru laty z anteny Radia Maryja – dopiero niedawno dowiedziałem się, że są ludzie, którzy wiernie od lat się o to modlą.
Oczywiście módlmy się za bliskich. Czy za upartych satanistów i zboczeńców. Też mają dusze nieśmiertelne, a jakżesz ich obecne działania nam wszystkim szkodzą...
Dopiero, gdy zauważymy, że ludzi modlących się na Różańcu jest sporo, gdy przestaniemy się tego wstydzić - przyjdzie pora na Krucjaty Uliczne a z nimi – Zwycięstwo.

_________________
Miros?aw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edward Soltys
Weteran Forum


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 613

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Profesorze,
Alez z Pana mlodzik! O mysleniu mowie. Przeciez Pan ciagle poszukuje, probuje. A wie Pan, ze ja wierzylem i do tej pory wierze, ze jeden czlowiek, jedno haslo, w pewnych okolicznosciach, moze przewazyc? Czasem jest tak, ze idzie o krople, ktora przepelni kielich. Tu, na Dzikim Zachodzie mowia o slomca, ktora zlamie grzbiet wielblada.
Wracajac do potegi slow i hasel. Prosze popatrzec jak wazne byly slowa JFK w Berlinie Zachodnim: "Ich bin Berliner!". A slowa Martina Luthera Kinga: "I had a dream!". To bylo mocne. Mam pod reka ksiazke z wielkimi mowami w historii: Robespierre i inni, pozniejsi i wczesniejsi. Niestety moj podziw lezy akurat po stronie Fryderyka Wielkiego. Ja w czasie wizyt w Polsce, w glupich dyskusjach od razu oznajmiam, ze na codzien, nosze berecik moherowy, ale jest wlasnie za cieplo/ zimno. by go wlasnie nosic. A potem jak sie wk..., to napier...! zupelnie nie po chrzescijansku. Jak do glupkow.


Ostatnio zmieniony przez Edward Soltys dnia Czw Lut 28, 2008 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirosław Dakowski
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 216

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cytuję E.Soltysa:
"A potem jak sie wk..., to napier...! zupelnie nie po chrzescijansku."
I bardzo dobrze!!
Ależ Edku, ja się na chrześcijaństwie ogólnowojskowym nie znam. Ale jesteśmy (katolicy) od walczenia! "Kościół wojujący" a nie tolerancyjny dla zboczeńców i zdrajców.. To tylko wprowadzeni do Seminariów przed 30-tu i więcej laty przez SB pedryle (teraz w roli Ekscelencji) tak promują "wielość prawd". Poczytajcie na mej stronie Bartyzela - ostatni tekst . O tym.
Ludzie!!, kto się boi odpowiedzieć mi w takiej dyskusji (by Go nie uznali za oszołoma), niech napisze mi na mail prywatnie!!
MD

_________________
Miros?aw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się modlę i pamiętam Pana Profesora z RM, parę lat temu, ale chyba nie prawił Pan o JOW, a o jakichś źródłach energii (nie pamiętam czy to były pompy ciepła, czy coś podobnego). Teraz po sprawie abp Wielgusa jakoś mniej słucham, ale czasem wchodzę na strone i ściągam mp3 z różnymi audycjami, aktualnościami i je potem odsłuchuję. Często korzystam z tego, że w niektórych programach jest opcja przyspieszenia odsłuchu (bez podwyzszania wyskości tonu - np. Microsoft Media Player) i można całkiem śmiało przyspieszyć sobie audycję x2 nie tracąc treści zyskać czas. Polecam sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirosław Dakowski napisał:
Ale jesteśmy (katolicy) od walczenia! "Kościół wojujący" a nie tolerancyjny dla zboczeńców i zdrajców.. To tylko wprowadzeni do Seminariów przed 30-tu i więcej laty przez SB pedryle (teraz w roli Ekscelencji) tak promują "wielość prawd".


Też jestem tradycjonalistą i opowiadam się za wychowaniem patriotycznym, tradycyjnym modelem rodziny i czerpaniem z nauki chrześcijańskiej. Ale "Kościół wojujący", choćby określenie to zostało użyte w przenośni - to się chyba raczej źle kojarzy, naszym przeciwnikom(czerwoni, różowy salon) chyba tylko o to chodzi, żebyśmy zaczęli używać takich określeń i wcielać je w czyn. Co do pozostałej reszty to zgoda - właśnie ta "wielość prawd".



Marek Radomski Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirosław Dakowski
Weteran Forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 216

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Ale "Kościół wojujący", choćby określenie to zostało użyte w przenośni - to się chyba raczej źle kojarzy, naszym przeciwnikom(czerwoni, różowy salon) chyba tylko o to chodzi"
Określenie to używam dosłownie. Jak jest używane od prawie 2 tys. lat w Kościele. A czerwonym i podobnym zależy na tym, byśmy nie walczyli, lecz im "ciała dawali". W ramach tolerancji .. oczywiście

_________________
Miros?aw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum