Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"W zdrowym ciele zdrowe ciele"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:02 am    Temat postu: "W zdrowym ciele zdrowe ciele" Odpowiedz z cytatem

Kto będzie musiał wypić mocz, który nawarzył Janusz Palikot?

toyah
http://toyah.salon24.pl/87555,index.html

Cytat:
(...) dzień mijał, a zarówno w samym Internecie, jak i w telewizorze, obok niesłychanie ważnej informacji dotyczącej tego, że Donald Tusk jest zdrów i cały, coraz częściej zaczęły się pojawiać różnego rodzaju kpiny. I to, co ciekawe, kpiny nie z tego, że prezydent Kaczyński nie chce się dać przebadać, ale właśnie z tego, że przebadać się dał premier Tusk.

Z czego się śmieją ludzie, politycy, dziennikarze? Z wszystkiego. Z tego, że Tusk jest zdrowy na ciele, ale nie wiadomo, jak z umysłem; że kogo obchodzi kolor moczu Tuska; że Sławek Nowak głupkowato się wykręca, że nie chodziło o piar, podczas, gdy każde dziecko wie, że właśnie chodziło; że może skoro Tusk ma tak duży cholseterol, to może nie nadaje się na premiera; że może zamiast się troszczyć o swoje zdrowie, Premier zacznie się troszczyć o stan gospodarki; że trzeba będzie Tuskowi ograniczyć masło, itd., itp. Ogólnie rzecz biorąc, same drobne, często kompletnie niemądre złośliwości, ale na tyle ich dużo, żeby móc stwierdzić, że wczorajszy czwartek upłynął Polakom na wesołej zabawie.

(...)

Powiem szczerze, że tego, co się stało, zupełnie się nie spodziewałem. To znaczy liczyłem na to, że prędzej czy później, ale raczej bardziej później, niż prędzej, sprawiedliwości stanie się zadość i ci wszyscy barbarzyńscy, którzy pędzili do Prezydenta z gotowym wezwaniem do laboratorium, zostaną jakoś ukarani. Kiedyś.

Kara jednak nastąpiła od razu i to w wydaniu absolutnie perfekcyjnym. Donald Tusk został pobity własną bronią. (...)


----------------------------------------------------
Z dyskusji

Cytat:
Tu na S24 duzo sie mowi o roznych koszulkach.

A to wysylamy do Chin. A to znowu z napisem "nie plakalem..." itp.. Jest wiec doskonala okazja aby zaproponowac nowa akcje koszulkowa. Jako hit lata koszulki z napisem:

a/ dla zwolennikow PO
- koszulka z wynikami badan moczu Tuska, w kolorze moczu ma sie rozumiec


b/ dla pisowczykow
- nasz mocz nasza tajemnica - kolor dowolny

Oczywiscie moga tez byc inne moczne napisy.

Na odpustach zas mozna by sprzedawac breloczki: mala plastikowa torebeczka z zoltym plynem.

A co? Dlaczego tylko Nowak ma miec radoche.


2008-08-08 11:43edzio

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze parę pytań dotyczących ekspertyzy nt. zdrowia Tuska (z FF)

Nie jest to wysoki lot, ale za to jest zgodne z dewizą majstra z kabaretu Dudek: "Chamstwu w życiu należy sie przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom".


Cytat:
A czy ta opinia lekarska uwzględnia badanie psychiatryczne ?


Cytat:
A gdzie są badania neurologiczne oceny skutków palenia marihuany na mózg Tuska ?


Cytat:
Raport słaszowany! Na pierwszy rzut oka widać, że gościu ma problema.
--Szczękościk natenprzykład-dowód na kłopoty albo z nerwem trójdzielnym abo i co obok.
--Natarczywe zwężanie się źrenic - co daje wrażenie ostrego wzroku [JarKacz nazwał to wilczymi oczami- to określenie ściągnął zresztą z naszego FF, bo tu pierwszy raz to padło]może być objawem napadów głodu związanego z wcześniejszym uzależnieniem. Albo objawem powtarzających się ataków natręctw myślowych, natarczywych myśli, np.prezydentura, ach... ja - prezydent...no tak - ja muszę być preziem...musze...ach jak muszę...nie mogiem już wytrzymać...muszę...Palikot ratuj - ja muszem....]
--Kompulsywne zaciskanie pięści, co może być objawem problemów z krążeniem w kończynach górnych. Takim samym jest niecierpliwe przestępowanie z nogi na nogę.
--A niepowstrzymany słowotok? To już [Stargonarius powinien lepiej wiedzieć]objaw z pogranicza psychiatrii.

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Mirku,
Może mi Pan wierzyć albo nie, ale zamierzałem otworzyć temat pod dokładnie tym samym tytułem (W zdrowym ...). Rzecz widocznie jest dość powszechnie tak jednoznacznie oceniana.
Gratuluje!
Pozdrawiam
g - w
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirek Lewandowski
Weteran Forum


Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 635

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Grzegorzu,
po prostu mamy podobne poglądy (przynajmniej w sprawie tężyzny fizycznej premiera Smile )

Kpiny z leniwego "cielęcia" stają się coraz bardziej powszechne, co jest zasłużoną karą za chamską, antyprezydencką PeOpagandę.

Cytat:

Paweł Lisicki: Dobra wydolność organizmu premiera

Premier Donald Tusk ujawnił swój stan zdrowia. I słusznie. Od wielu miesięcy zadawałem sobie pytanie, czy ten polityk z takim oddaniem biorący na siebie brzemię odpowiedzialności za kraj ma dość sił. Czy starczy mu mocy, by jak dotąd skutecznie walczyć o reformy, ograniczać biurokrację, budować autostrady, tłumić korupcję, obniżać podatki, przyciągać rozgoryczonych emigrantów, z dnia na dzień wznosić gmach cywilizacji miłości.

Jest to przecież wyzwanie na miarę Herkulesa. Bo, nie wolno zapomnieć, w tym codziennym trudzie Donald Tusk wciąż napotyka na opór psującej demokrację opozycji i prezydenta działającego, jak to z właściwą sobie delikatnością ujął premier, na skraju odpowiedzialności konstytucyjnej. Ktoś inny rzekłby więcej. Ktoś mający odwagę Palikota nie wahałby się powiedzieć, że granicę tę Lech Kaczyński dawno już przekroczył. Ktoś inny, ale nie Donald Tusk.

Ten wszystkim wątpiącym udzielił jednoznacznej odpowiedzi: tak, może pracować dla Polski. Miesiące rządzenia, tak obfitujące w stres, napięcia i niezasłużone złośliwości, żeby wspomnieć tylko trudną wizytę w Andach, nie nadwerężyły stanu jego zdrowia. Ciśnienie tętnicze i wykres EKG są prawidłowe. Wydolność organizmu zadowalająca. Idealny obraz psuje jedynie drobna skaza - zbyt wysoki poziom cholesterolu. Ale premier, tuszę, i z tym sobie poradzi. Na pewno otaczający go sztab ekspertów przygotuje odpowiednią dietę.

Przez chwilę bałem się tylko o jedno: dlaczego Tusk ujawnił swój stan zdrowia tuż przed olimpiadą? I jak powiązać ten fakt z coraz częstszymi doniesieniami o jego doskonałej dyspozycji strzeleckiej i coraz lepszej formie piłkarskiej? Czyżby zamierzał wystartować w Pekinie? Ależ nie, to niemożliwe. Przecież, uświadomiłem sobie, nasi piłkarze tam nie grają. Odetchnąłem z ulgą. Zdrowy premier zostanie z nami.

_________________
xxx
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Triebel
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 262

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków dnia 7/08/2008

W dniu dzisiejszym ukazał się raport o stanie zdrowia miłościwie nam panującego pana premiera Donalda Tuska. Co prawda nie znam szczegółów, ale śmiem przypuszczać, że z panem premierem wszystko w najlepszym porządku. Jak się domyślam, raport ten ukazał się w związku z trwającą od dłuższego już czasu nagonką na Prezydenta Polski, pana Lecha Kaczyńskiego. Akcja ta, której głównym zagończykiem jest niejaki Palikot z PO, ze względu na to, że nigdy nie została potępiona przez nikogo z władz PO, wyraża opinię wszystkich, którzy od niej się dotychczas nie odcięli. Dla przypomnienia, pan Palikot domaga się raportu o stanie zdrowia Pana Prezydenta RP. W związku z tym wszystkim, zadaję sobie pytanie, jaka to potencjalna choroba była by w stanie uniemożliwić Panu Prezydentowi pełnienie swoich obowiązków. Czy katar, lub nawet niewydolność nerki jest już wystarczającym powodem do jego odwołania i na jakiej podstawie prawnej. Biorąc pod uwagę niezrównoważonego pana Niesiołowskiego, czy Palikota, którzy przecież pełnią bardzo odpowiedzialną funkcję społeczną i nikt nie żąda raportu o ich stanie zdrowia tak fizycznego jak i psychicznego, Pan Prezydent może chyba spać spokojnie. Ale jest również i inny aspekt tej nagonki na demokratycznie wybranego Prezydenta RP. Nasuwa mi się podejrzenie o popełnienie przestępstwa polegającego na dyskryminacji osoby ze względu na stan zdrowia. W całym mniej lub więcej cywilizowanym świecie istnieje zakaz dyskryminacji ze względu na wyznawany światopogląd, przekonania religijne czy stan zdrowia. Ale z akcji PO, od Palikota po jego przywódców, można wnosić, że z cywilizacją ci osobnicy nie mieli zbyt długo do czynienia oraz, że nie zrobiła na nich żadnego wrażenia.

Załączam wyrazy szacunku

Malinowski Jerzy
14 rue du Tintoret
92 600 Asnieres sur Seine
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum