" /> Dyskusje ogólne :: GAWLIKOWSKI c.d
Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GAWLIKOWSKI c.d

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:40 pm    Temat postu: GAWLIKOWSKI c.d Odpowiedz z cytatem

Jadziu! poniosły mnie nerwy i nie wytrzymałem, zobaczymy co będzie, czy mnie wyleją, czy zakneblują na jakiś okres?!

Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 3:31 pm Temat postu: SPRAWA M. GAWLIKOWSKIEGO

--------------------------------------------------------------------------------

K. Łozinski pisze:

"Wymieniona czwórkanie została zablokowana z powodu swoich poglądów, tylko z powodu utworzenia czegoś w rodzaju spisku w celu uniemożliwienia zabierania głosu innym. To nie Markuszewski ale oni ...stosowaqli metodę cenzury - starali sie zablokować głos każdego, kto ma inne zdanie niż oni.
A swoją drogą, to jesli ktoś nazywa Okrągły stól zdradą, powinien wypisać się z SWS i zapisać do PZPR lub ZOMO. Tam jego miejsce."

Tak, "okrągłystół" był ZDRADĄ NARODOWYCH INTERESÓW, przed i wtrakcie byłem jego przeciwnikiem. To, że ja i inni tak mówiliśmy. pisaliśmy, nie wstydzę się,efekty tego "układu" ślepy widzi i czuje, szczególnie DZISIAJ.
Łozinski! zapisz mnie do "TWOJEGO" Zomo, dopiero ci dam "popalic"
Tadeusz Świerczewski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwia

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 1:11 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: