Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I TA SOBIE POMYŚLAŁEM 4-ty urywek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ludwik.michael
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 9:19 pm    Temat postu: I TA SOBIE POMYŚLAŁEM 4-ty urywek Odpowiedz z cytatem

4 urywek tekstu ... I TAK SOBIE POMYŚLAŁEM.




Wsiadłem do pociągu – no ... powiedzmy byle jakiego – zadbałem o bagaż i ściskając
w ręku bilet zielony ... próbowałem się zdrzemnąć.
Ale w przedziale rozgorzała debata polityczna, która niestety, ... jak zwykle, - przypominała dyskusję miłośników muzyki disco- polo, którzy próbują rozmawiać na temat muzyki poważnej.
Poczułem się osaczony. I tak sobie pomyślałem, że jednak ten telewizor, to nie jest taką najgorszą rzeczą, można go
w prosty sposób wyłączyć.
Ale gdy usłyszałem, że Jaruzelski uratował Ojczyznę, poczułem niesmak, niestety wielokrotnie słyszałem już tę opinię.
I tak sobie pomyślałem ...
No nie ... - to nie może być głupota Narodu, ale geniusz okupanta sprawił, że takie wyobrażenie o sprawie się upowszechniło.
Bo tak to jest, że nasi sąsiedzi doskonale nas rozumieją
i doceniają, my natomiast jako społeczność nie doceniamy ich geniuszu
i sprawy sprowadzamy do banału ... Bo co prawdziwe, ... - to w głowach się nie mieści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum