Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ratujmy "Misję Specjalną"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomasz Triebel
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 262

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 10:34 pm    Temat postu: Ratujmy "Misję Specjalną" Odpowiedz z cytatem

Dobry wieczór.

Ponieważ wraz ze zmianą zarządu TVP zapadła decyzja o usunięciu z ramówki "Misji Specjalnej" apelujemy do rzeszy zwolenników programu o mobilizację!

Proponujemy, by każdy z nas zrobił wszystko we własnym zakresie, aby cztery ostatnie wydania programu miały jak największą widownię.

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/16177

Wanda Jagieluk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Lut 11, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki wpis znalazłem pod wskazanym w Temacie adresem:
Cytat:
gdynianka: napisałam do telewizji na adres widzowie@tvp.pl

ale wyślę jeszcze do zarządu i do wszystkich z telewizji.
Napisałam tak,jeśli ktoś chce niech ściąga.

Przeczytałam w internecie, że zapadła decyzja o usunięciu z ramówki „Misji specjalnej”.
To stary komunistyczny zwyczaj usuwać z programu telewizyjnego dobre pozycje, a taką dobra pozycją, cieszącą się ogromnym uznaniem jest właśnie „Misja specjalna”.
Czy telewizja publiczna jest strażnikiem oszustów? Czy telewizja publiczna jest opiekunem kanciarzy i konfidentów, że usuwa Misję specjalną?
Dla nowego zarządu niewygodny jest program ujawniający przestępstwa?
Dla nowego zarządu niewygodny jest program ujawniający nieprawidłowości w polityce i biznesie? Ciekawe czego boi się nowy zarząd?
Trzeba usunąć „Misję specjalną”, żeby wstawić nowy program publicystyczny „prowadzony przez dziennikarzy wiadomości”? A kogo obchodzą programy publicystyczne prowadzone przez dziennikarzy wiadomości, zwłaszcza przez panią Lis.
Większość cennego czasu antenowego trwonicie na „Moda na sukces”, „Śmiechu warte”,/najśmieszniejsze jest jak dziecko uderzy głową w słup?/ „300% normy”,
albo seriale.
Bardzo skutecznie przyczyniacie się do wychowania głupiego społeczeństwa, które nie potrafi żyć własnym życiem, potrafi jedynie podglądać cudze.

Może ktoś skorzysta ze wsparcia myślącej i nie obezwładnionej tumiwisizmem gdynianki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum