Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rosyjska branka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 10:32 am    Temat postu: Rosyjska branka Odpowiedz z cytatem

Tym wszystkim co w Armii Czerwonej widzą wyzwolicieli:

http://wyborcza.pl/1,75248,6558185,Porwana.html?as=1&ias=6&startsz=x

PS Niektórym kolegom z "SW" też!!!!!!

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby w imperium Adasia coś się odmieniło? Zaczynają się 'grzebać' w historii. Zapomnieli o przebaczaniu i internacjonalizmie ponad wszystko. Parę dni temu gdzieś w Internecie przeczytałem coś w rodzaju: Żydkom z GW coś się poj...ło. Może coś w tym jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ryszard Tokarski
Weteran Forum


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 281

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzegorz - Wrocław napisał:
Czyżby w imperium Adasia coś się odmieniło? Zaczynają się 'grzebać' w historii. Zapomnieli o przebaczaniu i internacjonalizmie ponad wszystko. Parę dni temu gdzieś w Internecie przeczytałem coś w rodzaju: Żydkom z GW coś się poj...ło. Może coś w tym jest.


A może się po prostu "uwiarygodniają" jako "obiektywna gazeta" ?

_________________
"Kto za m?odu nie by? buntownikiem, ten na staro?? b?dzie ?wini?" (J. Pi?sudski)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem już im nic nie pomoże w zjeździe w dół aż do (mam nadzieję rychłego) końca. Wiarygodność już mają zerową ale jeszcze trochę zakłamańców ich popiera, może ze względu na wspólnee korzenie?
_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FA?SZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanislaw Siekanowicz
Weteran Forum


Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1146

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja hipoteza jest taka, że "razwiedka" puszcza ich w trąbe. Murzyn zrobił swoje, murzyn moze odejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ryszard Tokarski
Weteran Forum


Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 281

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym - kilkakrotnie o tym wspominałem na niniejszym Forum - takie medium jak gazeta dużego formatu (nie chodzi mi o tytuł działu w GW, a o format w sensie dosłownym) ustępuje miejsca portalom internetowym o mniej wysublimowanej treści i TV.
Ktoś na jednym z blogów napisał, że skończyła się era dyktatu GW, a zaczął się dyktat TVN 24. I to media ITI dyktują zarówno treść, jak i formę.

_________________
"Kto za m?odu nie by? buntownikiem, ten na staro?? b?dzie ?wini?" (J. Pi?sudski)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryszard Tokarski napisał:
Poza tym - kilkakrotnie o tym wspominałem na niniejszym Forum - takie medium jak gazeta dużego formatu (nie chodzi mi o tytuł działu w GW, a o format w sensie dosłownym) ustępuje miejsca portalom internetowym o mniej wysublimowanej treści i TV.


Treść może i mniej wysublimowana, może bardziej uboga choć nie koniecznie forma, ale internet to są te media, gdzie pomimo różnych prób zakłócenia tego procesu, zachowane są proporcje poglądów i postaw obecnych w debacie publicznej. A to ze względu, na póki co dosyć mocno ograniczone ze względów technicznych, możliwości stosowania cenzury prewencyjnej. Z chwilą dynamicznego rozwoju telewizji internetowej, zacznie też padać monopol wszechwładnych dzisiaj w tej przestrzeni obywatelskiej aktywności, wielkich stacji komercyjnych. W internecie wszak swobodnie wypowiedzieć się mogą także ci, którzy w tzw.mediach tradycyjnych, nigdy nie mieliby na to szans. Oczywiście prasa jako taka posiada pewną magię przyciągania, pewną tradycję, czytanie porannej prasy to cały rytuał. Ale wobec zaistniałej na tym rynku sytuacji dominacji pewnych grup politycznego interesu, przyszłości należy upatrywać w internecie. Oczywiście grupy te będą się bronić, chcąc pod przeróżnymi pretekstami (jak choćby wyimaginowana walka z terroryzmem), wprowadzać kontrolę i do tej przestrzeni. Ale ich wysiłki w tej materii, uważam w dającej się przewidzieć przyszłości, za skazane z góry na niepowodzenie.






Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum