Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

TAJNA ankieta PO ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert Majka
Weteran Forum


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 2649

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 8:08 am    Temat postu: TAJNA ankieta PO ... Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1472235,11,item.html

PAP, ML /06:18

"Dz": "aresztowana" ankieta PO
Wolisz koalicję z PiS czy Lewicą i Demokratami? Jak oceniasz Donalda Tuska, a jak Jana Rokitę? Czy zgadzasz się z decyzjami kierownictwa partii? Czujesz się bardziej Polakiem czy Europejczykiem - na takie pytania odpowiedzą politycy PO - zapowiada "Dziennik".
Według ustaleń gazety parlamentarzyści mieli otrzymać tę ankietę na wtorkowym posiedzeniu klubu parlamentarnego. Tak się jednak nie stało. - Kilka osób próbowało to powstrzymać - przyznaje w rozmowie z "Dziennikiem" senator PO i jednocześnie prof. socjologii Marek Ziółkowski.

- Do mnie z kolei docierają sygnały, że ankieta została "zaaresztowana". Zaznaczam jednak, że są to informacje z drugiej ręki, bo kierownictwo nie powiadamia mnie o swoich decyzjach bezpośrednio - dodaje Jan Rokita.REKLAMA Czytaj dalej

Badanie nie spodobało się przede wszystkim dwóm osobom: przewodniczącemu PO Donaldowi Tuskowi i sekretarzowi generalnemu Grzegorzowi Schetynie. Do gustu przypadło za to szefowi klubu Bogdanowi Zdrojewskiemu.

W oficjalnych rozmowach z "Dziennikiem" wszyscy mówią jednak tym samym głosem. - Ankieta będzie na pewno, bo sami jesteśmy ciekawi jej wyników - mówi Grzegorz Schetyna, kilkakrotnie zapewniając gazetę, że "sprawa nie ma drugiego dna". Jedyną osobą, która oficjalnie sprzeciwia się pomysłowi Ziółkowskiego, jest wiceszef PO Zbigniew Chlebowski. - Jestem zwolennikiem dyskusji, a nie anonimowych kwestionariuszy. Jeśli ktoś boi się mówić otwarcie, bo czuje jakąś presję ze strony liderów, to niech w ogóle się wypisze z partii - mówi.


Pytanie.Czujesz się bardziej Polakiem czy Europejczykiem ?
Nic dziwnego,że w PO zadaje się takie pytania , zadziwia mnie tylko , że niektórzy Polacy nabierają się na unijne frazesy i popieraja osoby uczestniczacyce w tym teatrze . Macie Państwo kolejny dowód dlaczego robiono wszystko po 1989r , aby zniszczyć i zablokować zaistnienie SW.
Czy trzeba wiecej dowodów jak manipuluje się świadomością wyborców.?

Robert Majka z Przemyśla, tel.506084013 mail: robm13@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum