" /> Dyskusje ogólne :: Rozmówki kasyniane
Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rozmówki kasyniane

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 10:23 pm    Temat postu: Rozmówki kasyniane Odpowiedz z cytatem

Znalezione w necie:

Marcin Rosół, szef gabinetu politycznego Mirosława Drzewieckiego wysyła CV Magdy Sobiesiak do Adama Leszkiewicza, wiceministra skarbu, odpowiedzialnego za Totalizatora Sportowego. "Adamie, podsyłam ci CV dziewczyny, o której rozmawialiśmy". Według Dziennika na prośbę ojca Magdalenę do rozmowy kwalifikacyjnej przygotowują eksperci z branży gier. W dniach 14 - 16 sierpnia Sobiesiak dzwoni do Marcina Rosoła. Dopytuje czy jego córka ma składać papiery w konkursie.

20 - 24 sierpnia 2009

Według Dziennika Marcin Rosół wielokrotnie dzwoni do Adama Leszkiewicza. "Chciałem wycofać Magdalenę Sobiesiak".

25 sierpnia 2009

Marcin Rosół idzie do Adama Leszkiewicza i w siedmiominutowej rozmowie informuje go "Magdalena Sobiesiak wycofuje się z konkursu".

24 - 28 sierpnia 2009
Ryszard Sobiesiak do Sławomira Sykuckiego:Zmieniła się koncepcja (...) Magda rezygnuje

Ryszard Sobiesiak do Ryszarda Badryja: Z tym rozmawiałem telefonicznie [Chlebowskim] (...) Magda wycofała się z projektu po wczorajszym spotkaniu (...) Lepiej mieć teraz spokój niż później (...) Jak przyjadę, to ci powiem.

Ryszard Sobiesiak do Jana Koska: Wycofałem Magdę, bo tam KGB, CBA... – jak się spotkamy, to ci powiem – donosów było tyle, że k... wiesz... ze względu na mnie oczywiście.

Ryszard Sobiesiak do Ryszarda Prescha: Wycofałem Magdę, ale jak się spotkamy to powiem dlaczego. Tam się już jaja zaczęły dziać. Już donosy, ale ten...nie na telefon rozmowa. Jak się spotkamy, to pogadamy.
[21:44:52] Marek: zatem Kamiński powiedział Tuskowi a ten sprzedał info komu trzeba

Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 7:30 pm    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marek-R
Weteran Forum

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rozmowie Tuska z Kamińskim, brał jeszcze po stronie premiera udział niejaki Cichocki. Gołowąs po wygranych przez PO wyborach, niejako z łapanki uczyniony "sekretarzem" kolegium do spraw służb specjalnych, tak więc w kwestii przecieków, możliwości teoretycznie przynajmniej w początkowym stadium były dwie - ale w praktyce?.
W praktyce zaś, jak już pisałem przy innej okazji, biorąc pod uwagę styl i metody kierowania Platformą, w mojej ocenie choć dowodów na to nie mam, to w tej sytuacji możliwość w kwestii przecieku jest tylko jedna i nazywa się Donald Tusk. I na ten wątek, powinna zostać również skierowana szczególna uwaga, powinien być to jeden z głównych wątków pracy komisji śledczej choć nie tylko, przynajmniej po stronie opozycji.

Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego konieczne jest zwrócenie uwagę na wydawłoby się zgraną już kartę NKWD - po ukradzeniu, krzyczeć "Łapaj złodzieja". W najnowszej aferze podobnie - "minister Kamiński nie dał szansy ukręcenia łba sprawie, bo jej nam nie ujawnił zgłaszając naszym w prokuraturze". Nie wiadomo więc czy forsa z innych lodów wystarczy na zamiecenie pod dywan i czy 'nasi' nie zaczną się bać, bo cuchnie już na milę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: