Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Apel w obronie Kamińskiego.Trzeba działać!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 7:03 pm    Temat postu: Apel w obronie Kamińskiego.Trzeba działać! Odpowiedz z cytatem

http://kijowski.salon24.pl/130402,apel-w-obronie-kaminskiego-trzeba-dzialac
Apel w obronie Kamińskiego.Trzeba działać!

Pan Donald Tusk
Premier RP

Pan Lech Kaczyński
Prezydent RP

My niżej podpisani stanowczo protestujemy przeciwko próbie odwołania ze stanowiska szefa CBA pana Mariusza Kamińskiego.
Zapowiedź dymisji tego Urzędnika w momencie, gdy podległe mu służby odkryły poważne naruszenia standardów przez wpływowych przedstawicieli formacji politycznej stanowiącej zaplecze Premiera RP może być traktowane wyłącznie w kategoriach dążenia do pozbawienia Państwa skutecznego instrumentu kontroli władzy.

Uznanie przez Premiera ujawnienia informacji udzielonych mu przez szefa służby tajnej jako prowokacji służącej do skompromitowania formacji politycznej, której sam jest szefem wskazuje, że myślenie partyjne bierze górę nad państwowym. To poważne zagrożenie dla Polski.

Każdy Urzędnik Państwowy winien jest lojalność prawu nigdy zaś swemu przełożonemu. Akceptacja myślenia odwrotnego to wstęp do despotyzmu.

Wzywamy Prezydenta RP do odmowy kontrasygnaty tego dokumentu.
Wszystkie organizacje i obywateli, którym bliskie są ideały wolności i demokracji do podpisywania się pod niniejszym Apelem lub formułowania protestów własnych.

Andrzej Tadeusz Kijowski
at@kijowski.pl PESEL 54071500097

PS. Proszę o podpisy. Z e-meilem i PESELEM
Jeśli mamy być skuteczni, do niedzieli powinnyśmy zebrać bardzo wiele podpisów.
Podpisz apel:
http://kijowski.salon24.pl/130402,apel-w-obronie-kaminskiego-trzeba-dzialac

Zadwoń lub pójdź do sąsiadów. Tym co nie mają komputera pomóż złożyć podpis pod apelem!!!!!

Liczmy się dalej! Są nas tysiące! Każdy może być Kamińskim!
http://kijowski.salon24.pl/130942,liczmy-sie-dalej-sa-nas-tysiace-kazdy-moze-byc-kaminskim

W ciągu 72 godzin ponad 1900 rozpoznawalnych osób opowiedziało się przeciw odwołaniu szefa CBA. Ale czy tylko w obronie Mariusza Kamińskiego ? Oczywiście że - Nie !

Opowiadamy się przeciwko terrorowi samozwańczych elit, korupcji i arrogancji władzy. Mało kto wierzy, by nasz Apel poskutkował. Ale ja wiem, jak wielu nie zdecydowało się z różnych powodów odsłonić nazwiska. Za każdym podpisanym stoi tysiąc sfrustrowanych. Ludzi, którzy się już zwyczajnie boją. A tacy najmocniej nienawidzą.

Michale Boni, Julio Pitero - mówię tylko do doradców. Do tych, których dobrze znałem i było, że szanowałem - może się jeszcze opamiętacie !

Macie przeciwko sobie tysiące tysięcy - ludzi sfrustrowanych i osamotnionych. Macie przeciwko sobie tych, co nie głosują ale myślą i czują!

Macie przeciwko sobie już Kamińskich MILIONY !!!

Podpisujmy do skutku !!!

Najwyższa pora żeby się policzyć - jeśli chcemy się w tym kraju liczyć !

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"


Ostatnio zmieniony przez Jadwiga Chmielowska dnia Sro Paź 21, 2009 12:36 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rz
Weteran Forum


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 219

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadziu, poszły 2 Smile. odzew jednak marniutki jak widzę ale kropla drąży skałę.
_________________
roman zwiercan
Ostatni szef SW Odzia? Trójmiasto oraz cz?onek Komitetu Wykonawczego SW.
Poszukiwany listem go?czym do 19 kwietnia 1991 r. http://sw-trojmiasto.pl/16_poszukiwanie.html
http://www.sw-trojmiasto.pl/Index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomasz Strzyżewski
Weteran Forum


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 147

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój podpis został odrzucony, z powodu - jak się domyślam - szwedzkiej konstrukcji "pesela", różniącej się od polskiej. Zgłosiłem problem na adres mejlowy A.T.Kijowskiego...

TS

_________________
Kto pot?pia cenzur?, by nast?pnie samemu j? stosowa?, mo?e by? tylko durniem lub hipokryt?.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Lisiecki
Gość





PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 21:30 w niedzielę wieczorem list podpisało 1450 osób.
Powrót do góry
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj złozone zostały listy :
http://www.kijowski.pl/apelcba.pdf z 1637 podpisami
Akcja trwa nadal!
becnie jest juz 1739 podpisów godz.10.18.

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna Makowska
Weteran Forum


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 194

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 7:05 am    Temat postu: Tomku! Odpowiedz z cytatem

Tomasz Strzyżewski napisał:
Mój podpis został odrzucony, z powodu - jak się domyślam - szwedzkiej konstrukcji "pesela", różniącej się od polskiej. Zgłosiłem problem na adres mejlowy A.T.Kijowskiego...

TS


Mialam ten sam problem - ale udalo sie sprawe pokonac - jestesmy na koncu listy jako ci "bez PESELu".

Wlasnie przeslalam info o apelu wszystkim dziennikarzom blogujacym w Rzepie ( zeby nie bylo, ze nie wiedzieli;). Kto ma czas - niech robi to samo i na innych blogach "Waznych Osobistosciuf ", ktore - jak sie mozna spodziewac - akcje popieraja.

Kaska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Lisiecki
Gość





PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że nikt nie będzie weryfikował, czy podane nazwisko odpowiada osobistości. czy nie. Mnie udało się dołączyć informację o apelu jako komentarz do artykułu na onecie. Warto to powtarzać, także z interią, itp.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum