Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Emerytury dla zabójców ks. Popiełuszki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 4:49 pm    Temat postu: Emerytury dla zabójców ks. Popiełuszki Odpowiedz z cytatem

Z ustaleń śledztwa IPN-u wynika, że Chmielewskiego, Pękalę i Piotrowskiego odwiedzał w więzieniach zastępca Kiszczaka – gen. Zbigniew Pudysz. To właśnie on na przemian groził i obiecywał esbekom, że resort o nich nie zapomni, a za odegranie do końca trudnej roli w zbrodni, każdy z nich otrzyma nagrodę. Tak się też stało. Trzej esbecy zostali objęci wszystkimi amnestiami dla więźniów politycznych pod koniec lat 80. Dzięki temu każdy z nich odsiedział mniej niż jedną trzecią kary (Chmielewski 4 lata z 14, Pękala 4,5 roku z 15 lat). Dodatkowo wszyscy bardzo często wychodzili na przepustki. Natomiast okres pobytu w więzieniu, wszystkim czterem esbekom skazanym w Toruniu zaliczono do stażu pracy, dzięki czemu dziś mogą za ten okres pobierać resortowe emerytury. To zdumiewająca koincydencja, bowiem nigdy wcześniej, ani później nie zdarzyło się, aby komukolwiek pobyt w więzieniu zaliczono do stażu pracy.

Decyzję o tym aprobował osobiście w 1990 r. gen. Czesław Kiszczak. Wszystkie te szokujące informacje odkryli prokuratorzy IPN.

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Nie Sty 28, 2007 5:13 pm    Temat postu: EMERYTURY I RENTY DLA UBEKÓW!!! Odpowiedz z cytatem

O TYCH EMERYTURACH
DLA UBEKÓW ZBRODNIARZY !!!.
O tym pisaliśmy dużo wcześniej, dla tego prosiłem o apel do Premiera.
Jadziu, dałem Tobie pismo marszałka Kotlinowskiego, obiecanki cacanki.
Teraz to tylko możemy postękać.
Jako przykład , na początku roku dostałem Decyzję ZUS-u.
Krew mnie zalewa, znowu dostałem z ZUS-u odmowe naliczenia mi emerytury z obowiązującej kwoty bazowej, naliczyli mi z kwoty bazowej z 1996?, nie zaliczając Decyzji Urzędu d/s Kombatantów i Zaświadczenia z IPN-u, że mają obowiązek zaliczenia mi okresu od 1979 -19989r wraz z dwuletnim pobytem w więzieniu. Przyznali mi emeryturę w wysokości 1200zł,
gdzie kwota bazowa w dniu przejścia na emeryturę wynosi 1900 zł. Najpierw się domagali zaświadczenia z IPN, a jak dostal to zrobili co chciel , państwo w państwie, nie ma na nich sposobu, jedynie wysadzić tą instytucję w powietrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum