Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie uwiarygadniajcie się cudzym kosztem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 11:17 pm    Temat postu: Nie uwiarygadniajcie się cudzym kosztem Odpowiedz z cytatem

"Nie uwiarygadniajcie się cudzym kosztem"

Z King&King związany jest Koźbiał obecny wiceprzewodniczący Oddziału "SSW Mazowsze". Ostatnio na stronie zamieścił swój artykuł Paweł Solski. Nie wiem czy to zbieżność nazwisk z tym Pawłem Solskim - wiceprezesem King@King, można podejrzewać, że to jednak on. Paweł Solski ( nie wiem czy to ten sam) jest przesłuchiwany w związku z podejrzeniem pracy na rzecz służb specjalnych Federacji Rosyjskiej.
Prezesi firmy King&King oprócz wielu interesów, na których Polska straciła mnóstwo pieniędzy handlowali bronią w Kongo.

Dwa lata temu Mikołaj Iwanow zaczął podszywać się pod szefa Autonomicznego Wydziału Wschodniego. Oświadczam, że o istnieniu Pana Iwanowa dowiedziałam się w grudniu 2006r. Nigdy z nim nie współpracowałam i nie wiem czym się zajmował. Nie miał nigdy nic wspólnego z Wydziałem Wschodnim SW. Usiłował zaprosić na XXV -lecie SW niejakiego Buchowca członka organizacji "Młodzi socjaliści", z którymi jak sam twierdzi współpracował. Dzięki stanowczym protestom Piotra Hlebowicza i moim Kornel Morawiecki zrezygnował z zaproszenia tego podejrzanego człowieka. Niedawno Buchowiec opublikował artykuł w białoruskiej prasie żądajacy od Polaków przeprosin za zaanektowanie w 1920-21r tzw. Ziem Zachodniej Białorusi. Młodzi Socjaliści znani są w Rosji z tego, że ich założyciele pracowali w MGIMO ( uczelnia KGB dla kandydatów do służb dyplomatycznych) wsypali swoich kolegów z samisdatu, którzy poszli na kilka lat do łagru + zsyłka a sami pokajawszy się wrócili do pracy w MGIMO!

W związku z powyższym oświadczam, że nie biorę odpowiedzialności za osoby, które się na mnie powołują (współpraca z SW czy Autonomicznym Wydziałem Wschodnim SW). Zwłaszcza w sytuacji, gdy na spotkaniu piknikowym po Zjeżdzie wrześniowym Stowarzyszenia Solidarność Walcząca pan Koźbiał usiłował się ze mną sfotografować.

Proszę o każdorazowe sprawdzanie osób, które przez znajomość ze mną usiłują się uwiarygodnić.
mój mail: jchmielowska@o2.pl tel. 505-05-43-44

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"


Ostatnio zmieniony przez Jadwiga Chmielowska dnia Sob Lis 14, 2009 12:56 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum