Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jacek Guzowski - rezygnacja z członkowstwa w SSW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JACEK
Weteran Forum


Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 247

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 9:46 pm    Temat postu: Jacek Guzowski - rezygnacja z członkowstwa w SSW Odpowiedz z cytatem

Warszawa, dn. 19 stycznia 2010r.



Do Zarządu
Stowarzyszenia "Solidarność Walcząca"
we Wrocławiu


Oświadczam, że rezygnuję z członkostwa w Stowarzyszeniu "Solidarność Walcząca" ze względu na:

- brak odpowiedniej informacji na temat obecnych działań Stowarzyszenia;
- brak informacji na temat planowanych działań Stowarzyszenia;
- nie przestrzeganie statutu Stowarzyszenia;

Stowarzyszenie SW w niczym nie przypomina organizacji "Solidarność Walcząca", z której byłem i do dzisiaj jestem dumny. Niechęć Kornela Morawieckiego oraz części członków do przeprowadzenia lustracji w Stowarzyszeniu wprowadza w środowisku SW atmosferę braku zaufania i psuje jej wizerunek. Odnoszę również wrażenie, iż SSW jest bardzo opieszałe w codziennym działaniu i realizacji celów statutowych.
Kornel Morawiecki bez szerokiej konsultacji w środowisku SW podjął decyzję o kandydowaniu na urząd prezydenta RP. Decyzję tę uważam za szkodliwą dla SSW. Kornel Morawiecki głosi w trakcie swojej kampanii poglądy panslawistyczne, które są sprzeczne z polską racją stanu oraz tradycją niepodległościową. Jako zaprzysiężony członek "Solidarności Walczącej" – organizacji, której najważniejszym celem była niepodległość Polski rezygnuję z członkowstwa w SSW.

Jacek Guzowski
Solidarność Walcząca - Oddział Warszawa

_________________
http://www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOMEK
Weteran Forum


Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 258

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo długo zwlekałem z przystąpieniem do SSW - bynajmniej nie z lenistwa - ale obserwując "drogę krzyżową" Jacka, miałem po prostu dosyć takiego postępowania z potencjalnymi członkami. Nie muszę więc występować, jestem w "komfortowej" /niestety!/ sytuacji, zważywszy jednak na poglądy polityczne Kornela, "aktywność" SSW oraz otaczający go "dwór" w pełni solidaryzuję się z decyzją koleżanek i kolegów rezygnujących z dalszej działalności w tej organizacji. Jest to przykre ale niestety prawdziwe, iż ludzie którzy walczyli w Solidarności Walczącej o niepodległą Polskę, dzisiaj muszą opuścic jej szeregi.

Tomasz Szostek

_________________
http://www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawel
Weteran Forum


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 438

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOMEK napisał:
ale obserwując "drogę krzyżową" Jacka,

Może czasami warto przejść 'drogę krzyżową' aby doznać olśnienia? Laughing


TOMEK napisał:

Jest to przykre ale niestety prawdziwe, iż ludzie którzy walczyli w Solidarności Walczącej o niepodległą Polskę, dzisiaj muszą opuścić jej szeregi.


I tu się , Tomek, kompletnie nie zgadzam, pewnie kiedy to pisałeś ogarnęła Cię ,,pomroczność jasna'' Laughing , ale przecież Jacek i inni nie opuszczają szeregów Solidarności Walczącej , tylko Stowarzyszenia z Wrocławia.
Jacka nie trzeba, a innych zapraszamy do Stowarzyszenia Solidarność Walcząca - Oddział Warszawa. Żniwo przed nami wielkie, więc nikt nie będzie miał czasu na kiełbaski.

P.S. Osobiście też nie występuję z SSW z Wrocławia bo nie należałem.

Pawel
---------------------------
www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum