Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto na prezydenta?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek Jagielka
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 12:17 pm    Temat postu: Kto na prezydenta? Odpowiedz z cytatem

Moj obecny kandydat ( po narodowej dyskusji moge zmienic kandydata) prof. Miroslaw Piotrowski, ma dzisiaj, dostepny na internecie, wyklad pt. "Zadania i cele UE" Profesor jest eurodeputowanym dzialaczem prawicowym w UE, ostro przeciwstawiajacym sie paradoksom unijnym.
Polecam wysluchanie jego wykladu na żywo, w czasie wykladu w szkole o. Rydzyka, dzisiaj o godzinie 15.00
Wiecej informacji na www.wsksim.edu.pl
MUSIMY DYSKUTOWAC O NASZYM PRZYSZLYM PREZYDENCIE!
NAJWYZSZY CZAS BY TO ROBIC!!
MUSIMY WYBRAC NAJLEPSZEGO!!!

_________________
Pie?? ma by?a ju? w grobie, ju? ch?odna
Krew poczu?a, spod ziemi wygl?da
I jak upiór powstaje krwi glodna
I krwi ??da, krwi ??da, krwi ??da!
Tak! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga
Z Bogiem a cho?by i mimo Boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto to jest?
Jesli nie bedzie ustalony jeden wspólny kandydat z naszej czyli patriotycznej strony to zwycieży np. tw "MUST"!
I znowu agenturalne podszepty. Zamieszać, zamieszać by się "durni Polacy" całkiem pogubili i zagłosowali na naszych czyli na Oś Berlin-Moskwa!
Widać, że we wszystkich środowiskach agentury swojskiej i obcej nie brakuje.
Na złość mamie odmrożę uszy!!!!! Unia i tak padnie, bo sie sama zablokuje dyrektywami i procedurami itp. Więc karać Kaczyńskiego za to, że podpisał Traktat Lizboński to bzdura! Klaus też podpisał!
Kaczyński prowadził dobrą politykę zagraniczną i dlatego jest atakowany!
Przywrócił godność "niekonstruktywnej opozycji". która jak historia pokazuje miała rację!

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GŁOSUJĘ NA PREZYDENTA RP LECHA KACZYŃSKIEGO!!!
Prezydent L.Kaczyński, który przywrócił nam godność i podmiotowość, czego nikt jakoś nie chce zauważyć, chyba zasługuje na nasze wsparcie i lojalność. Tak mi się zdaje?!.
Każdy ma wolny wybór, kandydatów do "koryta" multum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku! Niestety, najchętniej po posady w Brukseli sięgali właśnie ci, którzy słowami zwalczali tą unię europejską. I biorą jako europosłowie całkiem spore uposażenie, + diety, pieniądze na biura..... Ja, będąc walczącym eurosceptykiem - nigdy bym pryncypialnie nie kandydował do europarlamentu. Duzo ble ble ble, i nic z tego nie wynika. Lepiej by sie wzięli za robotę. Bo oprócz gadania nic nie mają do zaoferowania. Wiesz Jacku, ludzie już sie zmeczyli wiecznym gadaniem, puszczaniem bąków w powietrze. To akurat nas nie uzdrowi - a tylko da nadzieję jakiejś grupie osób. A potem ta nadzieja rozlatuje sie w drebiezgi! I ludzie pozostają na lodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek Jagielka
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 10:27 am    Temat postu: Co to jest ble ble ble. Czy mam wyczucie? Odpowiedz z cytatem

Piotrze!!
Nie cierpię ble ble ble i dlatego nie bylem widoczny na zadnym forum, rowniez i na Waszym, bo uczciwie musisz przyznac, ze i u Was w dyskusjach 95% to ble ble ble i ja w te 95% nigdy nie wejdę.
Jezeli ktos nie rozumie, ze Polsce potrzebny jest ktos znacznie lepszy i sprawniejszy i bardziej niezalezny od L Kaczynskiego (tusk robil z kaczynskim co mu sie tylko podobalo i nie tylko tusk) to niech sie za polityke absolutnie nie bierze, bo jesli sie odezwie to zawsze bedzie to tylko ble ble ble.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze sam prezydent nie widzi, ze sa w Polsce lepsi od niego. To wydaje sie megalomanią Kaczynskich. Zaslepilo ich koryto, (używam słów z tego forum) ktore udostepnil im Kiszczak przy Okrąglym Stole wyznaczajac im jednoczesnie do odegrania role opozycjonistow Oni dopiero krzycza ble ble ble i bardzo malo z tego wynika. Mieli ogromne mozliwosci, ogromne fundusze, ogromny potencjal ludzki, doswiadczony w walce, a kogo wybierali? Pajacow, (bo tak mieli wybierac) ktorzy pociagani za sznurki inaczej teraz graja. Co oni zrobili z opozycji? Zrobili stetryczalych KOMBATANTÓW, ktorzy ledwie zyja i ktorym tacy wielcy opozycjonisci jak Ty ( z calym szacunkiem do Cibie) musza wywalczyć pare zlotych by im sie troche lepiej umieralo.
NIE WIDZĘ ŻADNEJ NADZIEI DLA POLSKI W BRACIACH KACZYNSKICH, NA CZELE NASZYCH WŁADZ. MOGĄ ONI TYLKO PRZEDŁUŻYĆ AGONIĘ NASZEJ OJCZYZNY.
Jesli tutaj na forum SW nie podejmie sie rzetelnej dyskusji nad wyborem najlepszego, to ja sie wycofam, a Wy sobie dalej bla bla blagierujcie... i w atmosferze szlachetnych sporow o wlasne dokonania... co? żyjcie, egzystujcie dalej?, czy odchodźcie na wieczną wartę?...
P.S.
Chciałbym, zeby efekt ankiety byl powszechnie widoczny w wyborze najlepszego z Polakow na Prezydenta naszego kraju. Zeby ta ankieta zapoczatkowala narodowa dyskusje nad tą sprawą, zebysmy nauczyli sie wybierac i mysleć niezaleznie i nie na wzór "wiersza idioty odbitego na powielaczu". Wszyscy kandydaci prawicy albo niepodleglosciowcow, powinni sie pozniej zebrac i wybrac sposrod siebie jednego, najlepszego i wspierac go. Mamy jeszcze co najmniej pół roku by to zrobić. To zaledwie jedna bitwa do zwycięstwa. Wieksze bitwy byly wygrywane w znacznie krótszym czasie.
Pozdrawiam, Jacek.

_________________
Pie?? ma by?a ju? w grobie, ju? ch?odna
Krew poczu?a, spod ziemi wygl?da
I jak upiór powstaje krwi glodna
I krwi ??da, krwi ??da, krwi ??da!
Tak! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga
Z Bogiem a cho?by i mimo Boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin MR
Gość





PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Panie Jacku -
jeżeli pozwoli Pan sobie coś poradzić, to myślę że mniej emocji dobrze zrobiłoby tej dyskusji. Może się tak zdarzyć, że po uporządkowaniu naszych stanowisk i ostudzeniu emocji okaże się, że mamy bardzo zbieżne poglądy w wielu kwestiach. Emocje przy rozważaniu kluczowych spraw dla kraju ( a taką sprawą jest z całą pewnością poszukiwanie odpowiedniego kandydata na urząd prezydenta) to nie najlepszy doradca. Z tym ble ble też bym nie przesadzał, bo w tym momencie należy to traktować jako Pańskie subiektywne odczucia, ale oczywiście ma Pan do tego prawo.

Pozdrawiam -

Admin MR.
Powrót do góry
Adam
Częsty Użytkownik


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 15

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jacku,
Przykro mi ale nie zgadzam sie z p. wywodami.
Czy pan mieszka w polsce??? Czy nie widzi pan co robia media walterowskie i polsat???n I do tego dochodza CZERWONI z SLD i PO.
Pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Jacku!
Zapewne wiesz, że co myślę, to i piszę oraz mówię. Poważnie podchodzę do dyskusji o odnowie Państwa, poważnie też podszedłem do Twojej ankiety - zagłosowałem. Ty myślisz, że ten nieznany prawie nikomu Piotrowski jest lepszy od Kaczyńskich? Jakoś mało słyszałem, żeby prof. Piotrowski coś robił jako eurodeputowany, by te unijne absurdy zwalczać. Aby ludzie poznali jakiegoś kandydata, kandydat powinien pokazać się ludziom, nie tylko w internecie. Jak myślisz, ile może taki profesor Piotrowski uzyskać w głosowaniu jesienią? Czy w ogóle ma szanse na zebranie 100 tys. podpisów? Musimy myśleć realnie...... Nie można dopuścić do rozdrapania głosów przez paru kandydatów tzw. prawicy. W ogóle, jak określić, czy ktoś reprezentuje prawicę, kto liberałów.... Jest totalne rozmycie w tym sensie. Piszesz o Lizbonie, traktacie..... i tak podpisał po referendum Irlandzkim, które przekreśliło szanse na blokowanie tego traktatu. Według mnie, już nie bardzo miał wybór. Nie ma w dzisiejszej Polsce siły idealnej, którą mógłbym poprzeć bezkrytycznie, i długo zapewne nie będzie. I nie widzę człowieka w tej chwili, który mógłby się liczyć w rozgrywce z tymi "wielkimi". Takie są fakty i realia. Ale dyskusja jest potrzebna jak najbardziej. Być może coś się wykluje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jacek Jagielka
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 26

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze!
Wielu ludzi widzi szanse, by nie byc manipulowanym wlasnie w internecie. Moze maja racje? trzeba tego sprobowac. Wybor prezydenta jest do tego okazja tym bardziej, ze nie jest on najlepszy.
Mysle, ze dyskusja nad idealnym prezydentem z podaniem kandydatur, nie moze byc, w moim mniemaniu szkodliwa dla Polski. Ta dyskusja powinna trwac nieustannie. Spoleczenstwo powinno zglaszac swoje oczekiwania od wybranych przez siebie reprezentantow, na roznych forach. Na dachach, w internecie, na ambonach...
Na tym forum na ktorym w tej chwili dyskutujemy, powinnismy wplywac na przyszlych i obecnych naszych reprezentantow. Powinnismy ustalic po owocnej dyskusji wspolnego kandydata...
Moja krytyka Kaczynskich moze wplynac na nich pozytywnie

_________________
Pie?? ma by?a ju? w grobie, ju? ch?odna
Krew poczu?a, spod ziemi wygl?da
I jak upiór powstaje krwi glodna
I krwi ??da, krwi ??da, krwi ??da!
Tak! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga
Z Bogiem a cho?by i mimo Boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piotr Hlebowicz
Site Admin


Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1166

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacku...poddajesz kandydaturę na prezydenta RP profesora Piotrowskiego, który mandat do Europarlamentu otrzymał po linii....PiS-u..... Czy on choć wie o tym, że ma kandydować?????? Pozatem Piotrowski swego czasu był w LPR-rze. Znając jednostronną politykę tych polityków (antyniemieckość i rusofilstwo), już na wstępie budzi moją nieufność. Nie lubię wszelkich skrajności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Jacku -
jeżeli chodzi o budowę jakiejś realnej siły, pod kątem skutecznego udziału jej kandydata w wyborach prezydenckich, to możemy o tym zacząć rozmawiać i owszem, ale w dzień po tegorocznych wyborach. Próba tworzenia obudowy, w postaci zaplecza politycznego, oraz całej bazy potrzebnej dla przeprowadzenia takiego przedsięwzięcia na parę miesięcy przed wyborami, naraża tych którzy próbują coś takiego tworzyć na śmieszność i świadczyłoby o kompletnej ignorancji. Realnie sprawa na dzień dzisiejszy wygląda tak, że atakując Lecha Kaczyńskiego szkodzimy sami sobie. I bynajmniej nie chodzi o to żeby nie krytykować, krytykujmy ale zarazem działajmy na rzecz tego, żeby ta nasza krytyka (krytyka nie krytykanctwo) została uważnie wysłuchana, a nie osiągniemy tego poprzez przeprowadzane z furią ataki, których merytoryczna zwartość stanowi margines. Tak że proponuję zejść na ziemię i skupić się na działaniach, jak z naszymi postulatami dotrzeć do kandydata, na którego będziemy najprawdopodobniej wszyscy, a przynajmniej większość z nas tu obecnych głosować, czyli do Lecha Kaczyńskiego. Alternatywą są kłótnie, rozbicie głosów i w efekcie możliwość zwycięstwa jakiegoś pętaka ( a propozycje wypełniające znamiona tego określenia już padają) , który kontynuując politykę obecnego rządu fircyków i aferzystów, spowoduje nieodwracalne straty, w materii zabiegania o umacnianie naszej polskiej państwowości i budowy otwartego na świat, a zarazem świadomego swojego stanu posiadania społeczeństwa.





Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jacek Jagielka
Częsty Użytkownik


Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 26

PostWysłany: Pią Sty 29, 2010 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz Piotrowi i Panu Markowi Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie moglem wejsc na to forum, więc dzisiaj kopiuje wczorajsza odpowiedz Piotrowi.

Drogi Piotrze,
nie moge wejsc na SW wiec tu odpowiadam.
Chcialem tylko wzbudzic ogolna dyskusje i pobudzic ludzi, ktorzy znaja
sytuacje w jakiej znalazla sie Polska, do skoordynowanych dzialan na rzecz dobrego
kandydata na prezydenta. Nie mam zamiaru upierac sie przy M. Piotrowskim
choc nie mysle, ze jesli ktos byl w LPR to juz jest rusofilem. Morawiecki z SW
jest pewnie najwiekszym rusofilem w Polsce dzisiaj, ale przeciez Ty nim nie
jestes i wielu Twoich kolegow z SW tez nie. Dla mnie Niemcy to powazne
zagrozenie tym bardziej, ze maja ruskie poparcie. Tak bylo zawsze gdy Polska upadala.



Teraz do Pana Marka.

Ma Pan racje oceniajac moje pisanie i pewnie moja inicjatywe ogolnej dyskusji o nowych kandydatach.
Oceniam Kaczynskich jako malo sprawnych, ktorzy graja role (sa aktorami) najlepszych, dla Polski, z możliwych. Przykro mi jest, ze takie tylko mamy mozliwosci wyboru.
Zgadzam sie z Panem, ze chyba dyskusje zapoczątkowałem zbyt późno, jesli codzi o kandydata na prezydenta, ale trzeba bedzie ja zaczac po tegorocznych wyborach.
Jak dotrzec z konstruktywną krytyka do Kaczynskich? Mysle, ze jest to niemożliwe. Próbowali to robic ludzie z PiS, z LPR, z Samoobrony, z innych środowisk a ich szanse są teraz chyba tylko na śmietniku wydarzeń. Udowodnili niechęć do wspolpracy i wykazali uleglosc wobec starych, szkodliwych dla Polski układów. Sami z tych ukladow sie wywodzą i ciągle, jako bezpieczna i wręcz potrzebna do manipulowania spoleczenstwem opozycja, przez te uklady sa wspierani.
Jednak mimo wszystko to co pisze to pewnie jest krytykanctwo, być moze nawet szkodliwe. Ma Pan racje, ze trzeba zając sie ziemią, chociaż tak jak z ludzmi w tej chorej rzeczywistości, gdy traktuje sie ja z szacunkiem to ona ma ogromne trudności by wyzywic tych, ktorzy na niej pracuja.
Jestem pewien, ze naprawę Rzeczypospolitej nalezy zacząć od samego siebie i swoich najbliższych, więc na tym dalej bede sie skupiał.

To, jaki mam stosunek do wyborów niech pokaże artykół, ktory kiedys napisalem do lokalnej gazety.


Demokracja może być piękna

18.05.2006 r.

Życie to nieustanny czas wyborów, miedzy tym, co dobre i tym, co złe. To czy coś jest dla człowieka, w jego mniemaniu dobre czy złe, zależy od jego rozwoju duchowego, jego intelektu, jego siły charakteru, oraz od kultury cywilizacyjnej, w której przyszło mu żyć. Inne będą rzeczy dobre i złe dla szczerego wyznawcy Chrystusa a inne dla Kalego z konsumpcyjnego buszu. Pierwszemu świat ukaże się piękny, gdy przeprowadzi staruszkę przez ulicę, albo, gdy będzie mógł pomoc w chorobie, w troskach i kłopotach, lub w wykarmieniu i w szczęśliwym wychowaniu biednych dzieci bliźniego swego i swoich własnych, drugiemu natomiast, o mentalności Kalego, świat będzie wydawał się piękny, gdy będzie mógł wyżej wspomnianą ulicę przejechać swoim własnym, szybkim, luksusowym samochodem a ludzie z jego najbliższego otoczenia, o podobnej do jego mentalności materialnych niewolników będą, dla jego bogactwa i pozycji, bili mu czołobitnie pianę komplementów. Pierwszy czerpał będzie radość życia z możliwości dawania, podczas gdy drugiemu wydaje się, że będzie szczęśliwy, gdy sprytnie i inteligentnie zgodnie lub nie zgodnie z ułomnym prawem ziemskim, wyprzedzi innych, sobie podobnych, w zagrabianiu społecznych dóbr. Pierwszy będzie skłaniał się ku społecznej, chrześcijańskiej solidarności, ku moherowym beretom, drugi ku „postępowej”, okrągło stołowej koalicji Platformy Obywatelskiej, Unii Wolności i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Czas wyborów do władz lokalnych i do samorządów to czas próby naszego człowieczeństwa, naszego honoru i naszej etycznej i moralnej wrażliwości, czas próby naszej dojrzałości To czas głębokiego zastanowienia się nad sobą i nad społeczeństwem, w którym żyjemy. Zastanowienia się nad tym, co nas i nasze społeczeństwo kształtuje. Czy świadomie i w imię czego dokonujemy swoich wyborów? Czy dokonujemy ich kierując się szlachetną, wolnościową, głęboko humanistyczną, chrześcijańską i patriotyczną tradycją naszych przodków, czy ulegamy liberalnym, w ogromnej mierze nie polskim już z ducha i przynależności, komercyjnym mas mediom, które naiwnie i zwodniczo kuszą utopijnym, nierealnym światem „szczęśliwej konsumpcji i nieustannego doznawania przyjemności”, na wzór pazernej i tłustej, pasożytniczej piętnastki z Unii Europejskiej?

Społeczeństwo, by zapewnić najlepszy rozwój swoim członkom, potrzebuje tych, którzy tym społeczeństwem organizacyjnie kierują, ustanawiają dla swoich członków sprawiedliwe prawa i stoją na ich straży. Jest to zrozumiałe dla większości ludzi i cele te znajdują się w programach większości partii politycznych zarówno prawicowych jak i lewicowych, które chcą ten program, jedne szczerze, altruistycznie dla dobra ogółu, drugie partyjnie dla dobra własnego, realizować.

Ale jest jeszcze Boski Aspekt ludzkiego życia, odnoszący się do całego wszechświata, w którym są prawa znacznie bardziej doniosłe, które zostały człowiekowi objawione i jeszcze nie w pełni przez niego zrozumiałe i zaakceptowane, ale których przestrzeganie jest niezbędnie konieczne dla zachowania harmonii w tym świecie.

Czas przed wyborami to czas szczególnie głębokiego, rzetelnego i uczciwego a wiec wymagającego wysiłku i trudu, ale przynoszącego wszystkim dobre owoce, zastanowienia się nad wyborem tych, którzy maja być budowniczymi, reprezentantami i strażnikami godnego życia i prawidłowego rozwoju naszej lokalnej społeczności. To zastanawianie się powinno być powszechne, jak powszechne mają być te wybory. Powinno prowadzić do społecznej dyskusji w naszych domach, zakładach pracy, na spotkaniach towarzyskich, w kościołach. Im wcześniej się te rozważanie i te dyskusje zacznie, tym rzetelniejsze będą wybory. Wydaje się wskazanym, by uczyć się wybierania najlepszych z pośród nas, już w szkole, na kilka lat przed uzyskaniem prawa głosu a dyskusja ta powinna trwać nieustannie. W tych dyskusjach powinniśmy opierać się na nauczaniu najlepszych.

Nasze pokolenie ma tę niespotykaną nigdy wcześniej szansę oparcia się na nauczaniu największego z rodu Polaków. Ta Nauka nie była nacjonalistyczna, ale była skierowana do wszystkich narodów, do całego świata. Za tę Naukę, daną nam pod wpływem Boskiego Natchnienia nasz Wspaniały Rodak otrzymał na swoim pogrzebie Hołd Uznania i Miłości, jaki nie był udziałem nikogo w naszej ludzkiej historii.

Pamiętajmy o tej Nauce w naszych dyskusjach nad wyborem swoich reprezentantów. Słuchajmy tych, którzy o tej Nauce pamiętają i nam ja przypominają, jak Radio Maryja, za które Jan Pawel II codziennie w modlitwach dziękował, jak Benedykt XVI, Niemiec, który Go, nasz naród i Nasza Matkę z Częstochowy, szczególnie umiłował. Szukajmy i wybierajmy z pośród nas tych, którzy maja Miłość, Mądrość i Odwagę stosowania się do tej Nauki.

Demokracja może być Piękna, a nasze życie dużo lepsze, jeśli tę demokrację i nasze życie Pięknie i Mądrze potraktujemy.



Jacek Jagiełka

_________________
Pie?? ma by?a ju? w grobie, ju? ch?odna
Krew poczu?a, spod ziemi wygl?da
I jak upiór powstaje krwi glodna
I krwi ??da, krwi ??da, krwi ??da!
Tak! Zemsta, zemsta, zemsta na wroga
Z Bogiem a cho?by i mimo Boga!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum