Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mamy w Polsce znowu podziemie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 5:48 pm    Temat postu: Mamy w Polsce znowu podziemie. Odpowiedz z cytatem

Mamy w Polsce znowu podziemie.
W Gliwicach powstał „Niezależny serwis informacyjny”. Wydano już trzeci biuletyn. Wyglądem przypomina podziemna ulotkę. Wydawcą jest prawdopodobnie były członek KPN.
Co prawda jeszcze tego nie czytałem, ale podoba mi się sam pomysł pokonywania blokady informacyjnej. Poza tym uważam, że jest to najlepszy sposób dotarcia do tak zwanych „mas“. Niestety Internet nie jest jeszcze masowo dostępny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 6:03 pm    Temat postu: Mamy "PODZIEMIE"?! Odpowiedz z cytatem

Kaziu!
Raczej ostrożnie z tym "PODZIEMIEM", teraz bardzo sprytnie i chytrze, będą się "wilki w owczej skórze", podszywać się pod różne formy. Tym szybciej im bliżej będzie ujawnienia archiwów WSI.
To jest moje zdanie, mogę się mylić.
pOZDRAWIAM tADEUSZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kazimierz Michalczyk
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1573

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadziu kochany,
jak zwykle masz racje. Uważać trzeba zawsze. W latach osiemdziesiątych ubecja też puszczała fałszywki. Podoba mi się sposób, który dowodzi, że nie ma już siły zatrzymać lawiny lustracyjnej. Dowodzi, że budzą się ludzie z letargu i nie pozwolą sobie już dłużej w kasze dmuchać, a dotarcie do tzw. szerokiej masy społecznej, do robotników, może spowodować duże niespodzianki w czasie wyborów. Opozycja przed solidarnościowa i Solidarność rozumieli że siła leży w robotnikach. Rzeka informacji płynie w internecie, a ogromna większość robotników nie ma internetu i czyta wybiórczą. Dlatego mamy to co mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Dąbrowski
Weteran Forum


Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 314

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Starsi Panowie
Robotnicy nie czytują "wybiórczej" ale raczej "Fakt" (chyba 2 mln nakładu) lub inne tabloidy - jest tam niezła papka: jakiś wycinków z polityki, biznesu (kto ma "kasiorę"), najnowszych osiągnięć "naszej mafii", nieodzownego sexu i dla pomieszania jeszcze w głowach kultu dla JPII. Wielgusa przedstawiano tam ostatnio jako wielką ofiarę SB-eków. Choć wcześniejsze tytuły mówiły "Arcykapuś". Po młodych ludziach z mojej pracy, choć są to ludzie po studiach, wiem że oni głównie myślą o kasie. To ich determinuje w życiu. Ideały mogą być modne o ile w tym nie przeszkadzają i są "trendy"

_________________
Nie jedna miarka wskazuje na Jarka,
Wi?c tak jak czuj? tak zag?osuj?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum