Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niesiołowski - Damski bokser

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadwiga Chmielowska
Site Admin


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3642

PostWysłany: Czw Maj 06, 2010 8:23 am    Temat postu: Niesiołowski - Damski bokser Odpowiedz z cytatem

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/33825
DAMSKI BOKSER, CZYLI "MAŁO SYMPATYCZNA" MARTA K.
Marek Migalski, 06-05-2010 07:47

Według posła PO Stefana Niesiołowskiego - zachowanie Marty Kaczyńskiej jest mało sympatyczne. A zachowanie Niesiołowskiego? Macie Państwo już dość? Bo ja tak.

W wywiadzie dla "Polska The Times" Stefan Niesiołowski odnosi się do Marty Kaczyńskiej. O zdjęciach we wczorajszym "Super Expressie": "Wzruszające, choć ja w swej niedoskonałości pewnie nie do końca doceniam, za mało się wzruszam. Ale też pani Marta Kaczyńska była już w tabloidach w okresie pogrzebowym, także przywykłem."


Mało Państwu? Oto następny fragment z wywiadu z dżentelmenem Niesiołowskim: "Przecież pani Marta Kaczyńska już występowała w kampanii w 2005 roku i efekt rodzinny okazał się średni, bo - jak wiadomo - w międzyczasie założyła drugą rodzinę". Prawda, że z klasą? Wypominać komuś rozwód - słodkie.


To niesamowite, że Marta jeszcze nic nie zrobiła, niczego nie powiedziała, niczego nie zdecydowała, a dla tego damskiego boksera jest już obiektem ataku i kpin. Nasz sztab nie zamierza wykorzystywać pani Marty do kampanii, a gdyby ona sama się na to zdecydowała, to ja bym jej odradzał. Już posłanka PO Śledzińska-Katarasińska biła w nią, że nie powinna "biegać po ulicach ze sztandarem", już Niesiołowski wybrał sobie za obiekt agresji słownej. Co jeszcze wymyśliliby "dżentelmeni i damy" z PO, gdyby ona naprawdę zaangażowała się w kampanię stryja (do czego zresztą miałaby pełne prawo, tak jak wdowa po Jerzym Szmajdzińskim i inne rodziny ofiar tragedii smoleńskiej) ?


No to może na koniec jeszcze jeden fragment z wywiadu pana wicemarszałka? Proszę bardzo: "Nie można być jednocześnie osobą ciężko dotkniętą przez tragedię i prowadzić kampanii wyborczej. Ja rozumiem jej rozpacz, ale jeśli natychmiast po tym wchodzi się w kampanię wyborczą, ewidentnie chce się politycznie wykorzystać ten argument zrozumiałego współczucia dla osoby, która straciła rodziców, to jest to, delikatnie mówiąc, mało sympatyczne". Jak widać, zachowanie Marty jest mało sympatyczne. A zachowanie Niesiołowskiego? Macie Państwo już dość? Bo ja tak.


Marek Migalski

_________________
Jadwiga Chmielowska Przewodnicz?ca Oddzia?u Katowice i Komitetu Wykonawczego "Solidarnosci Walcz?cej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brunon jerzy ponikiewski
Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 34

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest takie stare "indiańskie" określenie typa jakim bez wątpienia jest Niesiołowski. - Kto się ch...m urodził kanarkiem nie zdechnie-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum