Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podpisy na Kornela Morawieckiego Gdańsk
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eulalia Badurska
Nowy Użytkownik


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 11:01 am    Temat postu: Podpisy na Kornela Morawieckiego Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Zbieram podpisy popierające kandydaturę Kornela Morawieckiego na prezydenta. ( Nie koliduje to z poparciem kandydatury Jarosława Kaczyńskiego)
Dawne biuro Solidarności Walczącej Trójmiasto
Gdańsk Heweliusza 10/3
Lila Badurska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerry
Weteran Forum


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 396

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję ten post przenieść na forum PO albo chociaż GW bo każdy głos oddany na Kornela Morawieckiego to jeden głos mniej na Jarosława Kaczyńskiego i zmniejszenie szans w wyborach naszego kandydata. Zawsze milej by było Komorowskiemu zmierzyć się w drugiej turze wyborów z TW Mustem niż z Patriotą. Pozwolimy na wybór pomiędzy różnymi odcieniami szarości ? Czy pokażemy co jest białe a co czarne?
_________________
W CZASACH POWSZECHNEGO FA?SZU PISANIE PRAWDY JEST CZYNEM REWOLUCYJNYM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rz
Weteran Forum


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerry napisał:
Proponuję ten post przenieść na forum PO albo chociaż GW bo każdy głos oddany na Kornela Morawieckiego to jeden głos mniej na Jarosława Kaczyńskiego i zmniejszenie szans w wyborach naszego kandydata.



Chwila moment. Czy to jest forum SW czy GW?

Gdzie mają pisać członkowie SW? Zmilczałem wiele razy gdy robiono na tym forum nagonkę na Kornela, niekwestionowanego szefa organizacji, której to forum jest podobno poświęcone.
To jednak jest szczyt bezczelności aby odsyłać zasłużonych działaczy na forum GW. Mam nieprzeparte wrażenie, że forum jest zawłaszczane przez różnego rodzaju manipulantów nie mających nic wspólnego z historią Solidarności Walczącej.
Nie zapominajmy, że SW była spajana antykomunizmem a nie "przewodnią rolą".

_________________
roman zwiercan
Ostatni szef SW Odzia? Trójmiasto oraz cz?onek Komitetu Wykonawczego SW.
Poszukiwany listem go?czym do 19 kwietnia 1991 r. http://sw-trojmiasto.pl/16_poszukiwanie.html
http://www.sw-trojmiasto.pl/Index.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję niektórym zapisać się do PIS i tam prowadzić propagandę partyjną.
Być może już niedługo na forum SW zostaną tylko zwolennicy dwupartyjnego państwa, które jest marzeniem okrągłostołowców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystyna Szkutnik napisał:
Być może już niedługo na forum SW zostaną tylko zwolennicy dwupartyjnego państwa, które jest marzeniem okrągłostołowców.


Takie zakusy okrągłostołowych środowisk, uwidaczniają się już od dłuższego czasu. Czym to grozi, nie trzeba chyba nikomu nawet średnio rozgarniętemu tłumaczyć - za najbliższym zakrętem widać już rządy monopartyjne. Wystarczy nieco tylko uruchomić wyobraźnię i na podstawie dotychczasowych doświadczeń, dokonać analizy rozkładu głosów wyborców, w momencie wejścia do Sejmu tylko PO i PiS. Chcę wierzyć, że wymowa niektórych wpisów na naszym Forum, mająca pewne cechy dążności w omawianym kierunku, jest tylko dziełem przypadku. Ale pomimo iż ufam że tak jest, to przypadkowy czytelnik może w niektórych momentach wyciągnąć całkiem odmienne wnioski. Nadmierne rozdrobnienie nie jest dobre dla prac parlamentu, a co za tym idzie dla sprawnego rządzenia państwem. Ale rządy monopartyjne to generalnie, a biorąc pod uwagę naszą specyfikę wewnętrzną i zewnętrzne uwarunkowania (zewnętrzne powiązania i uwikłania pewnych środowisk), bazując na doświadczeniach z przeszłości jak i na najnowszych obserwacjach, stanowią w naszym przypadku kolosalne zagrożenie i to w wymiarze troski o fundamentalne podstawy istnienia Polski, jako w pełni suwerennego państwa.






Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna
Użytkownik


Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Proponuję niektórym zapisać się do PIS i tam prowadzić propagandę partyjną.
Być może już niedługo na forum SW zostaną tylko zwolennicy dwupartyjnego państwa, które jest marzeniem okrągłostołowców.


Cytat:
Chwila moment. Czy to jest forum SW czy GW?

Gdzie mają pisać członkowie SW? Zmilczałem wiele razy gdy robiono na tym forum nagonkę na Kornela, niekwestionowanego szefa organizacji, której to forum jest podobno poświęcone.
To jednak jest szczyt bezczelności aby odsyłać zasłużonych działaczy na forum GW. Mam nieprzeparte wrażenie, że forum jest zawłaszczane przez różnego rodzaju manipulantów nie mających nic wspólnego z historią Solidarności Walczącej.
Nie zapominajmy, że SW była spajana antykomunizmem a nie "przewodnią rolą".


Odwiedzam prawicowe (niepodległościowe) strony i portale. I szczerze mówiąc w pierwszej chwii miałam wątpliwości czy rzeczywiście nie pomyliłam się i jestem na Forum SW. Moje wątpliwości wzbudziły powyższe wpisy. Czy ludzie z legendarnej organizacji SW nie zdają sobie sprawy o co teraz toczy się walka. Czy nie macie państwo wyobraźni? Bo jeśli tak to wypada tylko współczyć, że po latach walki z komuną i związanymi z nią doświadczeniami nie potraficie właściwie ocenić sytuacji w jakiej znalazła się Polska. Dzisiaj potrzebna jest, może bardziej niż kiedykolwiek nasza mobilizacja, a jedyną osobą która może powstrzymać PO przed zawłaszczeniem Państwa jest Jarosław Kaczyński.

Jeśli zaś robicie to świadomie, to pozwólcie, że zamieszczę link do tego tematu na innych (niepodległościowych), liczniej odwiedzanych forach i poproszę internanautów o komentarz waszych wpisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midisymphony
Stały Bywalec Forum


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 69

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 1:44 pm    Temat postu: Mimo, ze Kornel M. Odpowiedz z cytatem

byl moim szefem w latach kiedy kierowalem lubelskim oddzialem SW ( 1983-1987) i darze go duza sympatia oraz respektem, jestem stanowcza przeciwko jego kandydowaniu na urzad Prezydenta RP. Gdyby sytuacja polityczna Kraju byla inna - gdyby nie mielibysmy do czynienia z zamachem stanu i proba implementacji monopartii, kandydowanie Kornela jak i wielu innych "niegroznych" nie stanowiloby problemu. Obecnie jednak stanowi ZAGROZENIE dla suwerennosci Polski. Swoje stanowisko przedstawialem zreszta i na innych forach i portalach. Tak ! Glosowanie na Kornela M. to neutralizacja jednego glosu na Jaroslawa K. czyli jeden krok ku upadlosci panstwa polskiego.
Kornelu - jako byly szef jednego z najaktywniejszych ( i najstarszych) regionalnych oddzialow SW wzywam Cie do natychmiastowego wycofania swojej kandydatury i scedowania wszystkich potencjalnych glosow na Jaroslawa Kaczynskiego !
Krzysztof Duszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna ma całkowitą rację! Nigdy nie byłem w PiS, ani w jakiejkolwiek innej partii. Udziału w okrągłym stole nigdy nikomu nie wybaczałem. Wiele rzeczy PiSowi zarzucałem i zarzucam. Najgorzej było, gdy przyjmowano tam (i to na stanowiska) zwykłych karierowiczów (choćby Ujazdowski), którzy tylko szukali sobie miejsca w jakiejkolwiek mocniejszej partii.
Ale teraz nie czas na to! Nie mieliśmy wpływu na wytworzenie się tak spolaryzowanej sytuacji. Pozostaje się nam w niej ustawić. Albo za Kaczyńskim, co daje szanse na późniejszą polemikę merytoryczną - albo nie za nim, więc przy faktycznym braku trzeciego wyjścia przeciw niemu. To daje nam nicość, zapomnienie. W pierwszym przypadku ustawić się musimy na tygodnie, maksymalnie miesiące. W drugim - w najlepszej sytuacji na lata. Raczej - na wieczność.
W przymusowym położeniu czasem nie dba się o formę; liczy się tylko treść. Dlatego zdania, które wypowiedział Jerry, są twarde i bolesne. To nie jest jednak żadna zła wola. To jest (może mało subtelne) wyjawianie prawdy. A teraz tylko ona ma prawo się liczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani Anno
Cieszę się bardzo, że chce pani popularyzować nasze poglądy na innych, częściej odwiedzanych, niepodległościowych forach.
Czas niektórym przypomnieć, kto uczestniczył w porozumieniach przy okrągłym stole i Magdalence.
Nie wiem, w jakim Pani jest wieku, lecz zapewniam Panią, ze niektórzy z nas pamiętają dobrze tamte czasy, a SW była przeciwnikiem tych układów, zakrapianych sucie alkoholem.
Zastanawia mnie, dlaczego tak wielu dzisiejszych zwolenników PIS nie zapisało się wówczas do PC, lub do KLD, lub do UD, lub do PSL Solidarność itp, itd.
Kiedy powstawał PIS w Rzeszowie duża grupa ludzi z nurtu niepodległościowego uczestniczyła w akcji poparcia, jednak bardzo szybko została oszukana.
Około dwóch lat temu postanowiłam się zapisać do PIS. Jeden z radnych miasta, członek PIS podpisał mi deklarację, druga osoba, którą
ów radny prosił o podpis po prostu uciekła!
Zadziałał mechanizm, o który cały czas zabiega agentura wpływu.
Ta agentura, to ludzie, którzy po 89 roku wspierali Wałęsę, uczestniczyli w tzw. transformacji. Ci sami, którzy jeszcze niedawno nie chcieli słyszeć o A. Walentynowicz i A. Gwieździe. Po zwycięstwie obu Kaczyńskich i lekkiej zmianie frontu (podłożem były stare konflikty między Wałęsą a Kaczyńskimi) ta sama agentura znalazła swoje godne miejsce w PIS. Nie muszę chyba tłumaczyć, dlaczego?
Nie muszę także chyba tłumaczyć, że agentura wpływu, to tacy, którzy pilnują interesów okrągłostołowych.
Katastrofa w Smoleńsku wcale nie powoduje zmiany jakości politycznej w samym PIS. Nie jest to zdarzenie wyznacznikiem zmiany moich poglądów na temat tej formacji.
To nie znaczy, ze nie mam świadomości, co się stanie, gdy całą władzę będzie miało jedno ugrupowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marek-R
Weteran Forum


Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 1476

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna napisał:
Odwiedzam prawicowe (niepodległościowe) strony i portale. I szczerze mówiąc w pierwszej chwii miałam wątpliwości czy rzeczywiście nie pomyliłam się i jestem na Forum SW.



Z całym szacunkiem, ale jak na ponad roczną obecność jako zarejestrowany użytkownik, to nas Pani jakoś nadmiernie często nie zaszczycała swoją obecnością, przynajmniej oficjalnie.





Marek Radomski - Rada Oddziałowa SW - Jelenia Góra.

_________________
"Platforma jest przede wszystkim wielk?
mistyfikacj?. Mamy do czynienia z elegancko
opakowan? recydyw? tymi?szczyzny lub nowym
wydaniem Polskiej Partii Przyjació? Piwa....." - Stefan Niesio?owski - "Gazeta Wyborcza" nr 168 - 20 lipca 2001.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TOMEK
Weteran Forum


Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 258

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to pan nas zaszczyca. Co tak dzisiaj spokojnie, ugodowo, kulturalnie, pojednawczo, bez oskarżeń ? Ostatnich wpisów byłego Admina M-R nie poznawałem. Odnosiłem wrażenie, że ktoś inny za pana pisze.Widzę, że pan trochę ochłonął. I dobrze. A może brak wytycznych, koncepcji?
_________________
http://www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawel
Weteran Forum


Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 438

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:06 pm    Temat postu: Re: Podpisy na Kornela Morawieckiego Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Eulalia Badurska napisał:
Zbieram podpisy popierające kandydaturę Kornela Morawieckiego na prezydenta.

itd., itd..

Moim skromnym zdaniem, czy się komuś podoba kandydatura Kornela na prezydenta czy nie, z takich czy innych względów o których w różnych miejscach na forum już pisano - to Eulalia miała pełne prawo napisać taki post jaki napisała na tym forum. Dla mnie to jest oczywiste.


Pawel
---------------------------------
www.solidarni.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Tomka

A to co? Następna zaczepka? Rozumiem, że warszawka zawsze musi być górą, ale żeby tak głupio?


Ostatnio zmieniony przez Krystyna Szkutnik dnia Pon Maj 03, 2010 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kto tu zaczepia?
_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Macieja

No właśnie, kto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum