" /> Dyskusje ogólne :: Dosyć skur...le!
Forum  Strona Główna

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dosyć skur...le!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej
Weteran Forum

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 4:54 pm    Temat postu: Dosyć skur...le! Odpowiedz z cytatem

Dosyć skur...le!
krzysztofjaw, 21 maj, 2010 - 01:04
Witam

Już po prostu nie mogę! Jestem człowiekiem impulsywnym, ale do teraz starałem się nie pisać emocjonalnie... nawet po tragedii smoleńskiej

Teraz, obserwując sytuację powodziową w Polsce nie mogę milczeć. Chcę normalnie linczować!

Fakt jest jeden... jestem od zawsze anty-PO, ale to nie jest istotne w tej chwili...

Istotne jest to, ze Polską nikt nie rządzi, nikt nie ma jakiegokolwiek pomysłu na obecną tragedię i w ogóle na nic!.

Premier; który w jakiejś kurteczce i przestraszony jak zwykle mówi, że kogoś trzeba opieprzyć; Komorowski - Marszałek zastanawia się nad możliwościami, Pawlak - mówiący, że trzeba się zastanowić nad sytuacją (odwołuję się do Wiadomości TVP, gdzie ta wypowiedź jest bardziej skandaliczna)... wypowiedzi innych oficjeli...

Kurwa mać!

Kto jest rządzącym w Polsce?. Idioci i prymitywne istoty ludzkie!?

Biorę odpowiedzialność za swoje słowa!

Oskarżam: Rząd, PO, Namiestnika Komorowskiego i Premiera D. Tuska za skalę obecnej tragedii powodziowej... tak samo, jak oskarżam te same osoby za śmieć L. Kaczyńskiego i innych 95 osób pod Smoleńskiem!

DOSYĆ! Ile można ścierpieć infantylne i destrukcyjne rządy ludzi, którzy są po prostu SKR!.

Ostre przekleństwo?... Oj nie... po prostu na co-dzień i nigdy wcześniej takich słów nie używałem, ale teraz nie mogę!:

- Premier wyciął inwestycje anty-powodziowe PiS,
- Premier zlikwidował de facto RCB zwalniając w styczniu jego twórcę i doprowadzając do rezygnacji kilkunastu najlepszych fachowców od sytuacji kryzysowych,
- Namiestnik - prymitywny oraz humorystyczny i cyniczny cham - Namiestnik Komorowski twierdzi, że woda spływa do Bałtyku i odbija piłeczkę do RBN (to nie ten organ chamie!)...

Pierdolone PO z Tuskiem i jego antypolską szarżą na czele... Dosyć! WYPIERDALAJCIE STĄD.

Pokłony, lizanie stóp, ścięcie na placu lub (w najlepszym razie) wygnanie na Madagaskar... jeżeli takich chamów są Oni tam w stanie przyjąć...

Pzdr

P.S.

Nazwanie kogoś chamem nie jest w Polsce karalne, bowiem tak orzekły sądy polskie, gdy chamem nazwał L. Kaczyńskiego faktyczny cham J. Palikot... a ja osobiście nawołuję do głosowania przeciwko Komorowskiemu - przeciwko chamowi jak chamami są wszyscy dalej będący i popierający PO... jeżeli ostro... to tylko ku zastanowieniu...

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD...

http://www.niepoprawni.pl/blog/756/dosyc-skurle

Sylwia

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 9:27 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotr
Bywalec Forum

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz - Wrocław
Moderator

PostWysłany: Nie Maj 23, 2010 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Piotrze,
Ja też lubię zdecydowane stwierdzenia, zwłaszcza wtedy gdy nie ma żadnych wątpliwości, co do ich zgodności z realiami. I w tym co w Temacie to rzeczywiście
ująć nie uda się nic, ale dodać to się da wiele. Polecam choćby http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt8033.html , co oczywiście nie wyczerpuje dokonań partii, na którą robią wszystkie siły neokomunistycznej propagandy.
PO zorganizowała sobie wewnętrzną rozgrywkę, w której jak się wydaje schetynopodobni wycinają sobie niepodobnych, co może zaowocować pewnymi perturbacjami w tej sforze. Swiadczy to z drugiej strony, że PO zmierza szybko ku partii kadrowej z jedną właściwą ideą, jednym wodzem i jednym centrum objawiania 'prawd'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: