Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wolność słowa według koncernu "Agora"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sławomir Wieczorek
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 11:19 pm    Temat postu: Wolność słowa według koncernu "Agora" Odpowiedz z cytatem

Swą dotychczasową mailową korespondencję z administracją Forum "Gazety Wyborczej" publikuję w formie białej księgi:

„Szanowna Redakcjo!
Uprzejmie proszę o przywrócenie mojego postu "Wojewódzka Akademia MO i SB", który, nie wiedzieć czemu, został niedawno sztucznie zarchiwizowany. Mam nowe artykuły prasowe i dokumenty sprzed lat związane z tym wydarzeniem i nie mogę już ich podopisywać lub powklejać.
Pozdrawiam!
Sławomir Wieczorek”

http://forum.gazeta.pl/forum/w,58,104330658,104330658,Wojewodzka_akademia_MO_i_SB.html

„Witam,

Nieaktywne watki archiwizują się.
Prosimy o założenie nowego.


--
Administracja Forum
Gazeta.pl”


„Witam,

Argument chybiony.
Od momentu założenia wątku 14 grudnia 2009 roku aż do 22 maja 2010 roku dokonano pod nim aż 585 komentarzy i był najpopularniejszym postem na gorzowskim forum. Został zarchiwizowany tuż po ostatnim wpisie.
Proszę o rzetelne sprawdzenie i przywrócenie wątku.
Pozdrawiam!
Sławomir Wieczorek”


„Proszę zaprzestać znieważania ludzi na forum.
Kolejne obraźliwe wątki będą kasowane.

--
Administracja Forum
Gazeta.pl”


„Czy aby anonimowa osoba mi to wysyłająca, zapoznała się z treścią wzmiankowanego postu?
Ależ to przecież ja jestem obrażany. Ileż to razy, choćby w zarchiwizowanym wątku, wyczytałem, że jestem szmatą, szują czy pedałem. Te wpisy nie były usuwane! Proszę wykasować wulgaryzmy mnie obrażające i przywrócić główny wątek "Wojewódzka Akademia MO i SB".

I proszę się zdecydować na właściwą wersję:
wątek był nieaktywny
czy też znieważałem ludzi na forum.
Sławomir Wieczorek”

„Proszę nie publikować na forum nazwisk.
Proszę o przesłanie prawomocnego wyroku sądu lustracyjnego informujące o współpracy z SB i braku weryfikacji lub zaprzestanie publikacji tego typu informacji.

W przeciwnym razie zablokujemy Panu dostep do forum za notoryczne spamowanie.

--

Administracja Forum
Gazeta.pl”


„"Dajcie mi człowieka, a znajdzie się paragraf" - jak mawiał stalinowski prokurator Zarako Zarakowski. Wpierw napisano mi, że archiwizacji ulegają wątki nieaktywne. Gdy obaliłem ten argument napisano mi, że obrażam ludzi. Gdy udowodniłem, że jest akurat odwrotnie i zacytowałem wulgaryzmy, sięgnięto po kolejny chybiony argument.
Wątek "Wojewódzka Akademia MO i SB" jest niczym innym, jak przepisaniem artykułu z "Gazety Lubuskiej" z 1988 roku, poprzedzonym moim komentarzem, w którym nie podałem żadnych nazwisk.
Proszę przywrócić ten post na gorzowskie Forum, a jak nie, podać mi podstawę prawną, która zabrania cytowania wychodzących legalnie w latach 80. czasopism.
Sławomir Wieczorek”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum