Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kluzik-Rostkowska: wyobrażam sobie koalicję PiS z SLD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Witja
Weteran Forum


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 5319

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:18 pm    Temat postu: Kluzik-Rostkowska: wyobrażam sobie koalicję PiS z SLD Odpowiedz z cytatem

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/kluzik-rostkowska-wyobrazam-sobie-koalicje-pis-z-s,1,3313731,aktualnosc.html

"Kluzik-Rostkowska: wyobrażam sobie koalicję PiS z SLD

- Proszę mnie nie wybierać na szefową PiS. Komorowski przystał na prezydenturę "pod żyrandolem". Marszałek Sejmu nie jest człowiekiem o silnej osobowości. Zawsze był osobą drugiego planu. Komorowski nie podpali Polski, bo on najzwyczajniej w świecie zaśpi. Bycie singlem w XXI w. nie powinno budzić niczyjej niechęci, ani złych emocji. Nie sądzę, żeby to, że Jarosław Kaczyński jest singlem mogło być problemem dla kogokolwiek. Mam wrażenie, że największym problemem kampanii Bronisław Komorowskiego jest on sam. Popełnia gafy i ciągnie sam siebie w dół. Wybory prezydenckie wygra Jarosław Kaczyński - mówi w drugiej części rozmowy z Onet.pl Joanna Kluzik–Rostkowska

Rozmowa z Joanną Kluzik – Rostkowską, szefową sztabu wyborczego kandydata na prezydenta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Jacek Nizinkiewicz: Jarosław Kaczyński nie ma wpadek?

Joanna Kluzik–Rostkowska: Miał z zespołem U2 (śmiech), ale czy nie ma zespołu U Dwa? Jest (śmiech). Za to pewnie w rozmowie o Brahmsie moglibyśmy rozbawić Kaczyńskiego…

Czy pani wyobraża sobie koalicje PiS z SLD?


- Ja tak
, ale nie sądzę, żeby większość mojego klubu te opinię podzielała.


A czy Jarosław Kaczyński podziela pani optymizm?

- Nie wiem. Ja tak, bo w kwestiach światopoglądowych jestem lewą ścianą PiS i niejednego polityka Platformy obchodzę z lewej strony.

A zrzuci się pani na licytację BMW Jacka Kurskiego, który wbrew prawomocnym wyrokom sądu w dwóch procesach, nie przeprosił Agory S.A, wydawcy m.in. "Gazety Wyborczej" ?

- Nie miałam jeszcze czasu zgłębić problemów licytacji samochodu Jacka, zapytam go o tę historię po kampanii.

(...)"

Więcej:


http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/kluzik-rostkowska-wyobrazam-sobie-koalicje-pis-z-s,1,3313731,aktualnosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystyna Szkutnik
Moderator


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 757

PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Słowa Kaczyńskiego o lewicy i Oleksym płyną z głębi serca. Sama prywatnie lubię Leszka Millera."
Nie ma się co dziwić Ryszardowi Bugajowi, że nie chce wyjść z domu na wybory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzegorz - Wrocław
Moderator


Dołączył: 09 Paź 2007
Posty: 4333

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sobie wyobrażam koalicję PiS z SLD - ale jako coś nie do zniesienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum