Forum  Strona Główna

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mój prezydent Komorowski

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antonina
Nowy Użytkownik


Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 11:51 am    Temat postu: Mój prezydent Komorowski Odpowiedz z cytatem

Mój prezydent Komorowski

Krzysztof Kłopotowski



Gratuluję Bronisławowi Komorowskiemu wyboru na prezydenta. Skoro zgoda buduje, jest także moim prezydentem. Ma prawo do miodowego miesiąca, gdy opinia publiczna życzliwie rozstrzyga na jego korzyść wątpliwości. To znak dobrej woli. W zamian za miodowy miesiąc chyba można oczekiwać, że Pan Prezydent stanowczo potępi Palikota i zabroni mu wstępu do Pałacu.

Prezydentowi Komorowskiem życzę tylu sukcesów w zwalczaniu zawłaszczania państwa przez PO, ile ma żarówek w żyrandolu. Czeka go mnóstwo pracy. Jest to przecież partia, która pokazała, że pragnie:

1. znieść finansowanie partii politycznych z budżetu, gdy może mieć inne źródła finansowania, ktorych największy rywal polityczny nie ma i nie będzie miał; czyli dusi pluralizm polityczny.

2. zlikwidować media publiczne, i to w sytuacji, gdy większość polskiej prasy należy do wydawców zagranicznych, bo ma zapewnione poparcie mediów prywatnych, których główny rywal nie ma i nie będzie miał; czyli dusi pluralizm poglądów kosztem racji stanu.

3. wprowadzić kontrolę internetu, czyli dusi nawet niszową wolność słowa w Polsce.

4. dać służbom specjalnym niekontrolowane przez sądy prawo inwigilacji obywateli; czyli znosi prywatność.

5. ograniczyć wolność badań naukowych w zakresie genezy Solidarności i Okrągłego Stołu; czyli boi się dochodzenia prawdy w najnowszej historii Polski,

6. obniża standardy debaty publicznej do poziomu rynsztoka przez wybranych hultajów w celu odwrocenia uwagi od swych sposobów rządzenia, bo wie, że większość mediów podchwyci to widowisko; czyli ogłupia opinię publiczną.

7. u progu zdobycia władzy wyraziła ustami nieostrożnej posłanki nie tylko plan prywatyzacji służby zdrowia; taka prywatyzacja jest potrzebna, jeśli za pacjentem będą szły pieniądze z NFZ ale oszczędnie rozliczane - nie, ta posłanka przedstawiła plan wielkiej afery gospodarczej; czyli w pewnych kręgach partia hołubi marzenia o drugim wielkim skoku na majątek narodowy.

8. wyeliminowała z wyborów prezydenckich w 2005 roku konkurenta przy pomocy pomówień; czyli korzysta z kłamstwa.

9. zniosła niezależność CBA od rządu przy nagięciu prawa; czyli boi się tropienia korupcji.

10. uzależniła NIK od większości sejmowej, którą posiada i liczy na jej zachowanie; czyli boi się niezależnej kontroli.

11. uniemożliwiła rzetelne zbadanie afery korupcyjnej w swych szeregach; czyli kryje swoich łotrzyków.

12. coś pominąłem?

Platforma Obywatelska ma również program pozytywny przedstawiony w roku 2007. Teraz wprowadziła na szczyt władzy swojego polityka, aby nikt nie blokował jej planów. Chcę wierzyć, że będzie to oświecona dyktatura pod czujnym okiem filozofa wolności, naszego prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przeciwieństwie do Pana Krzysztofa Kłopotowskiego, on nie jest moim prezydentem, i nie będzie. Sprawę Komorowskiego "mojego pupilka" opisywałem szeroko na stronie SWS, jego machlojki i powiązania z WSI.
Tu też gdzieś jest sprawa "Ludzi B.Komorowskiego". Do czasu wyjaśnienia sprawy Smoleńskiej, a właściwie zbrodni SMOLEŃSKIEJ, trudno o tych ludziach mówić w kategoriach że to są "nasi", mimo zajmowania najwyższych stanowisk w państwie. To jest moje zdanie.
Z poważaniem Tadeusz Świerczewski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Pietraszko
Weteran Forum


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 219

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadeusz, przeczytaj nie tylko tytuł wypowiedzi poprzednika ale też jej tekst.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz Świerczewski
Moderator


Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 505

PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy, ja dobrze przeczytałem tekst, mój post nie jest polemiką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciej
Weteran Forum


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 1221

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz sie pogubiłem! Antonina chyba nie lubi Komorowskiego, bo dała niezły tekst Kłopotowskiego. Kłopotowski dowala równo Komorowskiemu! Świerczewski Kłopotowskiemu ale wyraznie wali też w Komorowskiego.
Idę się napić bo gorąco!

_________________
Maciej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum